2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizde çok seviyoruz tv izlemeyi baya baya ,izliyo yaa görünce kitleniyo sankii ne yapim bakıo arada işim olunca koyuyrm izlio valla..

herkese merhabalar...alisha emel geçmiş olsun kızlar sizlere bişi olmasında giden gitsinn

ya kızlar evet çok ehlikeli tv seyretmek ama seyrediyor vaalla bizimkide biz seyredince napcaz bilmiyorum yada bizde seyretmiycez gündüz babaanne dede seyrediyor onları nasıl engellliycem bilemiyorm anlatıyorum söylüyorum ama bizim canavar şimdiden meraklı bir seyrediyor aklınız durur bide çok komik seyrediyor sanki bişey anlar gibi pür dikkattt:))))

balım benim kardeşimde gidecek ağustosta askere inş tüm gidenler sağ salim dönerler evlerine allahım sen koru ordumuzu...yanmasın kimsenin yüreğii...

evet cnm iki gündür iyi... alıştı artık sadece akşam yatırıken ( özellikle gece uykusu için ) saat 9 gibi felan çok zorlanıyoruz. Dalamıyor bir türlü ağlıyor sonra yoruluyor emerken uyuyakalıyor. Onun dışında herşey yolunda çok şükür. 20 dk oluyo uyuyalı birazdan uyanır:)
kuzunu öp yerime ellerinden.

gamze bizde de aynı nefes bile almıcak nerdese bi dikio gözleri tmm kapatana kadar bakıyo hep böle ama büyüyüncede böle oluyolarmış alıştırmamamk lazım aslında

gamze bizde de aynı nefes bile almıcak nerdese bi dikio gözleri tmm kapatana kadar bakıyo hep böle ama büyüyüncede böle oluyolarmış alıştırmamamk lazım aslında

evet canım ama uzak tutmakta zor teknoloj içinde yaşıyoruz b.sayar tv bakalım ne kadar uzak tutabilcez ama çok komik oluyorlar

kızlar askerlerimize hayırlı teskereler sağ salim gidip dönsünler inşallah

canım benim ya.insan acıyordur haline.eymen aşı olurken bile çok üzülüyorum nasıl akıyor gözlerinden yaş.hiç canı yansın istemiyorum kuzucumun.inşallah sizde en kısa zamanda atlatırsınız.

merhaba kızlar...
annem ameiyatı iyi geçti dr.patoloji sonucu çıkmadı ama iyi huylu tümör dedi çok şükür 3.5 kg kitlenin kendisi bide suyu var ay bebek doğurdu sankisenağlama
kardeşimin kınasın oldu cumartesi düğün çok şükür başka aksilik olmaz inşallah eşimde 1.5 ay raporlu -tatlicadiarzu-

çook şükür ela iii huylumuş çok geçmiş olsun.kardeşinde mutlu olsun

gülce nbr cok gecmiş olsun telin yok ki arıyamadım cok da merak ettim yazar mısın özele telini sakıncası yoksa

çok geçmiş olsun canım..dr anlıyor bakınca patolojide iyi çıkar merak etme..eşine de bir an önce iyileşir inşallah..kızkardeşine de mutluluklar..

ekinsu geçmiş olsun,allah birdaha yaşatmasın,elagülce bir anne babamız birde çocuklarımız söz konusu olduğunda insan ne yapacağını şaşırıyor geçmiş olsun bununla atlatmış olun inşallah,kardeşi askere gideceklerede hayırlı teskereler.

ay patoloji filan diyince bir tuhaf oldum. senağlama sizleri üzmek istemem ama kızlar aynı şeyleri eşimde yaşadık.çok şükür gülcen annesininki kötü huylu değilmiş..çok zor günlerdi..çok şükür atlattı...şimdilik sadece kontrol oluyor..herşeyden önemlisi sağlık..Allah tüm hastalara sağlık yakınlarınada sabır versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…