2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

basak acıyo bende sende niye öyle ki:)
evlenmeden dogum günümde eşimin arabasından laptopu ve bana aldıgı tektası calınmıstı hangisine yansın esim aksam evlilik teklifi edicek yüzük yok ona mı yoksa 3 aydır cizdigi projeyi caldırdıgına mı?

biz tatile yakın bir yere gideriz herhalde ....ucaga binsin istemiyoruz bakıcaz artık duruma göre....
linay kıs o avatar ne öyle ....evinin kadını cocuklarının anası hayalini kurdugum hanfendi linay sana sesleniyorum kapat o memelerini...

montecim youtube mahkeme kararıyla kapalı dioo yine:uhm:
alisha kız laptopun arabada ne işi var yazık olmuş valla birde dün aşkı memnuyu izledinmi

türkiyede yasaklı ama ayarlarını yurtdışından giriyo gibi yaparsan oluyor..
monte oğlum sevdi teşekkürler.geçinde bir tavuklu filan bir şey göndermiştin onu da sevmişti şimdi bulamadım..tekrar gönderebilirsen oğlum çok mutlu olacak

bizimki yardımco olur da yardım etmedigi zamanlarda karısmıyo mu ıııııııııııııııııyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy......
gamze nbr ogluna kim bakıyo sen işteyken.....

canım günaydın sorma eşim bu ara izinli k.valide bizde birde aynı binada babam var yani bakacak adm çokkkk:)):dance:

bu yaz kk ocak anneleri olarak larada buluşalım kızlar:))) şimdiden üç kişi larada karar kıldı...
celemiti bende otel bakarken mutlaka bakarım şikayet sitelerine..yorumları dikkate al derim..

beğenmedinmi yoksa kıskandığından mı öyle diyorsun naniknanik
kladırıcam zaten nazar değdi avatardan sağ göğsüm acıyor :)

niye binsin istemiyonuz kine monte biz bindircez valla hatta uçak biletini daha doğmadan alalım demiştikte vermediler doğmamış çocuğa bilet kesilmez diye puhahha napalım ocakta birikmiş nakit puanlarımız sıfırlanöadan alalım demiştik ama biz kendimize aldık onunkini sonradan ekleriz dediler:))))

artan mamaları döküyorum canım sende dök ence sütünü atma tabi onu dolaba koy ısıtır verirsin
canımcım saol valla bakalım hafta sonu piknik var ünv öğrenciler illaki bekliyolarmış mecbur oraya gidicez hafta sonuna iş kalmasın diyorum ama kalır gene
ay canım geçmiş olsun sıkma canını cana gelinece mala gelsin

maşallah canım keşke benimkide uyusa

montecim youtube mahkeme kararıyla kapalı dioo yine:uhm:
alisha kız laptopun arabada ne işi var yazık olmuş valla birde dün aşkı memnuyu izledinmi
izlemesmiyim, adi behlül sattı bihteri,böle adamlara güven olmaz işte sevmio demek, nihale aşık olur yakında filmin gidişatı değişçek, cnm lap hep olur yanında eşimin, hem de nerde oldu hiç aklına gelmiycek yerler gündüz vakti ikisi de, biri fenerbahçe tesadüfün önü, biri etiler fridaysin arkasındaki sokak, fıldır fıldır sivil polis gezio ama bişey görmemişler, biz de yedik, ıp nosundan yakalanır dediler ama nerdee, allahtan sigorta yarı parasını verio

size nazar değmiş cnm bize çle demişlerdikaydirigubbakcemile3
benim de bitirme projemin bi kısmı o lapteydi az küfretmemiştim

siz hangi otele aşık?

yazlık var orda ((rezervasyon yaptırmadık ama 2-3 gün kaçarız belki otele
uçağın hiç bir zararı yok kızlar.biz 1.5 aylıkken bindik bir şey olmadı.yanlız çıkarken inerken süt vermek,ağlatmak yada ağzını açmak gerekiyormuş.dr öyle demişti.

müzik için ben IQ ÇOCUK diye bi cd aldım süper ben bile çok sevdim :)))) uykusunu getiriyo benim oğlanın klasik müzik :)

günaydın kızlar.

ekinsu çok geçmiş olsun.eşinin evde olmadığını bilmişler galiba.neyse cana gelicene mala gelsin.

bugün burdaki bir köyde şehit cenazesi var.sanırım geçenlerde mayına basan askerlerden birisiymiş.çok kötü oldum ya.sabah kardeşim geldi laptopu bırakmaya gelmiş cenazeye gidicez abla dedi.bu sene kardeşimde askere gitcek oturdum birde ağladım sanada birşey olursa diye.kardeşim abla niye ağlıyosun sen tam garip oldun ya diyor.anne olduktan sonra iyice sulugöz oldum ben.herşeye ağlıyorumsenağlama

sağolun kızlar aman gidene değilde sabah sabah uyku sersemi bir sürü telaşe birde çocuk var kimseye bırakamazsın bırakıcak kimsede yok ya zaten neyse geçti gitti

montecim sen bunu metine izletiyormusun canım
daha çok erken konsantre bozukluğuna sebep olurmuş ekran izletmek görüntü hızıyla alakalıymış canım gerçek görüntüden hızlı ya ben dahi bebek setini alcaktım ama vcd olduğunu öğrenince vazgeetçtim izletmeyin bence otistizme kadar gidermiş allah korusun bu erkenn dönemde tv izletmek

balım damat nasıl hiç görüşemiyoruz... Sıkamadık ki o güzel yanaklarını, böyle uzaktanda keyfi çıkmıyor ya...
Bu arada kardeşinede şimiden hayırlı tezkereler.. Rabbim sağ salim gidip gelmeyş nasib etsin..

iyiyim nochoy.damatta iyi maşallah uyuyor şimdi.gelinim nasıl huysuzluğu geçtimi biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…