2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlarr!bu sıcaklarla başımız dertte hakikaten.acaba ne zaman doğum yaparım?sezeryan olacakların işleri ne kolay kafaları rahat.40.haftayı geçmek istemiyoruumm..

bakalım b ugün dr kontrolüne gidenler neler yapacak.inş ii haberler gelir.

selam kızlarr!bu sıcaklarla başımız dertte hakikaten.acaba ne zaman doğum yaparım?sezeryan olacakların işleri ne kolay kafaları rahat.40.haftayı geçmek istemiyoruumm..

Yaf.. hiç bir şey kalmamış sana canım. 40 haftayı geçmen hayırlısıysa öyle olsun. En iyi taşıyıcı anne karnı bebek için, patolojik bir sorun yoksa tabi. doktor bana bebek iri ya da kordon dolanmış deseydi de normal doğururdum. Ama benimki fena bişi :KK43:(

herkese merhaba arkadaşlar...
çok uzun zaman oldu girmeyeli.ne kdadr güzel ki doğumlar bile gerçekleşmiş.ewimde internet yok henüz.erken doğum riskimde olduğu için dışarı çıkamıyorum takipte edemedim sizleri...
benim bu zamana kdr hiçbir sorunum yokken 34.haftamda nst de çok yüksek sancılarım çıktı ben hiç bişi hissetmesemde:KK43: açılmamda başlamıştı hemen ciğer geliştirici iğne ve ilaca başladık.şimdi 37. haftamdayım allaha şükür bu zamanlara geldim şimdi ilacımı bırakacağım artık p.tesi kontrolum var salı yada çarşamba da sezeryan doğumum gerçekleşecek.
doğum yapan herkese geçmiş olsun sağlıkla büyütsünler bebeklerini diyorum.doğumu henüz olmayanlarıda bir an önce sağlıkla bebeklerine kavuşmalarını diliyorum...

Yaf.. hiç bir şey kalmamış sana canım. 40 haftayı geçmen hayırlısıysa öyle olsun. En iyi taşıyıcı anne karnı bebek için, patolojik bir sorun yoksa tabi. doktor bana bebek iri ya da kordon dolanmış deseydi de normal doğururdum. Ama benimki fena bişi :KK43:(

evet az kaldı derdim inan taşımak değil daha 10 hafta daha taşıyabilirim öyle çok ağırlaşmadım sadece geceleri uyku problemi oluyo.bebeğin geç doğması erken doğması kadar tehlikeliymiş kordon dolanması dışkı yapması gibi kötü şeylerin ihtimali büyüyüyor.hayırlı zamanda sağlıkla gelsin bebişlerimiz.seninde sezeryan sanırım.iki doğumunda avantajları ve dezavantajları var sonuçta.

çok uzun zaman oldu girmeyeli.ne kdadr güzel ki doğumlar bile gerçekleşmiş.ewimde internet yok henüz.erken doğum riskimde olduğu için dışarı çıkamıyorum takipte edemedim sizleri...
benim bu zamana kdr hiçbir sorunum yokken 34.haftamda nst de çok yüksek sancılarım çıktı ben hiç bişi hissetmesemde:KK43: açılmamda başlamıştı hemen ciğer geliştirici iğne ve ilaca başladık.şimdi 37. haftamdayım allaha şükür bu zamanlara geldim şimdi ilacımı bırakacağım artık p.tesi kontrolum var salı yada çarşamba da sezeryan doğumum gerçekleşecek.
doğum yapan herkese geçmiş olsun sağlıkla büyütsünler bebeklerini diyorum.doğumu henüz olmayanlarıda bir an önce sağlıkla bebeklerine kavuşmalarını diliyorum...

Hayırlısıyla kavuş bebeğine :) Sağlıklı ve huzurlu günler görün ailecek.

merhaba hoşgeldiinn.oh ne kadar güzel 37.haftana gelmişsin inşallah sağlıklı bi şekilde alırsın kucağına bebeiğini.:emir_bebek:

nst nst diyorsunuz diye az önce telefon edip doktoruma sordum nst ne zaman girmem gerek diye. Bu pazartesi beni de nst'ye alacaklarmış. Heyecanlandım :))

Merhaba arkadaşlarr..herkes iyidir umarımm..Bu hafta evdeydim bugünün hafta sonu olduğunu unutmuşum bi tuhaf geldi yaniii :))) günleri şaşırdım yanii böle evdede olunca..

nst nst diyorsunuz diye az önce telefon edip doktoruma sordum nst ne zaman girmem gerek diye. Bu pazartesi beni de nst'ye alacaklarmış. Heyecanlandım :))

Ay cnm bendede var o heves ben nerdeyse 37 oldum hala girmedim nst ye..dün de randevum vardı mesela dünde girmedim.artık her hafta gelcen dedi..bakalım haftaya girmeyi umuyorum..bende sormadım sonuçta dr bilir ve söler zaten diye düşünüyorum..

Bende show tv yi izliyorum..ayakkabı giyilmesi konusundan bahsediliyo şu an..

Merhaba arkadaşlarr..herkes iyidir umarımm..Bu hafta evdeydim bugünün hafta sonu olduğunu unutmuşum bi tuhaf geldi yaniii :))) günleri şaşırdım yanii böle evdede olunca..

Bize hergün hafta sonu, en azından bir süre daha :)) Sonra sıkı mesai başlayacak, her gün hafta başı olacak :p

kızlar ben geldim haberler iyi gibi yani biraz olsun rahatladım ben doktora gitmedim ama eşim gitti tahlil sonuçlarını göstermek için dr korkulucak bi şey yok demiş yani hem protein hem tansiyon hemde şişlik olursa korkarız şimdilik sorun yok demiş ama acaip enfeksiyon çıkmış 2 tane antibiotik vermiş onları kullanıcam bide salı gününe kadar çok sıkı bi diet yapmam gerekiyormuş yani kesinlikle sıfır tuz ekmek bile tuzsuz sonra salı tekrar yapılıcak tahliller umarım salı günü iyi sonuçlar alırım

X