2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bakalım kızlar ya çok saolun vallahi biraz rahatlıyorum.olmazsa dr a gittiğimde 5.inde gösterırım içim rahat eder.oğlusum uyandı acıkmıs.kaçtım ben.öptüm hepnıızı..

Sinemaya gitmiştik geçen ay da yavrucak sağ kaburgamın altına çadır kurdu, eşim de ben de filmin son 15 dakikası onun göbeğimin şeklini asimetrik hale sokmasını isledik. Eşim de , korktu çocuk hadi çıkalım falan dedi, benim acımı düşünen yok

Ben çıkıyorum kızlar artık ne zaman girerim bilemiyorum pazara kadar doğurmazsam bi bakarım...
yarın EDİRNEYE gidiyorum kocişle konuştuk dua edin bana emi yollarda doğurmayayım.
dedem için de dua edin kızlar salı sabahı 8 de çok riskli bi ameliyat..allahım yardım eder
inşallah atlatır ameliyatı arkadan da oğlum gelir bize de çifte bayram yaparız...hadi baş baş...

kızlar gekldim şimdi masalım 3350 çıktı 4 günde 300gr<am maşallah deyin odamı filan ayarladık ptesi 12 de sezeryanım genel anestezi olacak şimdilik bu kadar yığınla mşisafirim var gelmeye çalışırım ama çok zor bugün

hadi güle güle kazasız belasız gidin gelin inş.

Benimki öyle aman aman hareket etmezdi çok ama şimdi yeri daraldı ama esnemeye popo dayamaya merak saldı aradada kaburgalarımı yokluyor ama sabah 10 a kadar uyuyoruz.
Bu arada inşallah gündüz uyuturlar yerimseniben
deli gibi yağmur yağıyor ama aynı zamanda çoook sıcak bu kadar yağmura biraz serinlemesi lazım ama yok yok
Burdada yağsa keşke evde ekşili köfteye döndüm yaa :Saruboceq:

Son düzenleme:

okey canım maşallah masalıma hadi bakalım allahım güç kuvvet versin
inşallah.p.tesi ararım canım bakalım duruma göre de gelmeye çalışırım ilk gün
pek gelmek istemiyorum aslında genel anestezi sonuçta rahatsızlık duyarsın belki diye...
hadi öptüm didemim telini kim açar bilmiyorum ama p.tesi ararım bayyy....

Allah nazardan esirgesinn . güzel haberlerini bekliyoruzzz

cnm merak etme doğurmazsın.hayırlısıyla git gel.dikkat et.dedene allahım acil şifa versin.görüşmek üzere.

teşekkürler fahriyecim hadi kendinize iyi bakın öptm...
ayyy nurcan dğurursa yarın fahriye kız mesaj atar mısın bana ben bakamam
akşama kadar 7 saat yol haberdar eder misin beni?

benim eşimde açıp seyrediyor göbişi diyoki ne istiyon çocuktan bırak oynasın sen orda olsan naparsın acaba diyor bizi düşünen yok ki dünyaları bebiş üzerinde dönüyorrr onların ama şikayetçide değilim aslında canlarından bir parça taşıyoruz bizim içimizde hissediyoruz onlar dışardan izleyerek yaşıyorlar o yüzdende laf ettirmiyolar

İyi yolculuklar, Kazasız belasın gidip gelin inşallah. Gönlün hep ferah olsun.

Güle güle geçerken banada uğrayın yaa canım sıkılıyor evde yerimseniben iyi yolculuklar.Tez zamanda sağlığına kavuşur dedende inşallah canım merak etme :teytey:

mşlh masal a.hadi hayırlısı cnm.inş herşey yolunda gidecek.az kaldı heyecanda doruklardadır.

Güle güle canım, hayırlı yolculuklar.Allah dedene şifa versin.Bi an önce iyileşir inşallah. Kendine iyi bak.

Hoşgeldin canım.Maşallah kızına.Pazartesi kavuşuyosun ne güzel. Güzel haberlerini bekliyoruz pazartesi günü.

Maşallah miniğe. Hadi hayırlısıyla, kazasız belasız kucaklaşın yavrunla :))

Son düzenleme:
böyle doğum zamanı belli olunca yada biri doğurunca sabrım kalmıyo.bende hemen oğlumu kucaklamak koklamak istiyorum.neyse hayırlısıyla olsun.bu kadar bekledim biraz daha beklicem mecburen.

böyle doğum zamanı belli olunca yada biri doğurunca sabrım kalmıyo.bende hemen oğlumu kucaklamak koklamak istiyorum.neyse hayırlısıyla olsun.bu kadar bekledim biraz daha beklicem mecburen.

ben normal doğum istiyorum, o yüzden zamanını bilmiyodum. Ama ak sakallı dede bi gece rüyama girip 5 ağustosta doğurucağımı söyledi.sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…