2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

valla burcucum doktor normal doğum dedi ama bende bilmiyorum nasıl olacak daha çatı muayenesi yapmadı onda bir sorun çıkmazsa şimdilik iii gidiyor

ya benim kuzu işallah 3100 olmuştur diye dualarla gidiyorum ben küçük olur mu hiç

canım benım ya.dısarda durması daha iyise olsun napacaksın.hersey onlar için dimi.sağlık sıhhatle doğsun inşallah.canını sıkma moralin bozuk oldukcada kilo almaz bebişin.düşünmemeye çalıs.bol bol konus onunla.bu çok etkılı oluyo emın ol.biz kzım hastayken doğmuta büyümüş gibi konusur karnıma dokunurdum.enerjimi verdıkce düzeldi hersey.doktorum bile şaşırmıstı hihoyyyt:lepi:
Burayı bu yüzden seviyorum.Rahatlatıyorsunuz insanı.
hadi ben çıkıyorum 4 te randevum var dua edin olur mu

İyi haberlerle gelirsin umarım.

çisemin iyi olmasına sevindim yakında doğar oğluşu sağlıkla inşallah.
off iş yapmam lazım yine gaza ihtiyacım var sanırım bugün çok içim sıkılıyor azcık iş yapayım sonra duş alıp yemek yiyip uyuyayım en iyisi

gerçi Allah korusunda.senın bransında cok zor canım ya..ayy gerci terzi kendı söküünü dikemezmiş derlar bakalım sende olcak mı bu .ama onkolojı falanda olsa alanın anlarsın yınede bebeişinin sıkıntısını..onca yıl okudun.

Bende de heyecan dorukta canım.2 haftam kaldı.ağustosun ilk haftası alıcak doktor bebişlerimi.Tabi o zamana kadar kendilri gelmezlerse...Senin tarih bellimi canım?

yok canım benimde kontrolüm haftaya o zaman kesinleşir sanırım
ama %90 sezeryan olucak benim
hayırlısı bakalım

Çarşambaya belli olacak doğum şekli. Ve tabi tarihi de...
O gün ikili test sonucuma bir daha bakmak istediğinisöyledi. O sıkıntı arasında nedenini soramadım. Sizce neden olabilir??:uhm:

bilmiyorum ki canım neden istedi acaba
kötü şeyler getirme aklına hayırlısı bakalım:emir_bebek:

valla burcucum doktor normal doğum dedi ama bende bilmiyorum nasıl olacak daha çatı muayenesi yapmadı onda bir sorun çıkmazsa şimdilik iii gidiyor

ayy hiçbirimizinki henüz belli değil ama ben çok heycan ve korku yapmaya başladım
neden böle oldum anlamadım çok rahattım ya şimdi son 2 3 gündür rüyalarım bile değiştiakannehir
Allah yardımcımız olsun korktuklarımıza uğratmasın hayırlısıyla gelsin meleklerimiz kucağımıza

Merhaba kızlar nasılsınız bugün doğum yapacak arkadaşlardan henüz haber gelmemiş galiba inş bebişlerde anneleride iyidir.Birde kızlar canzi45 nasıl ağustos bebişleri geliyor bölümündeki listede durumu çok iyi yazıyordu ama şimdi bişey yazmıyor umarım bir sorun yokturdur.....

selam biz geldik yine doğum yapıcak olnalardan haber varmı diye bi baklaım dedik

kızlar ben geldim biraz önce 1 parmak açılmam varmış.
nst ye girdik.aktif bir doğum yok ama 3 gün içinde de olabilir
dedi.belki de bekler kimbilir ayrıntıları yazıcam biraz sonra...

cnm sende gelmişsin senide merak etmiştim demek açılman varmış hee
şimdi nasılsın sancın falan varmı
doruk bey sabırsız çıktı

offf kızlar anca gelebildim kahvaltı ettim bir de kasıklarım feci şekilde ağrıyor..
yaaa ne güzel sabah pek bişey yoktu kadn alttan muayene etti o an belime bir
sancı kasıklarıma bir sancı bir de kendikendine sayıklıyor bakarkken kafası
bilmem ne falan diyor allahım akşamdan beri bızıklıyorlar oramı 1 parmak açıklık
olacak 5 parmak..zaten kadın muayene etti afedersiniz ama kan içinde eldiveni
gördüm kanaman var ama bu muayeneden kaynaklı dedi.

Bu arada çatı muayenesi buymuş kızlar normal doğum yapabilir miyim dedim.yaparsın
yaparsın bi sıkıntı yok dedi çok hevesliyim valla şu an belimde ve kasıklarım da koparan
ağrılarım olsa da...

Doktorum ayrılıyormuş ona sinir oldum 2 ağustostan sonra yokmuş.2 ağustosa kadar
doğurdum doğurdum 2 ağustostan sonra doğurursam dışaırdan gelebiirmiş.ücretleri
aynı hastane kadar ya da daha düşük olacak dedi.herkes hastanenin pahalılığından
şikayet ediyormuş çok hastam var onlara daha fazla vakit ve daha az ücretle bakmak
istiyorum dedi.e ben başından beri bu kadına geldiğim için değiştirmedim doktorumu
bilseydim değiştirirdim.2 ağustostan sonra doğurursam hiç aramaya bile gerek yok.diğer
kalan 3 doktordan birini seçmem lazım.Gülcan hanım vardı çok tatlı çok ilgili bi bayan dr.
belki de o yaptırır doğumumu oğlum beklerse...

nst de akşam sancım çok fazla değildi giren arkadaşlar bilir 7-8-10 gibi gösteriyordu cihaz.
ama bugün 30 lardaydı hep çok fazla yok dedi kezban hanım.
Kızlar bekler mi benim oğlan yaavv.
yarın dedemin kalp ameliyatı var öbürgün kızkardeşimin beyin anjiyosu.çarşamba da ben mi
doğururum acep????ama r.bekleyebilirde hiç belli olmaz dedi...

BU arada kızlar sakın sakın usg ölçümlerine inanmayın akşam dr deniz bey baktı gramına 2700
küsurlu bişiler söyledi dedim perşembe 2800 gr dı.niye düştü hatta hiç mi almıyor dedim.
küçücük milim oynatıpta ölçsen yine de çok farklı çıkar gerçek ölçüme çok yakın değil dedi
tekrar ölçsek farklı çıkar kendi doktorun bidah bidaha ölçse her seferinde baya bi farklı çıkar
dedi.ben de koyverdim gitti.kilosunu inşallah 3000 i geçer başkada bişey istemiyorum...

merhaba canım arkadaşlar....bizim bebiş hala çapraz yatıyor içeride....bir türlü düzelemedi....kaydirigubbakcemile

iştah sıfır bende...zorla yemelere devam etsem de en çok su ve myve ile geçiyor günlerim...sizlerde durumlar nasıl?....

kızlarr bişi sorcam ya bende vajınal iğil oluştu sezeryan olcam zaten normal doğum olmazmısta.erken doğum yaptırırmı sizce dr bu yüzden

Merhaba canım geçmiş olsun.Ya benimde söylemesi ayıp genital bölgenin dudak bölümünün üstünde böyle değişik bir sivilce gibi bişey olumuş bir kaç tane neden oldu anlamadım daha önce yoktu acaba ağdadan mı kaynaklandı bilmiyoprum ama canımı sıktı bu durum 3 hafta önce fark etttim nezaman oluşmuş artık bilmiyorum ne yapabilirim 37 haftada dr alttan muayene edecek ozaman bir göstereyim diyorum....

tekrar ölçsek farklı çıkar kendi doktorun bidah bidaha ölçse her seferinde baya bi farklı çıkar
dedi.ben de koyverdim gitti.kilosunu inşallah 3000 i geçer başkada bişey istemiyorum...

hayırlısı olsun canım..öncelikle sağlıklı olsun da....:Saruboceq:

X