2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çisem demekki o yüzden açılman olmuyor rahim kasılıcak ki açılma olsun ay bende dr oldum ha ne yapayım insan şüpheli oluyor

evet aslında mantıklı bence benim çatı muayenesinde ne açılmam olduysa
baktıkça alttan açıldı ama sancı kasılma olmadıkça nasıl devamı gelsin ki açılmanın
bakalım bu cuma ne diyecek dr...

inanmıyorum Çiğdem doğurdu demek :) zaman ne çabuk geçiyor ya..Allah analı-babalı büyütsün yavrusunu..senağlama

inanmıyorum Çiğdem doğurdu demek :) zaman ne çabuk geçiyor ya..Allah analı-babalı büyütsün yavrusunu..senağlama

ben seni hatırlıyorum sanki listede görüyordum hep te sen hatırlıyor musun beni?
aralık sonu geldim galiba ben buraya...tam eminde değilimkaydirigubbakcemile3

ben seni hatırlıyorum sanki listede görüyordum hep te sen hatırlıyor musun beni?
aralık sonu geldim galiba ben buraya...tam eminde değilimkaydirigubbakcemile3

hatırlamam mı bacımmmm,bende 2 aylıkken bebeğimi kaybettim ya,kendi kendine kalbi durmuş,3 hafta öyle gezmişim de dr.anlamamış,çok şükür hayattayım..ocak sonuna doğru koptum bi ara,

hatırlamam mı bacımmmm,bende 2 aylıkken bebeğimi kaybettim ya,kendi kendine kalbi durmuş,3 hafta öyle gezmişim de dr.anlamamış,çok şükür hayattayım..ocak sonuna doğru koptum bi ara,

alhım en yakın zamanda sağlıkla sıhhatle tekrar göbişine koyar inşallah...:Saruboceq:

zaten neyi neye yorcamızı şaşırdık ya

aman sormaa valla hamileliğimin başından beri ilk defa yaşıyorum böyle birşey stres oldumm. göbeğimde inmiş gibiii sinir oluyorumm kendime evham mı ne anlamadımm. eee günde geldi artıkkk. tırs tırs durumu varrrr

bu arada demet gelmedii yaa teli varmıydıı
esrada cvp vermedi arasam mıı

sizi seviyom ben kızlar yaaaa :1hug:

bismillah ne oldu birden sevgin coştu :)) biz de seni seviyoruzzzzz tıpasızzzz :))

ben de yiyecek birşeyler hazırlıyorum, malum kocişim bahçede amele gibi çalışıyor :))

bebiş de hıçkırıyor şuan o da acıkmış kuzum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…