2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

tatlısım aynı sekılde yap nıckının oldugu yere tıkla ordan hakkımdayı acıp çizelgeyı ac.. oraya kopyala yapıstır yap:)[/QUOTE]

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun. BÖYLE BİŞİY ÇIKTI

CANIM BENİM, SEN 2 Lİ TEST YAPTIRMIŞ MIYDIN?
:uhm:

Canım aminosentez sonuçları daha kimsenin belli olmadı sanırım bence merak etme bir şey çıkmaz Allah'ın izniyle 2'li test yaptırmışmıydın?O daha önemli diyorlar

Canım benim 2li ve 3lü temi,z çıktı ama detaylı da kalbinde kreçlenme çıktı o da down sendrom belirtisiymiş doktor çok takılmadı aminosentezx yaptırma bir şey çıkmaz önemli olan 2li test demişti yani hiç biri mükemmel değil herkes de bir şeyler diyorlar ama herkesin bebişi çok sağlıklı gönlünü ferah tut

hayır canım 2li test yaptırmamıştım

Canım sıkma canını sen, onlar sonuçta tanı değil sadece test. Ayrıca düşük bi oranmış üzülme boşuna bence içini ferah tut. Benim 2 li testim riske yakın çıkmıştı, resmen yıkılmıştım, aynen şuan hissettiklerin gibi, ama sonuçta sadece o bi testti, kesin sonuç vermez. Hem de doktorum bana "amniyosentez öneririm" demişti. Ama ben 3 lü de yapim öyle dedim. Doktorum da bana 4 lü yaptı ve değerler normal çıktı. İçin rahat etmediyse, başka bi doktra da görünebilirsin. Ama kendi doktorun amniyosentez önerirse doktorunu dinle ve yaptır derim. Doğuma kadar stresle yaşanmaz çünkü. Ben 3 nisanda detaylıya giricem, eğer bişi çıkarsa doktor bu kez "amniyosentez yap derim" dedi. Bende o zaman amniyosentezi yaptırırım. Sen de üzülme,sakin ol... Doktorunla iyice bi konuş bakalım.. Allahın izniyle sağlıklı senin bebişin. :lepi:

çok teşekkür ederim şu ana sadece sağlıklı haberinden başka bişi duymak istemiyorum o kadar kötüyüm kimafoldumben

Canım bi ara yoktum burda msjını yeni gördüm..bende burdaki arkadaşların yardımıyla yüklemiştim..bu konularda çok cahilim..ama şeyma heralde yapıyo senin için..

kızlaaarrr sizlere ve minicik bebişlerinize slmlaar...nasılsınız bakalım??biz bugün 3lü tarama testinin sonuçlarını aldık çok şükür sonuç temiz çıktı.ama ben 2 li yaptırmamıştım. gözden kaçan bişiler olmuş olabilir mi? bilgisi olan warmı?

Ya benimki olmuyor galiba...
e olmuş ya işte gözüküyo cnm :))

hoşgeldin gözün aydın..2 li neden yapılmamıştı cnm..

Sanırım çözdüm bu sefer 21. haftada olanların profiline girip kopyalama yapmam lazım..Seninkinden denedim oldu ama 19. haftada değilim ben tabi 21 olması lazım

Kız allah seniiii..:)) aynısı olmuşuz ya..yanlış hatırlamıyosam bu topiğin ilk sayfasında hallisna bu tickerlerin nasıl yükleneceğini yazmıştı ayrıntılı olarak.baktınmı oraya hiç..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…