2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:umursamaz::umursamaz::umursamaz: tuhaflarr yaaaaaaaaa . banada birgğn önce bile sorsalar ''eee ne zman'' diyorlarrrklava:

Ayy şimdi aklıma geldi ben 2 yıl önce kuaförde ark. görmüştüm 2. çocuuna hamileydi.
Ben hamileyim dedi bende "Ayy gene mi " dedim ama gülerek yani 2. yemi demek istedim ama ağzımdan biranda öle çıktı anam sen misin öle diyen.Beni bi bozdu "gene mi- düşük felan yapmadım ki" felan die bozuldu.
Bende nie öle kızdıına anlam veremedim biranda mal gibin kaldım.
Ama şimdi düşünüyorumda iyi yapmış öe denir mi hiç gene mi bende nie öle çıktıysa ağzımdan artık şimdi kendi salaklııma gülüyorum
evet ben de bunları çok duyuyorum hatta geçenlerde bi akrabam bu tarafa gelemedin bi türlü sürekli çocuk yapmaktann dedi tel.de bana!!!akannehir
sanki her yıl bi tane pırtlatakannehirıyorummm...
Yuh inanmıyorum ya :roflol::roflol:

inanamıyorumm densizlerrrrrr boşveerr bak gelmiş bebişinn sefan olsunn

Ama kimse bana sakinleşmem için bir öneride bulunmadı (

ah bee kardeşim kelin ilacı olsa başına sürer!!!
ben sürekli asabiyim...:1shok:
valla sizi okudukça cinlerim tepeme geldi iyi sabırlısınızz
AMA SİZİ SAKİNLEŞTİRECEK BİŞEY BİLİYORUM KARNINIZDAKİ MİNİCİK MELEKLERRRR RABBİİMM HAYIRLAA GELMELERİNİ NAİP ETSİNN. KOKLADIĞINIZ ANI DÜŞÜNÜNNN

off azcık uyuyayım dedim kan ter içinde kaldım sabahtan beride naz niyaz oynayan kızım sanki uyumaya çalıştığımı anlamış gibi resmen dışarı çıkma çabasındaydı gerine gerine mahfetti beni

bebeğim şimdi sakin olup akşam yapıcağın kaprisleri düşün bence ben sinirlenince öyle yapıyorum surat 5 karıl oturuyorum yanında sonra 2 gün her istediğimi yapıyor :))

biri bana onu öldür desin diye bekliyorum sabahtan beri

sakin ol eşin gelince yapmış bir eşşeklik bağırıp çağırma ben öyle yapardım eskiden ağzımızın tadı kaçardı dargın olduğunu belli et yalnızca canım

ben sinirlenince muhakkak ağlarım ama sen sakın ağlama.bence kocanı tırmıkla sempatiksalakcinni
Bencede ben akşam yaptım mesela sempatiksalakcinni şimdi konuşmuyorum onla aklıma geldikçe ohh canıma değsin diyorum.Zaten sapıtık garip bişi oldum ne zaman ne yapcamm belli olmuyo umarım oğlan gelince düzelirimmmm

bende uzun zamandır ağlamamıştım iki gün önce boşaldım artık iyi oldu....

eşim bilir ben sinirlenince ağlarım.hatta bir ay önce falandı denize gitti geldi.ben 3 saat durmadan ağladım ne yapacağını şaşırdı.ya tamamda niye bukadar çok ağlıyosun diyo çocuğa zararı var falan.bende dedimki sinirimi geçiremiyorum napim dedim.korkuyo ben ağlayıncaaa:jeyyar: bende manyak oluyorum ama.hemen dışarı çıkarıyo beni başka türlü susmam.evde durdukça kurup duruyosun başa diyookötükedihüso hepsi gıcık bunların yaaa

şimdi işten cıkıcam ve eve gidip kendimi odaya kilitleyip salya sümük ağlamayı planlıyorum cünkü cok sinirliyim

Ayyy kızlarrrr Yazdıklarınızı okuyordummm.Aniden ninem geldi(beni hiç sevmez amcamın oğluyla evlenmedim diye neyse bu çok uzun bir konu).Neyse bana teşviş ve korku iöinde Günayyy çok kötü bir şey olmuş kızım diyor.Ay ne olduu diye soruyorum.Kim ölmüş bil diyor.Kızlar korkudan yerimden fırladım.Kasıklarıma da bir sancı girdi aniden..Kim sormaya korkuyorum.Kim diyorum.8 sene bundan önce eski evimizde bizimle komşu olan ihtiyar bi adam...
Nasıl olayım kızlarr..Aklımdan kimler geçmedi dizlerim tütriyo.Bunu söğledi bak ölü ne yakındır her kes için var deyip odadan çıktıı..Kızlar delirdim ben.Yardım edinnnn...Ne demek istedi ...

Hayır ben o hasta olsa evde yatsa yada bir yere gidemicek durumda olsa basından bile ayrılmam ama bende aynı seyi bekliyorum tabiki bunların odun oldugunu unutuyorum

şimdi işten cıkıcam ve eve gidip kendimi odaya kilitleyip salya sümük ağlamayı planlıyorum cünkü cok sinirliyim

canım bizim hatırımız için tartışma sende sıkılıyorsun biliyorum boş ver oda sıkılmıştır dargın olduğunu belli et yalnız bir daha yapmasın diye

sakın ağlama o zaman bebeğinde üzülücek eşine yapacağın kaprisleri düşün sakin bağırıp çağırma sadece surat yap şöyle bi dokunaklı bi msj yaz sonra git eve yemeğini falan ye azcık koştur peşinden

günay sıkma canını kötü şey getirme aklına bazı insanlar öyle benide geçen gün bi arkadaşım arayıp benimle ilgili gördüğü kötü rüyayı anlattı ben hayır olsun tersi çıkar dedikçe o resmen hayır dedi insanlar kıskanç kötü düşünme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…