2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu şekerimiz:))

kapı süsümüz:))

sepetimiz:))

sonunda becerdim baklım beğenecekmisiniz:))
Sen mi yaptıın çok güzeller kız şeyi işte hep içim gidiyor.2. yi mutlaka kız dourmam lazım ve onda sapıtıcam hep elbise alıcam giydircem hep pembe pembe :)
Bursada değilim ama burdaki hastane bitmezse doğum için Bursa'ya gelicem :)) Çılgınlık gibi ama 2 senedir acıbadem sigortaya doğum paketine pirim ödüyoruz, buradakine güvendik bebek yaptık , bitmedi, en yakın acıbadem bursada olunca orada bir doktor bulduk. Pazartesi muaynem var hatta. Gelicem :))

toxicdaisy, ya mükemmelsin, ben ne şerbet, ne kapı süsü, ne sepeti hiç bir şey hazırlamadım :/ Sizinkileri görünce de içim gitti... Ama gelenlere hediye etmek için mıknatıslı bir süs sipariş etmeyi istiyorum. Ayrıca da ikramlık özel çikolata yaptırıcaz. Ama onun dışında hiç bir "hoşgeldin bebek" girişimimiz olmadı. Zaten ben miniğime ayrı oda da dizany edemedim, kiradayız ve belki ev değiştirirsek diye, ilk zamanlar da bizimle odada kalacak diye kendi odamda ona bir köşe hazırladım.

Bu arada ben de çok kıyafet almadım. Doğduğunda 2 ay idare edecek kadar, sonra olmadı çıkarım bebeğimle ihtiyaçlarını alırım diye düşündüm. Yeğenim 3 aylıkken 6 aylık bebek kıyafetleri anca oluyordu o yüzden acele etmedim kıyafetlerine. Onun dışında temel ihtiyaçları tamam çok şükür.
Saol canım bende öff ne gerek var dedikçe yok bebek şekeri yok bilmem ne bi baktım nerdeyse herşeyi yaptım kaydirigubbakcemile3.Kapı süsü altın yastıı felan onları annem aldı zaten bebek şekerlerini de felan kendim yapmasan bizim baba ne gerek var die hayatta almazdı zaten.Şimdi bile yaptıklarıma bakıp bakıp gülüyo neymiş bunlar abuksubuk şeylermiş.Bi yandanda sırf görümcem ve kaynanam dahil olmak üzere burdaki çok bilmişlerin dibi düşsün die yaptım kaydirigubbakcemile3.
Benimkinin de öyle aman aman yok 1 yaştan sonra içinde var ama hepsi verilme teyzemden görümcemden felan.Bende biraz büyüsün öle alırız die düşünüyorum oğlumla gidipte

Bursada değilim ama burdaki hastane bitmezse doğum için Bursa'ya gelicem :)) Çılgınlık gibi ama 2 senedir acıbadem sigortaya doğum paketine pirim ödüyoruz, buradakine güvendik bebek yaptık , bitmedi, en yakın acıbadem bursada olunca orada bir doktor bulduk. Pazartesi muaynem var hatta. Gelicem :))

toxicdaisy, ya mükemmelsin, ben ne şerbet, ne kapı süsü, ne sepeti hiç bir şey hazırlamadım :/ Sizinkileri görünce de içim gitti... Ama gelenlere hediye etmek için mıknatıslı bir süs sipariş etmeyi istiyorum. Ayrıca da ikramlık özel çikolata yaptırıcaz. Ama onun dışında hiç bir "hoşgeldin bebek" girişimimiz olmadı. Zaten ben miniğime ayrı oda da dizany edemedim, kiradayız ve belki ev değiştirirsek diye, ilk zamanlar da bizimle odada kalacak diye kendi odamda ona bir köşe hazırladım.

Bu arada ben de çok kıyafet almadım. Doğduğunda 2 ay idare edecek kadar, sonra olmadı çıkarım bebeğimle ihtiyaçlarını alırım diye düşündüm. Yeğenim 3 aylıkken 6 aylık bebek kıyafetleri anca oluyordu o yüzden acele etmedim kıyafetlerine. Onun dışında temel ihtiyaçları tamam çok şükür.

acıbademde doğum ne kadar peki?

bunlarda oğluşumun süslerri:nazar::nazar::nazar:

Eklentiler

• $Fotoğraf1197.jpg
    $Fotoğraf1197.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 27
  • $Fotoğraf1202.jpg
    $Fotoğraf1202.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 18
  • $Fotoğraf1201.jpg
    $Fotoğraf1201.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 21
sinirden çatlamak üzereyim kötükedihüsokötükedihüso

bendede bu gün acayip ağresiflik var eşime kızıyorum biraz şaka söyledi ama komşularımızın yanında sen bana uğursuzluk getiriyorsu dedi çok kızdım ama hiç belli etmedim bir iki şeyi daha var kızdığım of her şey beni sinir ediyor pazarda bir kadın gördüm senin bebek altı aylıkmı dedi onada kafam takıldı:mymeka:

bendede bu gün acayip ağresiflik var eşime kızıyorum biraz şaka söyledi ama komşularımızın yanında sen bana uğursuzluk getiriyorsu dedi çok kızdım ama hiç belli etmedim bir iki şeyi daha var kızdığım of her şey beni sinir ediyor pazarda bir kadın gördüm senin bebek altı aylıkmı dedi onada kafam takıldı:mymeka:

bende kocama kızdım suan sinirden ortadan söyle catlyasım varrrrr

Bugün ben calısıyorum eşim izinli ona mı kızayım sevgili koca kafalı öküz kere özküz kocam denize gitti aradım nispet yapar gibi denizden şimdi cıktım dedi simdi tekrar aradım tewl acmadı o aradı denizdeydim durmamışım dedi daha ne diyim

Ay şuu insanalr çok salak valla salak geçen haftada görümcemin görümcesi gördü beni neymiş dicekmişiz dr a 2 yada 3 bebek olmasın içerde die çok kocamanmış karnım felanda bilmem ne resmen ayı gibi olmuşun demenin kibarcası :eek:klava:

kızlar hepinize iyi akşamlar, ütümü yapayım eşim gelene kadar bitireyim... hepinizi öpüyorum, bebişlerinizle güzel, huzurlu bi akşam ve gece geçirin. yatağa yattığınızda da rahat rahat uyuyun...

Ay şuu insanalr çok salak valla salak geçen haftada görümcemin görümcesi gördü beni neymiş dicekmişiz dr a 2 yada 3 bebek olmasın içerde die çok kocamanmış karnım felanda bilmem ne resmen ayı gibi olmuşun demenin kibarcası :eek:klava:

hamile insansın hemde 37 haftalık karnın tabi şiş olucak hem beş kilo hemen doğumda gidecekki kimiside kıskanıyo boşver sen

bunlarda oğluşumun süslerri:nazar::nazar::nazar:
Çok güzeller hele kelebekli süse bayıldım güle güle kullanın
hayırsız kızkardeşim yaramaz yeğenimle gelicem kafam şişicek iyice ne yapıym kimse yok başka kalıcak dost var düşman var gelsin bari
Iyy allah kolaylık versin.Geçen gelicekti tanıdıklar msj atmış aradı açmadım bu halimle bide misafir mi kabul etcem faceden msj attı şimdi "PELİN HANIM NASILSINIZ" die anladı bilerek açmadımı banane ya analrsa anlasın kimseyi çekemem kendimi bile zor çekiyorum
Bugün ben calısıyorum eşim izinli ona mı kızayım sevgili koca kafalı öküz kere özküz kocam denize gitti aradım nispet yapar gibi denizden şimdi cıktım dedi simdi tekrar aradım tewl acmadı o aradı denizdeydim durmamışım dedi daha ne diyim
Nee eşin tatilde sen çalışıyosun yuhh bu erkeklere yaa ksr bkm canım.Kendi eşimi düşündüm biranda da boğazlardım heralde ben.
Herkes tatilde zaten ,en yakın arkadasım bodrumda dr um antalyaya gitti o orda bu burda depresyona giricem

niye kızdırdı seni söyle allah aşkına

ne oldu kızlarrrr. Ah bu kocalarrrrkötükedihüso

yazdım ya bir arka sayfada

hamile insansın hemde 37 haftalık karnın tabi şiş olucak hem beş kilo hemen doğumda gidecekki kimiside kıskanıyo boşver sen

boşver canım ya bana da her gören seninki erkek diyo bende hayır kız diyorum hayır hayır yalnış görmüştür dr diyo yaşlı başlı teyzeler birini ibreti alem için bozucam o olacak hadi sabır diyorum ama yok olmuyo

aa ne tesadüf bende bizmkine öküz koca derim pekde hoşuna gider hanım evladımı olalım der öküz olduğuna çok memnun kendisidelikafadulden

X