2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aman doğumdan sonra gelsin de dua edeyim "Allah ım hepmizin sütü yeterince gelsin bebişlerimiz mamaya muhtaç kalmasınlar tabi bizler de pompa nın elina düşmeyelim.Amin" bu da pelin ce dua işte kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 pelince duamı??
aminn canım aminnn...

kıslar merhaba nasılsınız?

ya ne kadar uzun zaman oldu girmeyeli evimi taşıdım çok şükür...sizde ne var ne yok güzel annelerim benim. hepinizi o kadar çok özledim ki anlatamam. şimdi sabırsızlıkla netimin bağlanmasını bekliyorum. tez zamanda buluşacağız sizden h,ç ayrılmayacağım....

kızlar ya benim ağzımın kenarında uçuk gibi bişi çıktı aslında küçük br yara ama yaklaşık on gündür geçmiyor.(tabi çenem de durmuyor ki geçsin:) şimdi ben oraya azıcıkınnn terramycn sürsem bişey olur mu yani bebişe bir zararı olur mu acaba?

aaaa evet demet yaaa çok uzun zaman oldu seni buralarda görmeyeli.bizler de iyiyiz çok şükür ufak tefek rahatsızlıkları olanlar var aramızda öksürük grip gibi.Bir de ben de dahil birkaçtane amniyosentez olanlar var.kalabalıklaştık listeyi görmüşsündür.Kızlar da erkekleri geçti:))

eee sen nasılsın?biraz rahatsızlığın vardı geçtimi şu an ev taşırken yormasaydın kendini....

ay canım inşallah sonuçların iyi çıkmıştır tatlım. ben çok iyiyim maşallah. ben birşey yapmadım annem geldi alanyadan kaynanamla ikisi halletti saolsunlar. kanamam olmuştu ama şimdi çok iyiyim. plesentamız aşağıya düşmüştü biraz ama yukarı kaldırdık :)
bende göbek resmimi koyacaktım şimdi gördüm herkesin göbüşlerinin maşallahı var ya... evet kızlar da geçmiş listede. valla ben pek kız olmayacak galiba dedim ama maşallah. hepsi sağlıklı olsunlar da inşallah gerisi boş valla canım...

inşallah canım yaaaa bakalım nisanın ilk haftası bildirecekler sonucumu.
inşallah güzel gelir de rahatlarım.Evet senin yaşadığın sorunu hatırlıyorum e
geçmiş olsun o zaman.ayyy hamile hamile taşınmakta zordur bişey yapmasan da
stresi yeter insana.koy da göbişin resmini bakalım benim kociş izin vermiyor.

Bu arada haberin var mı bilmiyorum ama hallisna başkan facebookta bir grup kurdu gizli herkes giremiyor göremiyor grubu.Facebook adresin varsa adresini hallisna başkana atınca o da davet ediyor gruba seni vaalla çok güzel oldu girenler herkes birbirinin fotolarını görebiliyor tanyor gibi olduk birbirimizi.Adresin varsa sen de gel....

meraba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ama yazamamıştım rahatsızlığı olan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum inş en kısa zamanda iyileşirsiniz

kızlar bende facebooka gelmek istiyorum ama eşimin adına var halısnacım öle olsa olmazmı...........bana yasak eşimin kinden kullanıyorum face

İyi akşamlar kızlar nasılsınız biz iyiyiz ay oğluşum bugün hiç durmadı yerinde dün çok az birşey hissediyorudum ama bugün içerde napıyorsa canım acıyor sonra böyle bişeyler kayıyor karnımda sanki darısı bebeğinin hareketlerini bekleyen arkadaşların başına....

canım benimde ikinci hamileliğim önceki hamileliğimde benim 4. aydan sonra doğuma kadar süt gelmişti hiç sıkmıyordum ama o kendiliğinden akletimi ıslatıyordu drum normal demişti

Kızlar herkes soruyo benim gibi olan var mı benim gibi olan var ı diye bende sorayım BENİM GİBİ OLAN VAR MI?
Gülüyorum artık çünkü komik bir durumdayız artık evde tatlı bir kavga var kavgamız bebişin alınacak olan hastane çıkışının rengi hakkında;kayınvalidemle hastaneye giderken bebek dükkanına girdik (40 yılda 1 işte) ben yeşil rengi çok severim çocuum kız olursa pembe erkek olursa da mavi manyağı olmayacaım dedim zaten,doğal olarak turuncu,krem,yeşil vs ortak renklere bakıyorum mavi olacakmış tutturdu sonra demez mi "aa yeşil meşil alma ben giydirmem başka renk" delikafadulden çıldırıodum yaa sanane ben ne giydirirsem onu giycek giydirmezmiş.Geçende de demez mi ben senin yeşil takıntını anlayamdım bir türlü özel olmalı hastaneden çıkarken rengi die bende dedim hee yani erkek die herkese belli edicez mavi erkek die allam yaa.Eşimde katıldı annesiyle niye inatlaşıyor muşum (tabi annesinin yanında benim safımda ama) mavi olacakmış o kadarmış,inatlaşan yoktu ama artık hodri meydan,eşime göre mevlüd takımı beyaz olucakmış yok krem olmazmış hiç karışmazdı bişeye :uhm::uhm: ne yapıcam şaşırdım ne önemi var o kadar rengin ya alt tarafı 1-2 ay giyicek en iyisi gizlice almak şimdi soruyorum size benim gibi olan var mı? :) ağlanıcak halimize gülüyorum yaaa...

arkadaşlar benimde çok aşırı bel ağrılarım var geceleri uyuyamıyorum ağrıdan aranızda benim gibi olan varmı

tatlısım bendende gelıyo ılk fark ettıgımde sıktım ama sıkmak zararlıymıs canım... sıkma bıdaha ıstersen bende sıkmadım tatlımmm::::::::::::::::::::::)

Tatlım ılk basta sana Allah sabır versın dıyorum:):) kayınvalıdenle bırlıktemı yasıyosunuz?? herseye karısıyo masallah... ama cocuk senın sonucta demı:):):)

valla ben evlenırken problemler yasamıstım simdi benden uzakta bandırmada kendiside alo annemdfe alıo bende onların aldıklarını almamaya calısıyorum ama kafamıza göre alıyoruz babasıyla ama ilk torun herhalde sizinde bakalım geldiklerinde görücez ama şimdi iyii anlaşıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…