2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

vajinal siğilden korkma sümeyra ilk evlendiğimizde eşimde ve bende de vardı bu arada muhtemelen eşinde de vardır aldara % 5 diye bi krem kullandık ve bi kaç haftayı bulmadı geçmesi korkma bi şey olmaz druna gösterseydi gerçi hamileyken kullanabileceğin bi ilaç değilse göstermenin anlamı yok korkulacak bi şey değil

kız sen ne çok taktın bu siğil olayına yavv doğumdan sonra bakılır bir çaresine.
önce bi doğur ondan sonra incir sütü falan denersin benim kardeşimin elinin
üstünde vardı öyle geçti olmadı yakıyorlar siğilde ne ki bu zamanda allah
korusun kanser hücresini bile bitiriyorlar.
tüy dökücü de kullanma şekerim ben hep kullanıyordum hamile kaldm bııraktm jiletle
dikkatli bi şekilde halledebilirsin ya da eşine aldır jilet kullanmasını erkekler daha iyi biliyor.
o halletsin işte biz 2 günde 1 cırt cırt.ama kafaya takma bukadar halledilir o doğumdan
sonra öyle kalmaz sen istemedikten sonra millet nerelerine neler yaptırıyor.bu arada
tüy olayın çok değilse doktoruna söyleyebilirdin çok fazla müsait değil oram sizin için
bi sakıncası yoksa muayene edin deseydin.doktorlar çok fazla takmıyorlar kıl-tüy olayını.

eşimin işi varmış gidemiyoruz hastaneye gerçi drda açmıyor neyse zaten cumartesi gelirsiniz demişti doğursam yani adam işim var diyicek bıktım yemin ederim iş kolikliğinden

ama siğilin enfeksiyonla bi alakası yok ki canım...
siğilin normal doğuma bi zararı olacağını sanmıyorum.eğer enfeksiyon
olsaydı yayılırdı içeriye bebeğe kadar nebiliym:uhm:

Aynen benim de benzer sıkıntılarım ama benim farklı olarak ne gece ne gündür durmuyor oğlum, sürekli bir aksiyon peşinde. Bir sağda bir solda, kaburgalarımı zorluyor bu sıra, yeni oyunu da sol kalçamdan başlayıp yukarıya kadar ayağını sürtmek. Gıdıklıyor bi de, yerimden zıplıyorum resmen. Hayırlısıyla vakştlice doğuralım inşallah :)

human papiloma virüs denilen birşey o canım.bendede bi kaç sene evvel çıktı doktora gittim yok rahim ağzı kanserine neden olan virüs falan diyerek beni acayip korkuttu.gittim rahim ağzı kanserine karşı olan aşıdan yaptırdım.tabi o zamanlar maksimum yaş aralığı 26 idi.şuan kaç yaşa kadar yapılıo bilmiorum.3 doz halinde yapılıo ve bundan sonrası için seni koruma altına alıyor.bu virüs bi çok nedenden dolayı orataya çıkabiliyormusş.bunlardan ilki cinsel ilişki daha doğrusu çok eşlilik bir diğeri ise o bölgenin kuru kalması.sakın orayı sabunla falan yıkama.ben her gün işten gelip duşa girer özellikle o bölgeyi jellerle falan yıkardım...bana bi merhem verdi çok şükür geçti.bunun ileri aşamalarında yakma yada dondurma diye yöntemler var onu uyguluyorlar korkutmak istemem ama biraz acılı bişiy diye biliyorum ayrıca bulaşıcı bişiy eşine geçme durumuda olabilir.sen doğumdan sonra kesınlıkle ıhmal etme o bolgene du falan tutma yada herhangı bır sey kullanma...küçük siğillerse kendiliğinden bile geçebilir..bence ağdacıya falanda gitme bu süre zarfında evde kendi jiletle falan hallet ama tüy dökücü kullanma hem kımyasal hemde hamılelkıte zaten onerılmıyor

canım içerdede var deyince ben yayıldığını düşündüğümden dedim ama bi arkadaş daha yazmış benim gibi bilgim çok yok ama duyduğum kadarıyla yazdımmm

Bence kesinlikle o dökücüleri kullanma. Kimyasalın kralı var onlarda ve bebeğe yakın bir yerde. Sen sabırla jilete devam et bence. Sana tavsiyem de doğumdan sonra gidip laser epilasyon yaptır. Benim sarı tek tük ince tüy var orada, başka da hiç bir şey yok. 8 aydır bir kere makasla kısalttım o sarı tüyleri. 2 senedir bu konuda çok rahatım. doktora da sordum, derinin en fazla 3 mm altına işliyor, daha derine gitmediği için hiç bir riski yokmuş aslında.

sağol cnm benim Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın kimseye evlat acısı yaşatmasın yarın benim dogum günüm onunda 7'si... mafoldumben

sen daha 33+4 müşsün canım bilior musun benimki de öyle bişeydi
felaketti buradaki arkadaşlar bilir gece gündüz gümbür gümbür biyerlerden
biyerlerini çıkarıyor ayy uyy canımı yakıyordu geceleri hep buradaydım.
damla bilir hatta çok fenaydı amaaaa son haftalara doğğruu öyle zıplayacak
hoplayacak yeri kalmadı yine çok kıpır kıpır ama öyle canımı fazla acıtmıyor.
Bak dikkat et bu haftalardan sonra harekeleri nasıl değişecek farklılaşacak.
göreceksin....

slm kızlar.uyumuşum ne güzel.sabah erken kalkmıştım.nasılsınız.

Tüy dökücü kremler
Tüy dökücü kremlerin içerdikleri kimyasal maddeler nedeniyle hamilelikte kullanımı önerilmemektedir. Bu maddelerin zararlı olduğuna dair bulgular mevcut olmamakla birlikte, zararlı olmadığı da bilimsel çalışmalarla gösterilmemiştir.

Doktorunuza danışarak tüy dökücü krem kullanmaya karar vermeniz durumunda, her tür kozmetik üründe olduğu gibi, tüy dökücü kremlerde de cildinizin nasıl bir reaksiyon vereceğini görmek için önce cildinizin küçük bir bölümünde deneme yapmalısınız. Ancak kadın hem tüy dökücü kremler içindeki kimyasal maddelerin kokusu hamile kadınlar için çok rahatsız edici olabilir, hem de nadir görülen bir alerjik reaksiyona yol açabilir. Bu nedenle bulunduğunuz ortam hem çok iyi havalanan bir ortam olmalı ve kimyasal yanıkların oluşmaması için zamanlamaya çok dikkat etmelisiniz.

ayyy kızlar benım oğlum sezeryandı buda sezeryan,normal doğum evet olmuyor.zaten olmayacaktıda.ama gitgide artıyo sankı.takıntı oldu şimdi bende.benım anne tarafım hep kanserden öldü.diğer türlü ölen kaza kalp vs cok az.şimdi diyorumkı ya rahim agzı kanserı olursam..çıldıracamm ayyyy...kadın bişeyle bakcam değil makına gibi.pazarlık edıyosun dedı güldü htta .şöle yapalım böle yapalım diyince.o çatala cıkma düşüncesıde benı zaten mahvetti.hiç alttan muayene olmadım.nası tırstım görmelıydınız:2:eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

ya öyle aman aman uzun değil işte max.2cm değil bile.ama utandım ya ne bileyım.:kedi:

sümeyra sakın telaş yapma bu arada yakma denen şeyde çok acı veren bi şey değil sadece merhemle yakılıyor öyle ateş tutulmuyor abd de çok yaygın bi virüs korkulacak hiç bi şey yok sakın netten araştırma biz ilk evlendiğimizde resmen bunalıma girmiştik beraber olmuyorduk falan zaten drda yasaklamıştı geçene kadar ama geçtikten sonra bile tedirgindik ama dediğim krem çok etkili nerdeyse taşıyıcılığı bile engelliyor

sorma arkadaşım benim bebiş ters nereme basıyosa elektrik çarpıyor sanki inan şeyim acıyor ya resmen.
bide 32 haftadan sonra hareketleri azalır diyolar tam aksine kızım göbeğimin deliğinden fırlıcak nerdeyse hiç durmuyor maşallah bazen dr umu arayacak oluyorum hani az hareket ederse ARA demişti normalden fazla hareket edincede aramak lazımmı bazen kararsız kalıyorum
iyice sıkıldılar sanırsam içerde daracık alanda koca popişlere yer bulamıyolar sıpalar ama can yakıyolar istemeden doğuracam sanıyorum yaaa o oynamaya başladı mı
bide eskiden kısaaaa süreli oynardı şimdi başladımı 1 saat durmuyor çok az uyuyor doğuncada böyle olacaksa gece nöbetçiyiz gündüz uykuda bilmiyorumkismile

sağol cnm benim Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın kimseye evlat acısı yaşatmasın yarın benim dogum günüm onunda 7'si... mafoldumben

üzülme canım benim :teselli:bilinci falan açıkmıydı yoğ.bakımda görüşebildiniz mi hiç?
benim de çok çok yakın bir arkadaşım kaza geçirmişti aklıma o gelior hep.
5 yıl önce bir akşam beni
çağırdı dışarıya sahile falan gidelim dedi ben de canım istemiyor yaa sen bana gel
dedim gelmedi teli kapattık erkek arkadaşıyla buluşmuş ben gelmeyince 1 saat
içinde de kaza geçirmişlerdi.haberini almadan önce sağ gözüm deli gibi atıyordu ama
nasıl hiç durmadı duyana kadar.koştuk gittik hastaneye 14 gün yoğun bakımda
yaşamaz dedi dr.lar ama şükür hayata döndü yalnız eskisi gibi değil tabii.daha farklı
hafıza gitti huyu değişti ama çok şükür ki yaşıyor..
kaç yaşındaydı arkadaşın canım?

deli gibi yağmur yağıyor ama aynı zamanda çoook sıcak bu kadar yağmura biraz serinlemesi lazım ama yok yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…