2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Zaten adı sanı yazmıyordun bebişimin sorun yok yani yazı da güzel hepsi sağlıkla gelsin işallah

Aramızda kalsın ama ben de nasıl yapılır bilmiyorum bana başkası yapmıştı bana yollamıştı sonra bozuldu 1 gün ileriden gidiyor ben de düzeltmiyorum

Canım benim sonucunun temiz çıkmasına çok sevindim. İnsan ne kadar da rahatlıyor. Ama her test ayrı stres ya, valla annem diyoki boşuna gidiyosunuz doktora bak ben 4 çocuk doğurdum noldu. Hastane kafanızı karıştırıyo diyo, ilahi annem ya :roflol::roflol::roflol:

walla bende annene katılıyorum elimde olsa bende hiç test mest yaptırmam canım...yapırdıktan sonra o stresi yaşamak hem bebeği hem bizi mahvediyoo bide riskli bişey çıksa doğuma o psikolojiyle nası girilir hiç bilmiyorum walla... 3lü test tek başına bir işe yaramzmı? 2 liyle berabermi değerlendirilmeli bilen warmı kızlarr?

Benim annemde senin annen gibi aynı şeyleri söylüyo cnm :)) sürekli o test o ultrason yeni yeni duyunca şaşırıyoo..hep der, biz bi hamileliğimizi öğrendiğimizde bi de doğumda giderdik diye..o zamanlar öleymiş..o da zor yaa..onlar cinsiyeti bile bilmezlermiş doğuma kadar..ay ne kötüü..insan meraktan ölür..neyi ne renk alcağını bilmez.işte o zmanda yok karnının şekli yok tatlımı ekşimi yiyon vs gibi şeyler yöntemlerle kendilerini eğlendiriyolarmış naapsınlar...

kızlar 3 lü teste hiç takılmayınbenim doktorum istemedi bile bunların içinde en güvenilir olanı 2li test onda bile yanılmalar olabiliyor dedi ama detaylı ultrason isteyecek galiba sakın üzülme stres her hastalığın kaynağı içini rahat tut hiç bişey olamayacak bak göreceksin düşünsene ben erken doğum riski taşıyorum bunun riski 1/8 o testlerden çok yüksek bir oaran ama ben eminim hiçbişey olamayacak yap dediklerini yapıp yatıyorum kendimi ve yavrumu Allaha emanet ettim ondan daha iyi kimse koruyamaz bizi sen de öyle yap ona güven içini rahat tut

BEBEGIMMMMMM canım özel msj attım yapamazsan söyle senin için yapayım...

Selam kızlar ben geldiiiim.Gesmekten:))))
kızlar ben bugün bir fena oldum ki sormayın az daha
bayılıyordum kalabalıkta niye öyle oldum anlamadım.
Tansiyonum düştü galiba.Bir ateş bastı ardından gözlerim
karardı.çok kötü oldum onca insanın içinde rezil olacaktım
vallahi bayılsaydım su içtim kolonya falan neyse ki rahatladım.
Ama ömrümde hayatımda ilk defa böyle bişi oluyor anlamadım.
Bir geldi üstüme 10 dk da geçti.bilmiyorumkismile

çok geçmiş olsun canım benim...bizim artık ööle çok kalabalık yerlerde fazla durmamamız gerek..

Akşam hart hurt dönüyorum çok oluyor bende hala alışamadım.Sağlık ocağından ebe sakın karın kaslarını sıkarak kalkma,dönme dedi ama evi bile süpürürken dün farkettim karnımı sıkıyorum heralde karın kaslarm sıkıyorum nasi şey anlamadım...
Ben öğürüyorum bile yemessem hemen ve daha sonra 1-2 saat kendime gelemiyorum.
bızde geldıkkk yemegımızı yedık soframız oldugu gıbı duruyo ve hava kapandı yagmur yagcak galıba... hıc sevmıyorum boyle havaları....
Öff burasıda aynı Türkiye nin her ucu aynı galiba

hayır canım 2li test yaptırmamıştım
Geçmiş olsun canım ebe dün bile söyledi sorun bile çıksa amniyosentezde ya da doğumda hiçbirşeyi olmayan çok çocuk var diye zaten bu test sonuçlarnı pc deki bi program veriyor istatistiksel olarak 17-18 yaşındaysan zaten risk grubuna giriyorsun yaş küçük diye ne yani 17-18 yaşındakilerin down sendromlu çocukları mı oluyor yani takma canım önemli olan dr ne diyecek bu arada 2 li yi yaptırmadan 3 lüyü nası yapıolar anlamıyorum 2 li de sorun çıkarsa 3 lü öneriyorlar die biliyorum.Gerçi benim özel durumum vardı dr 2 liyi ble vermeden 3 lüyü isticem senden dedi dşüüm var plasentada sorun var gelişim sorunu gibi bişeyden şüphelenmişti ondan.
Ay walla aynı annem size sponsor olurum diodu ama benim gibi bi hamile olduunu öğrenceksiniz sonra douma ohoo bizimklerim mahrem yerlerin bile herkes gördü mahremiyet felan kalmadı kaydirigubbakcemile3

Ben de geçen pazara çıktıımda aynı oldum kalabalıktan heralde dikkat etcanım kendine..

COK GECMIS OLSUN AYNISI BANA otobusteyekn oolmuştuu acaıp bır terlemem sırılsıklam ateş bastı. gozumun onun karardı resmen bırsey goremedım(allahım korelere sabır şifa wersın) otobusten kendımı zor attım sıdarı hemen ındım amaaa banka oturana kadar zorlandımm.acık hava az ıyı geldı otrdum ama uzanasım wardı uttandım cevredıklerden. hadı dusseydım bısey olsaydı bebeıse banaaa cok sakıncalı aslında yanlız dolasmamak lazım. ya tansıyon dustu yada sekermı bılmıyorum ne oldugunu bı anda..allahım kımselere yasatmasınn..bilmiyorumkismile

Çok geçmiş olsun cnm..banada bikaç ay önce öle bişey olmuştu hayatımda ilk defa.iş yerine çok yakın bi yerdeydim.hatta iş yerinden bi kadın gördü beni sapsarı olmuşsun ne oldu diye sormuştu..çok kötü bişey.bi anlık.beyin kanaması geçircem sanmıştım..allahım bütün hamişleri korusun böle durumlardan.aklınızda olsun tansiyon düşmesinde filan eğer mümkünse bacaklarınızı yukarı kaldırıp duvara veya biyere dayayın öle durun..tabi dışarda olursa yapmak zor..
neyse..arkadaşlar hepinizie iyi akşamlar diliyorum.kendinize iyi bakınnnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…