2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben geldım, bısı sorcam yaa.. Hanı benım dogurmam an meselesı ya, agrım da yok sancım da.. Arada akıntım ıslaklık gıbı oluyo.. Bu suyumun sızıyo olması anlamına gelır mı ya? Suyum olsa anlarmıyım???

Benim okuduğum kadarıyla anlaşılır diyolar ama az az sızması durumunda belki zorlanabilirsin o anlamda..kokusu şekerli gibi değişik oluyomuş sanırım nette öle yazıyodu..şeffaf açık renk oluyomuş..eğer çok şüpheleniyosan hastanelerde bi kağıt oluyomuş onun üzerinde anlaşılıyomuş sumu akıntımı diye..yani hastaneye gidip böle bi deneme yaptırabilirsin bahsettiğim kağıtla.

delikafadulden
bilmem hiçbir bilgim yok.bu suyun gelmesi olayı beni çok heycanladırıyor nasıl olacak ne zaman nerde gelecek demi...allah yardımcımız olsun..

Sıbelcım, sagol kuzum bılgın ıcın.. Persembe doktora gıdıcem aslında, arada ıslaklık oluyo, ama sıvı sekılde, akıntı gıbı degıl, acaba benım gıbı olan var mı?

Sıbelcım, sagol kuzum bılgın ıcın.. Persembe doktora gıdıcem aslında, arada ıslaklık oluyo, ama sıvı sekılde, akıntı gıbı degıl, acaba benım gıbı olan var mı?

Canımcım benimde bazen su gibi oluyor akıntım ama akıntı olduğunu anlıyorum ben.hem uzun bi süredir öle oluyor bende..bazende normal akıntı oluyor..Şimdi sonlardayız tabi o yüzden herşeye dikkat etmek lazım..Ben bildiklerimi okuduklarımı aktardım cnm ne demek ) Dr randevunda az kalmış zaten olmazsa o gün sölersin belki dediğim şekilde bakarlar cnm..

Benimde cuma randevum var..dr um ne dicek acaba? ay bi de şu kıl tüy meselesi acayip zorluyo beni.nadasa bıraktım mecburen ama bi an önce kendimi kuaföre atmak istiyorum..kendimi zor tutuyorum vallahi..inşallah iyi denk getiririzde doğuma az kala yaptırmış oluruz..sezeryan olsa günümüz belli olur yaptırırız ama böle olunca tarih belli değil bekliyorum mağara kadını gibi :))))))))

esraa ne yaptı acaba? hatice doğurdu mu? hacabebe doğurdu mu? günler geçmiyo mu?kaydirigubbakcemile2

demetcım ben bu bacak atma ısını anlamadım nası olcak sımdı???

Cnm yere oturuyosun bacaklarını öne uzatıyosun.bir ayağının topuğunu d,ğer ayağının baş parmağının üzerine getirip değdirebiliyomusun diye bakılıyo..ellerle yerden filan destek almadan olcak..kaldırıp değdirmen kolay oluyosa daha varmış, yok zorlanarak yapıyosan veya yapamıyosan doğum yaklaşmış olarak görülüyomuş :))))))

esraa ne yaptı acaba? hatice doğurdu mu? hacabebe doğurdu mu? günler geçmiyo mu?kaydirigubbakcemile2

Bende hepsini çok merak ediyorum..sanırım yarın haberlerini alırız..

kızlar ben de çıkıyorum sofrayı hazırlıyım birazdan gelir benmi ki. bakalım yarına kadar doğuran olcak mı? öptüm hepinizi yarın görüşürüz.

heee... yaptım ama ben ayaklarımı bıle bı araya getıremedım bırlestıremedım... ıns yakında dogururum ya.....

Kızlar bende çıkayım yemek faslı malum..
Hepinize iyi akşamlar..
Ara ara girmeye çalışıcam doğum haberleri alırmıyız acaba diye ;?
Haydinn görüşürüzzz..

denedim ama başparmağımın üzerine koyamadım..biraz aşağıda kaldı ayağım daha fazla kalkmadı..ne demek olur aceba?

Kızlar 31 temmuz sabahı saat 5 gibi kızımı kucağıma aldım, 4 gün oldu bugün hemen yazamadım.. Ama asllah herkese bu duyguyu tattırsın çok güzel bişey anne olmak:)) 3 kg 600 gr doğdu bebişim 52 m'de boyu...

Selam kızlar yenidennnn.

Hayırlı olsun canım, Allah analı babalı büyütsün. Maşallah kızına.Resmini koymayı düşünüyo musun ? opuyorumnanaktan

Selam kızlar yenidennnn.

Hayırlı olsun canım, Allah analı babalı büyütsün. Maşallah kızına.Resmini koymayı düşünüyo musun ? opuyorumnanaktan

teşekkür edrim canım resmini koymayı düşünmüyorum ama güzel bir kızım oldu... Darısı sizlerin başına bir ara doğum hikayemi yazıcam, şimdi bebişimuyuyordu ağlamaya başladı çok gaz problemi var yavrumun inşallah sizinkilerde öyle olmaz canım...

gözün aydınn Allah bağışlasınn. analı babalı büyüsün inş.

allah bağışlasın , hayatı da kendi gibi güzel olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…