2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Özlemcim,burcucum geçmiş olsun kızlar

Sevdalinka hoşgeldin canım aramıza

şimcik ben biraz daha okuyup geliyim kızalar aşkı memnunun sonunu göremedim noldu kerem ağladı emzirmeye gittim kaçtı

selülitde neymiş torunum diyen bir süper nine yokmu acaba benim selülitlerim vaaaar (((((((((((

behlül yapacıcam dedi sanırım kaçmaktan vazgeçti gitti.bihter mektup dedi.eşinin adı neydi o da odayı açtırdı içeri girdi bitti.

çok geç olmuş..ben yatarak kitap okuma moduna geçicem, zaten uyuyakalırım..kalanlara bol muhabbetler..

behlül yapacıcam dedi sanırım kaçmaktan vazgeçti gitti.bihter mektup dedi.eşinin adı neydi o da odayı açtırdı içeri girdi bitti.

saol canım iyi olmuş bence
sanırım bihterin annesi kapıyı açtırıp mektubu aldırtmıştır bihterde döner eve
bu kadar heyecanda yeter bize

komşum gelmiiiiiş aylin naber bir tane daha komşumuz oldu kıs, durusuuuda burda oturuyormuş parkta bize bakıyormuş hep belki rastlarım diye
kızlar bakmayın aşağıdan öyle boynunuz tutulcak yukarı çıkın

canım beim büyük geçmiş olsun umarım çabuk atlatırsnız bu günleri
rabbim dermansız dert vermesin kimseye
bugünlerimizi aratmasın amin:Saruboceq:

geldim komşucum iyidir sen nasılsın? onat düzeldimi biraz keyfi yerine geldimi..
ne çok konuşmuşsunuz yahu anca okurum,bir yandan da babası kızıma laptop almış onu kurmaya çalışıyorum..ayy ne çok çalıştım bugün bilgisayarda beynim sulandı kafamçokkarıştı

üçlendikmi yani komşu olarak :)) toplaşırız birgün parklarda :)

emelcim ankara ya gideceksin eşya falan toplarsan ben mani olmayım yarın,yoksa güzel güzel dedikodumuzu yapardık :jeyyar:

iyi geceler kızlar
bi arkadaşımın dr u bebeğine kendin yapamıyorsan yoğurdu baby mix varmış yoğurt ev yapımı gibiymiş ondan ver demiş büyümix değil karıştırmayın ızlar elmalı ve sadesi varmış netten bakcam şimdi

şişt yatın bakim halamı burdaısnız dinlenin iyicene kapatıyoz artıkın yarın sabah gelirsiniz :)))))))

iyi geceler hanımlar umarım herkes iyidir ekinsucum geçmiş olsun canım herşeyin yolunda olmasına sevindim aramızda kendisi veya kuzucuğu rahatsız olan varsa o arkadaşlarımada geçmişler olsun Allah acil şifalar versin
bizde dün dr amcamıza gittik. sünnet olmasına karar vermiştik bu sebepten bir ürolog kontrolü yaptırdık ctesi saat 11 gibi sünnet olacak oğluşum
ay çok fenayım sürekli burnumun direği sızlıyor ağlamaklıyım Allah sağlıkla atlatmayı nasip etsin inşallah nerede varsa
bizim için dua edin hanımlar
hepinizi çoook öpüyorum
iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…