2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

emelcim ararım seni yarın..

ctc gözünaydın canım allah damatlığınıda göstersin inşallah..boy boy torunların olsun :) sağlıkla sorunsuz atlatırsınız inşallah..

shedacım beyimiz uykusuz bir gecemi geçiriyo kızımız gibi

kusura bakma dün görmemişim yazdığını ,yok beyimiz uyuyor ama ben eşime sinirlendim o yüzden uyuyamadım biraz kafamı dağıtmaya geldim... Gerçi bu saat oldu siniirim geçmedi .. klava:

Efe sanırım artık gecede beni emmek istemiyor zor bir gece geçirdik galiba bu çocuk memeyi bırakcak :1no2:

cok tesekkur ederım arkadaslar
aksam yıne fırladı tanyonum
beynım uyusuyordu ay ne fena bıseymıs
bende cok curuk cıktım yaa
dogumdan sonra bende cıkmayan kalmadı bırde sıımın agrısı vardı kolum uyusmaya basladı cok yorgun halsız hıssedıyorum kendımı bırde kalp doktoruna gorunucem
sızde oldumu bılmıyorum ama benım dogumdan sonra acayıp bısey cıktı banyodan sonra heryerım kabarıyor kıp kırmızı oluyor krem falan kullanamıyor
bır dogumda curuge cıktım resmen bı tane daha yaparsam ne olurum kım bılır kaydirigubbakcemile3

tıp merkezıne gıttım canım uzman doktordu (cocuk) o dedı kesınlıkle kullanmak gerekıyormus demır ılacını
muhallebı maması zaten sadece su ıle yapabılırsın
ama dıger mamalarınıda muhallebı yaparken kullanabılırsın hıc farketmıyor
ben aptamılle yapıyorum daha fazla vıtamın bılesenlerı var

bırde kavanoz mamalarının ıcınde meyve konsantrelerı var hazır meyve sularında oldugu gıbı...
bunun yerıne meyvenın kendı suyundan yapılanları yemesı daha akıllıca dıye dusunuyorum

sheeda nıye sınırlenıyorsun o kadar sen uykusuz kaldın yok yere esın mısıl mısıl uyudu gıttı
ben bu hatayı cok yaptım sımdı ona sınırlenınce odadan şutluyorum koltukda uyuyor ben de mısıl mısıl odamda uyuyorum

günaydııııııııııınnnnn arkadaslaaaaaaaaaaaaaaaaaara.s.
ben sizleri öpüyorum metinde arkadaslarını Şenizyatak keyfi yapıyoruz ana ogul....
dün cıktık yemege uyanmamıs bizimki üzmemiş teyzesimi 23 den 2 ye kadar dısardaydık kendimi flört eden asıklar gibi hissettim:asigim:
özlemcim çok gecmiş olsun :1hug:
emel ne kadar kalcan ankara da
sheeda şimdi nasılsın....
yaw koca sitede catlagı olan yok mu ben yapcam o karısımı yaza da bikini giycei:dilcikar:

evet özlem aynen öyle ben sinirden uyuyamazken o mışıl mışıl uyuyor
montesori sağol fena değilim, artık değişicem bu böyle olmuyor

günaydın kızlar,özlem banyodan çıkınca benimde yüzümde kızarıklıklar oluyo ama doğumdan öncede oluyodu kayınvalidem su alerjisi diyodu ne kadar doğru bilemiyorum,bu arada sheda sanırım senin eşinde benimki gibi çok pimpirikli

günaydın sevimli anneler fazla gireemdim bu ara umrım herkes iyidir ara ara bakıcam yazdıkalrınıza özlem geçmiş olsun canım

hem pimpirikli hem de elini bişeye sürmüyor

hem pimpirikli hem de elini bişeye sürmüyor

aynen canım benimkide öyle çocuğu 5 dkka tutamıyo kucağında ama akıl vermeyi biliyodelikafadulden bana hiç yardımcı olmuyo gerçi haftanın 7 günü çalışıyo ama en azından akşam gelince biraz oyalayabilse ama yapamıyo malesef

atsan atılmaz satsan satılmaz ne yapalım idare etcez artıkk

bizimki yardımco olur da yardım etmedigi zamanlarda karısmıyo mu ıııııııııııııııııyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy......
gamze nbr ogluna kim bakıyo sen işteyken.....

günaydın kızlar,sheeda,durusu siz anlatınca kendimi gördüm birden.montesori bu kahve olayı benimde aklıma yattı deniycem canım sağol.:lepi:

kuduruk kızım uyandı bugün mızmızlığı üzerinde onunla ilgileneyim biraz,bu arada arkadaşlar eşim tvden mekik çekme aleti aldı dün 10dakika yapmaya çalıştım hemen etkisini gösterdi karın kaslarım acayip ağrıyo,sezaryan olduğum için zararı olurmu sizce?

günaydfın güzel bacılarım nassınız bakem hava güzel umarım güzel bir gün geçirirsiniz bebişler sizi hiç üzmez bugün :))
zeyenpçim kıs hep aklmızdasın yazmadık diye alınma zaten doğru düzgün oturup konuşamıyoz bile bu beblerden ama aklımızdasın yane işallah şimdi biraz daha iyisindir canım hatta geçen gün evde senden bahsettim ben tek çocuğa bakamıyorum maşallah kıza dedim :))
ctc canım geçmiş olsun sünneti içinde hayırlı olsun canım küçükken kestirmek daha iyi kısmetse bizde bu yaz halledicez rabbim hepsinin güzel günlerini görmeyi nasip etsin bizlere :)
sheeda canımcım bo kocalar bizim gibi ince düşünemiyor hiç sallama canımcım koyver gitsin valla düşün düşün kendini yıpratırsın onlara bişi olduğu yok sen sadece efeye bak anacım o iyi olsun gerisi hikaye buarada emmicek idiyede sakın düşünme bizim bebekler hepsi bıraksa bile gör bak az az da olsa uzun süre emecekler :))
özlem anacnım sanada geçmiş olsun kıs iyi bir dr görün bu işler şakaya gelmez tansiyon tehlikeli ama dert etme doğumdan sonra çürüğe çıkanlardan biride benim bir gün belim bir gün kolum valla her yanlarım dökülüyor ikiciyi yapsak yatalak olcez galiba :)
ekinsucum şimdiden sanada hayırlı yolculuk sonram unuturum falan aylinle kahve iççemişiniz hade afiyet bal şeker olsun cancağızlarım
kıslar bugün okadar çok iş varki iki makine çamaşır dün ütü yapmadım onlar duruyor koçiş geç gelcek onunda faydası olmaz ev toplancak yemek yapılcak oy oy çağan efendi ile nasol yapçez bakalım bunları
ya bide sunu sorayım sizlere ben bir türlü bu çocuğu beşiğinde uyutamıyorum araba ile evin içinde dolaşa dolaşa zar zor uyutuyorum yokmu bunun kolay yolu anlatıverin bana birde ben bu çocuğu kendi kendine oynamaya nasıl alıştırcam hep benii başında istiyor anam hiç iş yapamıyom hep bekliyom uyusun e uyuyuncada anca buraya takılıyom her iş yarım ay ne çok yazdım yaa

Al benden de o kadar tek fark araba yerine ana kucağında uyutabiliyorum ve kendi kendine oynasın diye oyuncak veriyorum eline arkamı dönmeden düşürüyo sonra ağlıyo kendi alamıyo düşen oyuncaklarını eline vermekten iş yapamaz oldum, artık daha fazla ilgi daha fazla oyun istiyo ben de merakla cevaplarınızı bekliyorum
gamyoncuiremsu
inşallah dediğin gibi uzun süre emerler ama ben kestim ümidimi :senağlama:

bir soruda benden geliyor artan mamaları ne yapıyosunuz?? ben dolaba koyuyorum ısıtıp tekrar veriyorum şimdiye kadar bişey olmadı ama üzerinde vermeyin yazıyor bişey olur mu?? :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…