2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

nıye kımse konusmuyor.........
arda bende gıdıyorum işlerımı halledıyorum gelıyorum 1 sayfa olmuss sıcaklar ve bebısler ne yapcağımızı sasırttı.....
yemegı koyup gelıyorum ama kımsenın muhabbet edesı yok hihoyyyt

kızlar bende cuma günü doktora gittim alttan muayene yapıldı sancı var ama açılma yok inanın doktor bebişin kafasını bile zor gördü.muayenede canımda çok yandı çok sıkıldım artık ya sinirlerim acayip bozuk.bu saate kadar bekledim bu saatden sonrada sezeryana girmek istemiyorum mantıksız olur zaten ama bir tarafımda sezeryan ol kurtul diyor...

hoşgeldin canım..
amin güzel dualarına
artık az zamanın kalmış inş hayırlısıyla bebeğine kavuşursun tatlım..benimde 2 gündür sırtım belim çok ağrıyor ne yapsam geçmiyor. oturuyorum olmuyo yatıyorum olmuyo.bebeğin baskısından böyleyiz sanırım. geçmiş olsun diyeyim kolaycacık geçiversin opuyorumnanaktan

şeyma(epic) herşey iyiolacak ALLAHIN İZNİYLEEE.
2 SAAT yoktumm iyi kimse doğurmamışkaydirigubbakcemile3

Hoşgeldin canım. Senin de kandilin mübarek olsun.

Evet kimse konuşmuyo.Ben hariç. delikafadulden Sayfayı yeniliyorum arada bir ama hiç mesaj göremiyorum. Herkes meşgul gaiba. kaydirigubbakcemile3 Ben de birazdan annemle pazara gidicemmm. zemuszemus

uzayınca insan napıcağını sasırıyor kararsız kalıyor canım ama bekle bence....
bu kadar beklemişsin mutlaka zamanı gelince doğuyor hepsi zaten

aynen canım yaa
laf olsun diye yazmış olmıyım biri muhabbet açsın da yazıyım diyorum iki dk mutfağa gidiyorum dolanıyorum yok kimse bişiy yazmamış.

bişiy sorcam benim buzluğum kar yapmış neden olur bu?? aslında ayarı çok yüksek değil ama anlamadım noldu.ayıptır söylemesi tavuk vardı buzlukta kar topu olmuş.parça parçaydı çözdürmeden birazını alırım diye düşünüyodum şimdi ayıramıyorum birbirlerinden

Sabret canım, yakında kucağında olur bebişin. Günün dolmak üzere. Belki yarın belki yarından da yakın. Baksana herkes aniden doğuruveriyo. Ben de senin gibi sabırsızlanıyorum ama elden bişey gelmiyo. opuyorumnanaktan Bekliycez bakalım ne zaman gelicek kuzucuklarımız. opuyorumnanaktan

şeyma(epic) herşey iyiolacak ALLAHIN İZNİYLEEE.
2 SAAT yoktumm iyi kimse doğurmamışkaydirigubbakcemile3

Senin gelmeni bekliyoruz doğurmak için kaydirigubbakcemile3 :roflol:

vallahi az kaldı ama annesi tembel diyemi bilemem keyfi yerinde:)
bide gören daha doğmadımı,sen bu hareketsizlikle nasıl normal doğuracaksın diyor hepten geriliyorum:)
agrılar bebeğin baskısı yada açılmadandır heralde perşembe yeniden kontrol var bakalım

bence sıcaktan konusamıyor kimse:)

pazara gitmek bu sıcakta benim için acayip cesaret:)

ayyy burda bi yağmur bastırdı ki sormayın..
durup dururken bi gök gürültüsü şapır şapır yağıyoo kaydirigubbakcemile2

geldimm hadiiiiisempatiksalakcinni

ayyy burda bi yağmur bastırdı ki sormayın..
durup dururken bi gök gürültüsü şapır şapır yağıyoo kaydirigubbakcemile2

nerdeydin senn

süper ya ist içinde dediler ama yağmadıserinlemiştir ne güzel

ben istanbuldayım zaten tatlım kaydirigubbakcemile3
ama şehir merkezinden uzaktayım şile tarafına yakınım.hem dağ hem orman kenarı ondan burda yağmıştır da şehir merkezine damla düşmemiştir.

ayy yağmasınn ya 40 saatte çamaşır astımmm. kurusunnn yaaaaa.

ya kızlar karnımda kasılma gibi bişey varr hani gaz sancısı gibii. ne ki buuu. bugün yoruldum birazz ondan mı acabaaaa.

aslında zamanı dolmadı 1 ağustos son gün ama ben kendimi fazla endekslemişim galiba hiç 40 haftayı dolduracağıma inancım yoktu annemleride 3 hafta önceden çağırdım cümleten patlıyoruz şuan sıkıntıdan

ayy yağmasınn ya 40 saatte çamaşır astımmm. kurusunnn yaaaaa.

ya kızlar karnımda kasılma gibi bişey varr hani gaz sancısı gibii. ne ki buuu. bugün yoruldum birazz ondan mı acabaaaa.

göbüşünün ortası toplanıyo gibi oluyosa sertse kasılmadır canım
ama yorulunca da olur dinlenince geçer
geçmezse ... yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…