2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

mrb.bursa da hangi dr a gidiyorsun?

benim durum biraz karışık ben bursa izmir ve altınoluk arası mekik dokuyorum resmen. dr um izmirde bursa dr um yok haftaya izmire gidiyorum inşallah. ama bursada acil bir şey olursa ne yaparım hiçbir fikrim yok. aslında tavsiye alabilirim hem dr hemde hastane konusunda. ilk doğumum 5 yıl önce izmirde olmuştu şimdi birde kistim var dr umu değiştirmek istemedim. gidip geliyorum.

benim durum biraz karışık ben bursa izmir ve altınoluk arası mekik dokuyorum resmen. dr um izmirde bursa dr um yok haftaya izmire gidiyorum inşallah. ama bursada acil bir şey olursa ne yaparım hiçbir fikrim yok. aslında tavsiye alabilirim hem dr hemde hastane konusunda. ilk doğumum 5 yıl önce izmirde olmuştu şimdi birde kistim var dr umu değiştirmek istemedim. gidip geliyorum.

hmmm.ozaman kendi dr unun takibi daha ii.acil durum için doğum hastanesine gidersin ancak.ben özeldeyim.

ben geldim kızlar masal 3050 gram olmuş 1 şey olmazsa ptesi 12:00de sezeryandayım nstde bir şey çıkmadı doğuran arkadaşlardan haber var mı?geçmişe de bakıp geliyorum

ben geldim kızlar masal 3050 gram olmuş 1 şey olmazsa ptesi 12:00de sezeryandayım nstde bir şey çıkmadı doğuran arkadaşlardan haber var mı?geçmişe de bakıp geliyorum

hg cnmm.mşlh masal kızımıza.ayyy az kaldı bak kucağına alıcaksın inş.darısı bize.kimseden haber yok bugün.

selam kızlar ben geldim saat 3 ten beri uyuyorum yarum saat önce kalktım...
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ağrım ve kanamam var ama telaşlanmıyorum
doktorum olabilir dedi...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ağrım ve kanamam var ama telaşlanmıyorum

selam cnm hg.nasıl kanaman var?? çokmuuu?? bide ağrı nasıl ağrı?? çok sordum ama neyseee.

canım maş. bebişine hiç takma kafanı gayet iyi kilosu. ne zman onun için iyi olacaksa o zman gelir inş

ÇİŞEM bencede doruk beklemez artıkkk ee o kadar haretliydi belliydi sana süpriz yapacağı:)) hayırlısı olsun canımm

ay ütü yaptımm ama bittimm o kadar ter nerden geliyor anlamıyorummm.:1rolleyes: bu haftam ütüyle geçecek oğlumun son ütüleri kaldıı bride uyku setlerini yıkadımmı tamamdır. yavaştan çantaya yerleştirmeye başlıcam artıkkk. yavaşımı kaldı artık bilmiyorum ama.:CüvCüv:

aaa kız dur daha biraz gelmesin yaaa.
1 hafta 1 hafta haftaya gelebilir kuzu izin veriyomkaydirigubbakcemile3

sağolun kızlar çiğdoş kız senin doruk benimkinden önce gelicek bu gidişle benim de şu an ağrım var doktor ptesini beklemez gibişlerden konuştu umarım bekler

çisemm geliyooo dorukk sanırımmmm. ay heyecan yaptımmmm.dinlen yormaa kendinii

kızlar benım şu siğil meselesine canım cok sıkkın kusura bakmayın hiçbirinize bişey yazamıyorum.aklım onda çünkü.okuyup cıkıyorum..Allah korusun sanki kendimi kanser olmuş gibi hissediyorum..eyvahedigeldismile

Allah korusun canım takma kafan biçok kişide oluyormuş bu sanırım doğumdan sonra tedavisini yaparsın inş.dr konuşmadın mı hiç o ne dedi...

cnm hoşgeldin.evet bu sıcaklar hepimizi mahvetti.çatı muayenesi oldum ben.hiç korkma sadece derin derin nefes al.ufak bi baskı hissediyosun sadece.bence kendini kasmadığın sürece korkulacak bişi deil.

yaa demek kişiden kişiye değişiyor yaa.
ben çığlık atıcaktım zor tuttum kendimi ama doktorum normal doğum yapabilirsin
bir problem yok dedi..akşamki daha kötüydü sedyede muayene etti ebe bu sabah
çatalda etti doktorum bu sabahki biraz daha iyiydi ama yine de çok acıdı yaa.
var gücüyle ittiriyor elini kadın bir de sayıyor kafası bikmemnesi diye acıdan
unuttum daha ne dediğini...

defne senin doruk benim doruktan önce gelcek zannedersem kaydirigubbakcemile3

bu arada benimde açılmam varmış ama kanama falan yok.

mrhba melek annişler biz geldik...

öncelikle kontrolu olumlu giden tüm arkadaşlar adına çok sevindim..........
neyseki eşim gidecek diye doktor catı muayenesi yapmadı alttan muayene olayı biraz tetikler heyacanda olacağı için biz riske atmayalım cuma günü yapalım dedi zaten tam 38 oluyor cuma günü...
şimdi babamızın yarın akşam dönmesini ve o gelene kadar birşey olmamasını bekliyoruz .
hepimize allah yardım etsin

kızlar hecabebenin doktoru ne demiş baksanıza.çatı muayenesi yapmamış doğumu biraz tetikler
falan demiş.ohh maşallah bana 1 akşam 1 sabah çatı muayenesi ağrım var diyip yine
gitsem 1 muayene daha valla erken getirecekler bunlar benim yavruyu....

kızlar wild_wild_cat diye bi arkadaş vardı haberiniz varmı yok kaç gündür???

hiii maşalllahhh yavruya yedin yedin kız kiloyu aldırdın masalcığa...
nasıl sancı filan çıkmıyor mu hiç yaa.bir de o yeşil yanan biyer var sayılar çıkıyor hani
soldaki bebişin kalp atışı 130-140 civarı tum tum yapıor onun yanındaki de sancı kaç
çıkıyor senin merak ettim benim 30 lardaydı bugün sanırım en fazla 180 oluyor o da
doğum esnasında.ama akşam 7-10 gibiydi hep...

çok sevindim didemcim senin masal sabırlı çıktı valla maşallah.ben senle aynı gün mü doğurucam ne akşamki doktor 1 haftaya falan dedi.ama belli de olmaz tabiii.
bu arada beni merak etmene sevindim canım arkadaşımmŞeniz

selam cnm hg.nasıl kanaman var?? çokmuuu?? bide ağrı nasıl ağrı?? çok sordum ama neyseee.

valla kahverengi akıntı kıvamında geliyor.uyumadan önce hafif renk vermişti pedime
ama uyuyup kalktıktan snra biraz vardı yine sabahta vardı.dr.çatı muayenesini yapınca
gördüm afedersiniz ama eldiven kan içindeydi..baya vardı yanii.heralde artık gelse de
bişi olmaz diye düşünüyor doktorlar...

X