2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çatı muayenesinde anlaşıldı canım açılmam sancı dersende şuanda var çok ara ara yokluyor ama çoğalmadı çoğalırsa hastaneye yallahhhh :)))))

sier maşallah bebeğine
kalkıp iş yapmam lazım pazar temizlikçi gelicek ama o kadar sıcak ki klimanın yanından ayrılamıyorum bulaşık yıkamaya gidemedim mutfağa

merhaba kızlar nasılsınız yarın oğlumun odası gelecek büyük ihtimalle çok heycanlanıyorum ya bir an önce oğluma kavuşmak istiyorum onu kucağıma alamak istiyorum....

walla hepimizin tek dileği bu bunaltıcı sıcaklar ve özlem artık dayanılmıyo

çok sağolun güzel anneler dualarınızı eksik etmeyin valla :))

tabiki canım benim allah bir avazda kurtarsın inş.

Merhaba kızlar nasılsınız yarın oğlumun odası gelecek büyük ihtimalle çok heycanlanıyorum ya bir an önce oğluma kavuşmak istiyorum onu kucağıma alamak istiyorum....

Hayırlı olsun :) Sağlıcakla inşallah vakitlice alırsın sen de yavrunu kucağına. Oda hazırlayamadığıma üzülüyorum bazen :/ 6-7 aylık olduktan sonra ona oda hazırlamak için geç kalmış sayılmam değil mi? Benim düşüncem buydu, biraz büyüsün odasını öyle kurarım diye... Ama güzel bebek odalarını gördükçe de içim gidiyor

off kızlar sıkıcı bi gün mü bugün vakit geçmiyor nedense biraz iş yapayım en iyisi

Güne neşeli başadım, saat ilerledikçe benim de içim sıkılmaya başladı :/ tavanda pervane, pencere açık, elimde yelpaze yine de fayda etmiyor.. pffffff Buz kovasına ayaklarımızı soksak böbrekleri üşütür müyüz acep?

çatı muayenesinde anlaşıldı canım açılmam sancı dersende şuanda var çok ara ara yokluyor ama çoğalmadı çoğalırsa hastaneye yallahhhh :)))))

Bol bol duşa gir bakalım hani öle diyolar ya hep doğum çabuklaşırmış diye :)) bide hareket et yürü merdiven in çık derler..hurma filan da yeseydin cnm tam zamanı senin şu an..hastaneye gidersen yazabilirsen bize haber ver cnm..dualarımız seninle şimdiden )

sier maşallah bebeğine
kalkıp iş yapmam lazım pazar temizlikçi gelicek ama o kadar sıcak ki klimanın yanından ayrılamıyorum bulaşık yıkamaya gidemedim mutfağa

Saol cnm :))
Bugün burasıda çok sıkıcı hava bi garip yanii sisli gibi bölede olunca ter basıyo heryerimi..dün hiç çıkmadım dışarı ama bugün çıkayım istiyorum hem yürüyüş olur..ama biraz erken şöle akşama doğru çıkayım..saçlarımada zeytinyağı sürdüm bekliyorum :)) ne zamandır bakım yapamadım saçlarımada..malum doğumlar yaklaşıyo.doğumdan sonra aynaya bile bakacak vaktimiz olmayacağı için şimdiden baktım baktım heryerime )

Laluz güle güle kullansın bebeğin odasını,eşyalarını :))

Niye geç olsun cnm..kuralmı var yani önceden hazır olcak diyee..ben bebek odası bile almadım..zaten odamızda evlendiğimizden beri eşimin genç odası vardı yani elbise dolabı,yatağı ve bilgisayar masası..perdesi ve halısına kadar herşeyi takımdı yani anlıyacağın..bizim bebişte erkek olcağı için ben yeni bişey almak istemedim ki bu takımı zaten eşim doğru düzgün kullanmamış bile annesinin evinde..yepyeni yanii..bide mavili kremli renk olunca bizim oğlanada uydu..kız olsaydı biraz sorun olabilirdi tabi renk meselesi :)) ben sadece bilgisayar masasını kaldırıp yerine park yatağını koycam..odadaki diğer yatak ve dolabı durcak haliyle.hem annem izmirden geldiğinde beraber aynı odada yatarlar benim içinde rahat olur bebiş yalnız kalmaz..o bakımdan sende sonradan istediğin gibi bişeyler alabilirsin cnm..

canlar ben deldım ama cok oturamıyorum sadece ıyıyım bılmenızı ıstedım halısnayada maıl attım oglusumu o koyar belkı sonra optum hepınızı allah herkesı yavrusuna kavustursun

canım onlar sağlıkla gelsinler dünyayada eksiklerin hepsi tamamlanır .İstediğin zaman yaparsın hiç takma.

Merhaba yüreği güzel, bebişleri de birbirinden güzel anneler...
Nasılsınız bugün? acaip sıcak burası... sabahtan beri kendime yer bulamadım, akşam da hiç uyuyamadım. Aynı hikaye devam yani...
kızlar bişi soracaktım, şu karyolaların barlarına takılan elyaflar var ya adını bilemedim şimdi:) onları yıksam şekli bozulur mu? bi tane yatak odası için aldığım beşiğin içindeki alt açma tarzında elyaflı ince bi yatak diyeyeim ben ona bi de yastık vardı nları yıkadım şekli kaydı.. o yüzden karyolonınkilere cesaret edemiyorum ama böle de içime sinmioo, sizce ne yapmalı???

Benimde iş yapmam lazımartı açıktım ama canım hiç bişey istemiyor neyse ben biraz işe güce bakmaya çalışıcam............

:) Benim Ikeadaki ve Çilekteki genç odalarına içim gidiyor. Şu üstü yatak altı çadır ya da oyun yeri gibi olanlara. Büyüyünce de alt kısmı çalışma masası koyulabiliyor. Onları hayal ediyorum. Güneş'im gelince biraz da ele avuca girince çıkıp birlikte seçeriz inşallah, o günleri de görürüz. :Saruboceq:

şekerim ben aklına gelecek herşeyini yıkadım ütüledim hiç bişey olmadı yıka tabi yıkamadan kullanılır mı

ooohhh ne güzel cnm oğluşun çok yakında yanında olcak desene böyle haberleri duyunca bende çok heyecanlanıyorum
dualarımız seninle cnm bizi haberdar etmeyi unutma cnm

canlar ben deldım ama cok oturamıyorum sadece ıyıyım bılmenızı ıstedım halısnayada maıl attım oglusumu o koyar belkı sonra optum hepınızı allah herkesı yavrusuna kavustursun

hoşgeldin cnm iyi olmana sevindim merakla bekliyoruz bebişinin resmini
kendinize iyi bakın

şekerim ben aklına gelecek herşeyini yıkadım ütüledim hiç bişey olmadı yıka tabi yıkamadan kullanılır mı

ben de canım ama tek bunlara güvenemiyorum, elyaflı şeyleri kaçta yıkadın, ben kızımın her şeyini 30da hasas yıkama da yıkadım artı bi duruluma daha yaptım. acaba bunu soğuk suda mı yıkasam ee o zman da hiç anlamı olmaz...

benden gitti günah bişi olursa çekeceği var çilek mobilyanın benden...

bulaşığı yıkayıp kaçtım resmen mutfaktan bu ne sıcak yaaa
stres oldum tahlil sonucu bekliyorum umarım protein çıkmaz eşimede ulaşamıyorum o alıcaktı işi var sanırım
birazdan yemek yiyip sonrada makinaya çamaşır atarım azcık klima azcık iş keşke evin heryeri klimalı olsa merkezi soğutmalı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…