2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inci kolay gelsn bacım harbi cok işin varmış....
kızlar metin tv izliyo ama öyle böyle degil izletmemeye calısıyorum ama napcam yaw....yanında tv acamıyoz
sheeda at bence kalan mamaları bakteri üretiyo diye biliyorum
duygu günaydın nil napıyo

bir soruda benden geliyor artan mamaları ne yapıyosunuz?? ben dolaba koyuyorum ısıtıp tekrar veriyorum şimdiye kadar bişey olmadı ama üzerinde vermeyin yazıyor bişey olur mu?? :1shok:

günaydın kızlar a.s.

sheeda sakın bekletme mamaları tehlikeli kalanı dök cnm bebeğine bişey olmasından önemli değildi herhalde. en fazla 1 saat bekleyebilirmiş mamalar bakteri üretiyor sonra

günyadın hanımlar..

hayırlı cumalar herkese..
işlerimi bitireyim ekinsu ya gidicem bugün -tatlicadiarzu-

günaydın kızlar sheeda benimkinin artanlarını atsan günde bi kutu biter, 2saat en fazla dolaba koyuyorum ben, bazen kendi sütümü dolaptan çıkarıyorum ısıtıorum içmio bidaa koyuyorum dolaba napiim zaten sütüm az
biz de bugün aşıya gidicez off çok ağlıycak gene canım sıkılıyo şimdiden
benim kız 3ay deli gibi sallanmadan sora pişpişle uyumaya başladı, sallayınca daha çok uyumuyo, eğer uykusu varsa gözünü kaşıyo falan anlıyom yatağına yan yatırıp emzik veriyorum pişpiş diyom saırtına vuruyorm uyuyo maşallah, ama uykusu yoksa asla uyumaz

iş... iş....iş... hiç bitmezmi bu çamaşır, ütü, yemek...

Benimde katlanıp, ütülenecek çamaşırlar var. Evin tozu alınacak ama üşeniyorum. Hafta sonu beraber yaparız diyor eşim ama böyleykende içim rahat etmiyo..

Sabahın saat sekizinde kızımla dışarı çıktık bugün 10 dk temiz hava alıp geldik, sonra zar zor kızımı uyuttum, buraya bir günaydın yadım afacan uyandı... Beraber balkonu yıkadık artık kahvaltı veya ikindi sonrası çayları içmeye başlarız.. Şimdide kuzum beni izliyor arabasında, bende sizi...

ya alisha şanslsın emzik tutmuş.. bizimki tutmadı o yüzden uyutamıyorum beşiğinde.. Şimdiye kadar bikez beşiğinde uyudu onda da çok uykusu vardı...

nohcoy tutmadı benmki de nefret ediodu gerçekten ben tutturdum zorla 2ay uğraştım, ama değdi emzik çok rahat dışarda özellikle

kızlar günaydın hepinize
sabah sabah baş ağrısı ile uyandım bir baktımki benimki yanımda kıpraşıp duruyor uyanmış meğer benim sümüklü böceğim oynaşıp duruyor sonra hadi oğlum azıcık daha uyuyalım nolur çook uykum var derken eşim aradı emel kalk dedi arabanın kelebek camını kırmışlar bagajdan istepneyi almışlar , polis gelmiş dedi hemen fırladım cama bir baktım gerçekten polisler arabanın başında bagajda ne varsa yerde çıktım balkona bağırdım memur beeeey diye polis baktı araba sizinmi dedi bende evet dedim geliyorum hemen giyindim oğlanda mızırdanıp duruyor bu arada onuda koydum arabasına indik beraber polis bir bana bir Onata baktı acıdılar halime, neyse dediler karakola gelin tutanak tutulacak ben nasıl gidiyim çocukla ay sabah sabah bir sürü iş neyse kociş aradı arkadaşını geldi sağolsun yazık aldı arabayı gitti tutanak tutturmaya bir baktım 15 dk sonra geldiler polisle imzam lazımmış neyse tutanağı tuttuk imzayı attık arabayıda cam takılsın diye servise yolladık , bu arada benim oğlanda açtı bayrakları yine tam 1.5 saat ağladı gözler kapalı uyucam diyor ama ağlıyor uyumuyor ooooooof oooooof ne zormuş be sinirlerim gerildi de gerildi valla neyseki şimdi uyudu

ctcgeçmiş olsun canım bizim dr 1 yalından önce sünnet olmaz demişti bu drlar ne fena ya birinin dediği birini tutmuyor
yarın sabah gidiyoruz salı günü dönücez
fifoş kız akşam gelmedin bekledim o kadar korktum kıs gelseydin ya
benim dr bana bekle dedi zorlama dedi 6. ayda başlarsın demişti

selam kızlar,bende hamileliğimin 5.i ayından beri takip ediyorum ama pek yazamıyorum.arkadaşlar gece bebeğinizi emzirdikten sonra gazını çıkarıyomusunuz?bazen deniyorum ama uyuyo, artık yatırıyorum direk.
ben hala mutlaka çıkarıyorum.bazen inatçı çıkıyor gazı yatırıyorum 5 dk sonra çığlık başlıyor.iyice açılıyor uykusu..

ucuz atlatmışınız.bende dünden beri kemer takıyorum.akşam bonyo yaptırırken elimden kaydı.az kalsın düşüyordu son anda tutabildim.o heycanla nasıl sıkı tuttuysam çok kötü ağladı senağlama o susunca ben başladım..kocişe de bir ton azar işitti..zavallım kabak onun başına patladı..özür dilerim aşkım...

ekinsu çok geçmiş olsun canım...çok şükür bir şey çımmamış.Ankaraya geliyormuşun..bizede beklerimm

amin..hepimizin bebişlerine sağlık versin Rabbim..doğdoğunda alınan topuk kanları dışında, hiç kan tahlili falan yapılmadı bizimkine..yaptırmak lazım aslında.
canım boşa niye tahlil yaptıracaksın ki.zaten düzenli kontrol oluyorlar dr gerek görse yaptırır..oğlum ilk bir ay yapılmayan tahlil kalmadı.insan dayanamıyor minicik ellerden kan alınmasına...

http://www.kadinlarkulubu.com/catlaklar-nedenleri-cozumleri/277018-catlakta-neymis-torunum.html
kızlar ben baktım aklıma yattı birde siz bakın derim benim su kanallarına etki eder mi acep:))
teşekkürler monte inşallah işe yarar.benim oğlum annesini düşündü erken doğdu bir iki çatalakla atlattım ama yinede deneyeceğim eskiden kalma da bir iki tane de var..

kolaylıkla atlatırsınız inşallah.şimdiden hayırlı olsun.bizim pipidede darlık varmış biraz. düşünüp duruyoruz.dr beğenmiyoruz yöntem beğenmiyoruz.yaptırmaktan kaçıyoruz aslında...sizinki genel anesteziyle mi olacak?

şeydacım boşver güzelim benim kocişde pimpirikli herşeye karışıyor ama kendi yapmıyor işte bazen uytuyor o kadar ama neyse geçen gün kuaföre gittim kaş bıyığa baktı ama geldiğimde durmadı acıktı dedi zor beklemişler beni , topu topu yarım saat yoktum yani kuaför yan apartmanda düşün :)

incicim sağol canım

benim oğlanda tutmuyor emzik uğraştım ama almıyor

alisha sizin emzik cihicconun yeni doğnalar için olandanmı?

ekinsu geçmiş olsun... cana geleceğine mala gelmiş.. parmak izi varsa bulurlar inş..

emel cok gecmiş olsun sabah sabah neler atlatmıssınız öyle.....
kızlar benim eşimde bebek arabasını tek kullanmama izin vermiyo hep yanımda ve kendi kullanıyo ben sadece sokak aralarında filan:)))ayyyy ne zaman trafige cıkcam diyorum)))bu arada kendi arabamı da kullanamıyorum o da kapıda bekliyo:)))

geçmiş olsun ekinsucum, benim eşimin de 2sene önce aynı ay içinde 2 kere arabası soyuldu, 2sinde de laptop çaldışar, hatta birinde nişanlık almıştım ona onu çalmışlar çok şerefsizler
tuğbacm sadece nuk lateks 1numara alıyo, sanırım çoğu arkadaşta bunu kullanıyo bebekler en çok bunu sevio die duymuştum

günaydın kızlar..........
ekinsu geçmiş olsun canım cana geleceğine mala gelsin aman ama inş çok önemli değildir aldıkları
ankaraya gelirsun demek havalar çok güzel burda son bir haftadır

montecim youtube mahkeme kararıyla kapalı dioo yine:uhm:
alisha kız laptopun arabada ne işi var yazık olmuş valla birde dün aşkı memnuyu izledinmi

günaydınlaar...
daha okumadım ne yazıldı ne çizildi ama ekinsu ben de geçmiş olsun diyeyim..hırsızlık mı?ayy antalyada çok korkardım ben hırsızlıktan, çok oluyodu çünkü..ruyalarımın kabusuydu, hep hırsızı evde yakalıyodum..

emelcim geçmiş olsun..iyi ki arabayı götürmemişler istepnemi lazım olmuş sadece acaba ahlaksız bunlar ..
benimki nuk un emziğini alıyor doğduğundan beri emiyor..bizim de uyku problemimiz yok uykusu geldimi emerken hemen uyuyor yatırınca da uyanmıyor artık..

kızlar birde larada sherwood ta giden oldumu biz sanırım oraya karar verdik uzuunnnnnnnnnca bir araştırmadan sonra,zoover diye uluslararası bir otel şikayet sitesi buldum sizde bakın otel seçerken güveniliir bi site bence birde sütaşın baby mixx diye probiyotik yoğurdu varmış ark ım dr u onu önermiş kendiniz yoğurt yapamıyorsanız ben ondan vercem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…