2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

tabi canımm hep aynı olmuyoooo. fasulye al çabukda pişerrr
aynenn ben zaten uykuyu çok sevmemmm hele simdi gece olacak vdiyeeee korkuyorummm

kayınvalidem çaya geliyormuş. yemek de yapmadım dünden vardı eşime kadar yeter. benim yemeğim fix zaten karpuz ekmek.

kızlar size söylemiş miydimhatırlamıyorum ama bir hareket diyeceğim bakalım kimler yapamayacak. eskiden kayınvalidemler böyle bilirmiş doğumu.

şimdi yeredik durumda oturuyorsunuz. ayaklarınız bitişik. bir ayağınızı diğer ayağınızın üzerine atın bakalım ama yerden destek almadan ve elle değil tamamen iradeile yapacaksınız. kimler yapabiliyor kimler yapamıyor bakalım??

ben hiç zorlanmadım atıverdim bi değişiklik olmadı nolması gerekiyodu?

ben hiç zorlanmadım atıverdim bi değişiklik olmadı nolması gerekiyodu?

canım annemler hiçyapamadığı zaman en fazla 1 hafta içinde doğum oluyormuş. nasıl dersen bebek iyice kanala yerleştiğinde aağıda oluyor ya bacaklar kalkmıyor atamıyorsun hiç. bizzatkomşusunda denemişti. kadın yapamadı 3 gün sonra doğum yaptı yaaaa...:hulya:

uuuuu bana daha çok var o zaman ( ben çok zayıfım onunlan ilgisi olamaz mı yaaa mafoldumben

Merhabalar arkadaşlar..Herkes iyidir inşallah..
Demet ben yaptım o zaman daha var yaaaa (
Doğuma giden günü belli olan doğuran varmı son bikaç günde??
Nete giremedim de ama aklım hep burda..

çiğdemle kendinmi konuştun canım.ben yarın hastaneye gideceğim çıkmadı ise ziyaret edeyim.birde soyadını özelden yazarmısın

Aaaa wild cat çiğdem mi doğurduu ???
Nasıl olmuş normal doğum mu yaptı?
İnşallah kolay ve güzel bir doğum olmuştur..

bende denedim attım ama zor oldu biraz ben bunu daha öncede denemiştim o zaman daha kolay olmuştu ama bu sefer zor oldu sanki bacağında ağırlık varda kaldıramıyormuşsun gibi oluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…