2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

haklısın canım zormuş anneik ama çokta güzel yaa Rabbim her istyeyene nasip etsin neyse ben çıkıyorum kıslar süt sağacam ondan sonrada uzancam biraaz gece mesaisine hazırlanırız anca hepinze ii geceler yarın işallah görüşmek üzere

inek sütü derken açık sütümü diyorsun linaycım, yoğurdu pastörize günlük süt ile yapıcaksınız UHT sütlerden olmaz yoğurt tutumuyor o zaman
meral demişti galiba sütaşın bebek yoğurdu var diye istediği kadar bebek yoğurdu olsun kızlar içinde bir sürü şey var kendiniz yapın yoğurdunuzu en güzeli

linay arıcaktım seni bugün familya cafe galiba adı tam hatırlayamadım da oraya gittik çay içmeye hadi sizde gelin diyecektim hem eşler tanışsın hem oğlanlar ama pazar günü diye vazgeçtim işiniz vardır diye düşündüm[/QUOTE]

ekinsu evet açık inek sütünü diyorum..birisi getiriyormuş sütü herkes çok memnunmuş eşimde alayım yapalım dedi bende 2 seferdir yapıyorum ama ege kaana vermedim hiç versem ağır gelir diye düşündüm..
evet bugün evde yoktuk karşıya geçtik bizde ulus parkına sonrada arkadaşlara gittik..ama yapalım bir program iyi olur kaydirigubbakcemile3
biryer söyliyim sana oraya götür onatı çok güzel orasıda ve çok yakın bize..otabana çıkın birinci köprüye gider gibi gidin 2.köprü ayrımını geçince sağda nezahat gökyiğit botonik parkı var içerisi çok çok güzel yeşillik, ördekler kazlar..tavsiye ederim beğenirsiniz sizde..

Son düzenleme:
iyi geceler hanımlar bende izmirden döndüm evime. yerleşmeye çalışıyorum ay bu çocuklarla seyahat etmek ne zor öyle dünya eşya vallaha kendileri küçük ama maşallah eşyaları çok :) kuzucuklar artık ek gıdalara başlıyor ne güzel bizde ddr tavsiyesi üzerine 3 hafta önce armut püresi ilebaşlamış olduk sanırım en erken biz başlamış olduk böylece ama birkaç sefer verdikten kestim çünkü bağırsakları düzene girsin die vermişti dr cam rendede posası ile beraber ver demişti süzmeden her gün yarım armut veriyorduk 3-4 gün devam etti sonra kestik hanımlar bir sorum var park yatak almayı planlıyorum birde mama sandalyesi tercihleriniz neydi belirtirseniz sevinirim kuzucukları öpüyorum

slm kızlar nasılsınız yoktum sayfalar birikmiş önceden okurdum ama şimdi nerdeeeeeeeeeeeee.......neyse herkes iyidir umarım...

ctc hoşgeldiniz evinize :)) maalesef bebeişlerle gezmeye gitmek bayağı sıkıntılı oluyor bütün evi toplayıp gidicez neredeyse :)) canım mama sandalyesi resmimiz ekledim ordan bakabilirsin..park yatakta kraftın dönenceli yatağını almıştım ben şimdilik memnunuz..

sedacım teşekkürler :) teşekkürüm başka yolla gelecekti ama izin vermediler anladın :))

montesori sen de hoşgeldin,genel olarak hepimiz iyiyiz..sen nasılsın?metin nasıl keyfi yerinde mi ?

teşekkür ederim linaycım saol arkadaşım mama sandalyesini gördüm çok güzel bende beğendim Allah sağlıkla kullanmak nasip etsin inşallah cümlemizinkine park yatak önerini dikkate alacağım canım çok saol

anadım canım ben onuu:))banada vermiyorlar .
hatta dün çok yapmışım 24 saat içinde olması gerektiğinden çok yapmışınız siz biraz istirahat edin yazdı ya koptum valla:))
anladın sen onu :)))))

hanımlar izmirde bir mağazada chicco ikili aktivite merkezi die bir oyuncak gördüm çok hoşuma gitti hem sırt üstü hem yüzüstü kullanılabiliyor hatta yatağın kenarına asılıyor ışıklı müzikli eğer böle birşey almayı planlıyorsanız bir bakın derim

kızlar bende park yatak istiyorum bir ay sonra yazlığa gidicem üç dört ay yokum durunun yatağı sabit taşınmayanlardan orası için almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum
filizcim slm canım nasılsın.

bu arada hanımlar eğer rotavirüs aşısı yaptıracak olanlar varsa özel sağlık sigortaları ilaç teminatından karşılıyor haberiniz olsun normalde 150 lira civarında

kızlar iyiyim bugun dısardaydık park bahce gezisi filan... uyudu dısarda uyanınca kıyamet koptu emzircegim yer vardı da rahat ettim linay güzelmiş mama sandalyeniz ..........bizim varda daha kullanmıyoruz siz ne zamandır kullanıyosunuz........*halamız bize hoppala verdi, kapıya takılıyo havada asılı kalıyo metin i koyduk basta sevdi sonra korktu birden bakalım yarın da denicem inş. korkmaz tekrar....

sedacım kraftın jenny modeli var bence gideceğin yer için uygun olabilir..ince uzun çünkü fiyatta uygun..

montesori yeni aldım daha 1 haftadır kullanıyorum..hoppala için küçük değillermi daha şimdi kullanılabiliyormuymuş..

iyi geceler herkese.

bizde akşam akrabanın düğününe gittik.ama gittiğime pişman etti benim oğlan.oturmamla kalkmam bir oldu.giderken arabada ne güzel uyumuştu düğüne vardık açtım üzerini bakınıyor ama gözleri fal taşı gibi olmuş.duruyor diye tekrar örttüm üzerini sonra bir baktım sesinide duymamışım kalabalıktan gözlerinden nasıl akmış yaşlar:çok üzgünüm:arabaya geldik sustu.uyusun diye arabayla turladık limana indik limanda konser varmış karşı kıyıya geçtik.hem şöyle hava alalım diye indik arabadan ne güzel manzara müzik sesi eşimle eski günlerden konuşuyoruz biranda paşamız yine ağlamaya başladıkaydirigubbakcemileküçük beyimizin bizi rahat bırakmaya pek niyeti yok geldik artık evimize.eve gelincede uyudu:ecrin_bebek:

eşimde olsun en azından hava almış olduk diyelim teselli edelim kendimizi diyor-tatlicadiarzu-bu çocuklar çok inat olucak çok.şimdiden kendi istediklerini yaptırıyorlarya sonrası nasıl olur artıkCADIARZU

linaycım saol canım evet olabilir zaten birkaç ay için çok para vermeye gerek yok evde zaten yatağı var sonuçta.

balım duruda aynen öle sadece evde rahat arabada dışarda hep ağlamaya hazır öle olunca bende güvenip çıkamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…