2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben o gaz sancısı türünden ağrıları 1 haftadır çekiyorum muhtemelen yoruldun ondandır.
evett yaa ondandııırrrreyvahedigeldismile

göbüşünün ortası toplanıyo gibi oluyosa sertse kasılmadır canım
ama yorulunca da olur dinlenince geçer
geçmezse ... yerimseniben

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile geçer yaaaaa

vallahi az kaldı ama annesi tembel diyemi bilemem keyfi yerinde:)
bide gören daha doğmadımı,sen bu hareketsizlikle nasıl normal doğuracaksın diyor hepten geriliyorum:)
agrılar bebeğin baskısı yada açılmadandır heralde perşembe yeniden kontrol var bakalım

bence sıcaktan konusamıyor kimse:)

pazara gitmek bu sıcakta benim için acayip cesaret:)

Biraz daha bekliyimde 45 dk sonra falan çıkıcam. Annem ateşe yemek koydu. Onu bekliyorum. sempatiksalakcinni

ayyy burda bi yağmur bastırdı ki sormayın..
durup dururken bi gök gürültüsü şapır şapır yağıyoo kaydirigubbakcemile2

Ohhhh ne güzelll, serinlemişsindir.opuyorumnanaktan

geldimm hadiiiiisempatiksalakcinni

nerdeydin senn

Tamam canım, hemen doğurmaya başlıyim ben.kaydirigubbakcemile3 Bi de ciddi ciddi doğum başlıyomuş 1 saate. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayy yağmasınn ya 40 saatte çamaşır astımmm. kurusunnn yaaaaa.

ya kızlar karnımda kasılma gibi bişey varr hani gaz sancısı gibii. ne ki buuu. bugün yoruldum birazz ondan mı acabaaaa.

Sizin sokağa yağmasında , diğer yerlere yağsın o zaman. O sancı ara ara oluyo bana da.Sonra geçiyo.2 gündür devamlı oluyo, yoksa bi kaç güne doğurucak mıyız ? :roflol:sempatiksalakcinni

aslında zamanı dolmadı 1 ağustos son gün ama ben kendimi fazla endekslemişim galiba hiç 40 haftayı dolduracağıma inancım yoktu annemleride 3 hafta önceden çağırdım cümleten patlıyoruz şuan sıkıntıdan :KK70:

Ben de 38. haftada falan doğururum gibi geliyo ama kısmet bakalım ne zaman gelicek kızım . kaydirigubbakcemile3

Biraz daha bekliyimde 45 dk sonra falan çıkıcam. Annem ateşe yemek koydu. Onu bekliyorum. sempatiksalakcinni

Ohhhh ne güzelll, serinlemişsindir.opuyorumnanaktan

Tamam canım, hemen doğurmaya başlıyim ben.kaydirigubbakcemile3 Bi de ciddi ciddi doğum başlıyomuş 1 saate. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Sizin sokağa yağmasında , diğer yerlere yağsın o zaman. O sancı ara ara oluyo bana da.Sonra geçiyo.2 gündür devamlı oluyo, yoksa bi kaç güne doğurucak mıyız ? :roflol:sempatiksalakcinni

Ben de 38. haftada falan doğururum gibi geliyo ama kısmet bakalım ne zaman gelicek kızım . kaydirigubbakcemile3

kotkutmayınnnn benii yaaa perş. dr gidicemmmmm eyvahedigeldismile

merhaba kızlar serdemmmden haber var mı.bugün başka kimler varı doğum yapacak olan..

Selam canım, haber yok henüz. Seni görünce hep aklıma şu cümle geliyo." Nişanım gelmişti, düğünüm başlamak üzereydi ." :roflol: bunu sen yazmıştın değil mi ? Karıştırıyo muyum yoksa ?:roflol:

yağmur sadece psikolojik olarak serinletti fizksel bi etkisi yok.. içim yanıo hala ne yesem ne içsem geçer bi fikri olan var mı??

Dondurmaaa. :icecream: Soğuk karpuz .Ya da soğuk bi limonata iç. opuyorumnanaktan

saol tatlım hepsini denedim ama ilk önce iyi gelse de sonra ağzım bi ekşiyo içim kaynıyo sanki hararetim katlanıyo.. oturduğum yerde şıpır şıpır eriyorum bi de kilo almış olsam yanmıştım heralde :KK43:

hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar...
allah'ım bugunun yuzu suyu hurmetine hepimize kolay doğumlar ve hayırlı evlatlar nasip etsin insallah....
sıcaktan bende çok hareketsizim belkide o yuzden bebeğimle ilgili bir gelişme bir sancı yok sadece bikini bölgesinin altı ve kemiklerim acayip agrıyor bacağımı acamıyorum bile:KK43:
oturup kalkerken çok zorlanıyorum.

bugun doğum yapıcak ve güzel haberleri gelen annelerede bir kez daha geçmiş olsun diyorum..

sağol canım seninde kandilin mübarek olsun..ayyy yoksa senin bebiş kanala girmeye başlıyomu?benimki hala miskin miskin yukarıda yatıyooo.off stres oluyorumm.
tarihlerimizde aynı bakalım hangimiz önce doğum yapıcazz??

Selam arkadaşlar..
Temizliğimi yaptım evi parlattım resmen ama yoruldum tabi çok..Bi tek küvet kaldı.onuda eşim yapcak artık :)) Benimde içtiğim suyun haddi hesabı yok..temizlik yaparken şıpır şıpır terledim çok feci..Aslında bi yandanda iyi oluyo kilo almıyoz son haftalarda bari :))

Serdemden ve sevilsu dan haber varmı buarada?

sağol canım seninde kandilin mübarek olsun..ayyy yoksa senin bebiş kanala girmeye başlıyomu?benimki hala miskin miskin yukarıda yatıyooo.off stres oluyorumm.

benımde alt tarafım cok agrıyo... kemıkler falan bebeişim kanala mı gırıyo yoksa benımde keske yaaa.... doktor bebegın kafası daha yerlesmemıs dedı cuma gunu yerlessın artık... gelsın bıtanecık kızım...

Selam arkadaşlar..
Temizliğimi yaptım evi parlattım resmen ama yoruldum tabi çok..Bi tek küvet kaldı.onuda eşim yapcak artık :)) Benimde içtiğim suyun haddi hesabı yok..temizlik yaparken şıpır şıpır terledim çok feci..Aslında bi yandanda iyi oluyo kilo almıyoz son haftalarda bari :))

Serdemden ve sevilsu dan haber varmı buarada?

yok canım doğurmuslardır ama haberlerını alamadık daha cısem gelse bılır o dıdemı aramıstır sevılsul da 3 gıbı doğuma gırecektı ???????????????

ben istanbuldayım zaten tatlım kaydirigubbakcemile3
ama şehir merkezinden uzaktayım şile tarafına yakınım.hem dağ hem orman kenarı ondan burda yağmıştır da şehir merkezine damla düşmemiştir.

ayyy evet yaadamla düşmedi birde baskı fazla yağmadığı için sanırım:KK43:
bende bir türlü serinleyemiyorum.

saol canım ..
vallahi suan sancı yok ama ağrı çok iste en son cuma gunu catı muayenesi oldum açılmada yoktu ama bakalım tekrar bu perşembe gideceğiz durum biraz daha netleşir...
stres konusu bende de tavan yapmış durumda ..
sende sanırım normal doğum düşünüyorsun?
dilerim ikimizin ve burdaki tüm hamile arkadaşlarımızında çok kolay ve kısa sürede sonuçlanan doğumları olur

Hadi kızlar ben pazara gidiyorum. Gelene kadar doğurmayın.sempatiksalakcinni Şaka şaka, zamanı gelen doğursun tabi ki. Geldiğimde doğuma girenlerin haberi de gelmiş olur belki. Öptük hepinizi. Kendinize iyi bakın. opuyorumnanaktan

benımde alt tarafım cok agrıyo... kemıkler falan bebeişim kanala mı gırıyo yoksa benımde keske yaaa.... doktor bebegın kafası daha yerlesmemıs dedı cuma gunu yerlessın artık... gelsın bıtanecık kızım...

inşallah giriyodurr canımm.en iyisi bol bol yürüyüş yapmak.biraz daha güneş gitsin az yürüyüm bari.çarşamba kontrolüm var.belki girmiştir ama doktor anlarsın dedi karnın daha fazla aşağı iner yürümekte zorlanırsın ve aşağı doğru baskı olur dedi.bunlardan hiç biri yokkkk.:sinifsinif:

Merhaba güzel anneler.
Geçmişi okuyamadım. Hemen yazayım dedim.
Oğlum geçen perşembe saat 12'de spinal sezaryenle dünyaya geldi.
İkimizde çok iyiyiz. Hiçbir sorun yaşamadık.
İki gün hastanede kaldıktan sonra evimize geldik.
Umarım hepiniz bebeklerinize sağlıkla kavuşursunuz.

saol canım .. vallahi suan sancı yok ama ağrı çok iste en son cuma gunu catı muayenesi oldum açılmada yoktu ama bakalım tekrar bu perşembe gideceğiz durum biraz daha netleşir... stres konusu bende de tavan yapmış durumda .. sende sanırım normal doğum düşünüyorsun? dilerim ikimizin ve burdaki tüm hamile arkadaşlarımızında çok kolay ve kısa sürede sonuçlanan doğumları olur[/QUOTE .!.:
benim kontrolde çarşamba ama dediğim gibi şu an hiç sanmıyorum kanala girdiğini.evet normal doğum istiyorum ama olmazsada bebeğimide kendimide riske atmak istemem.
amiiinnn bilmukabele..

Merhaba güzel anneler.
Geçmişi okuyamadım. Hemen yazayım dedim.
Oğlum geçen perşembe saat 12'de spinal sezaryenle dünyaya geldi.
İkimizde çok iyiyiz. Hiçbir sorun yaşamadık.
İki gün hastanede kaldıktan sonra evimize geldik.
Umarım hepiniz bebeklerinize sağlıkla kavuşursunuz.

canım gozun aydın allah analı babalı büyütsun inş..meleğinede kucak dolusu opucukler

merhaba kızlar,

hepinizin kandili kutlu olsun...Maşallah topikte doğuran doğurana..Darısı hayırlısylşa bizlere olsun..
Bugün kontrolüm var bakalım doktor amcamız ne dicek bugün?eskiden kasılmalarım sol tarafta oluyordu,şimdi hem sağ hem sol tarafım aynı anda kasılıyor ve özellikle geceleri wc den sonra adet sancısı benzeri bir ağrım oluyo...

X