2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

eymende kalablık yerlere gitmeye alışık değil o yüzden yaptı sanırım.

günaydın kızlar

dün bir temizlik yapmışım her yerim tutulmuş gece nasıl uyudum bilemedim birde oğlan 2 saatte bir uyandı hep dinlemedim valla hala yorgunum

ctc hoşgeldin evine canım , bebekle olunca bir yere kalmaya gitmek eziyet gerçekten

linaycım dediğin yere gidelim bakalım teşekkürler tavsiyen için kuru kuru olmadı ama teşekkür izin vermiyorlar henüz :)) bu arada açık süt kullanma eguşa pastörize edilmemiş süt sonuçta, sen istediğin kadar kaynat içerisindeki zararlı bakterileri yok edemezsin birde çok kaynattığın için yararlı bakterileride öldürürsün canım bence günlük pastörize sütler var onlardan alıp yap eguşa yoğurt

heracım sende sütlemi mamaylamı yoğurt daha sağlıklı demişsin bence farketmez canım ikiside olur

seda bencede bir kaç ay için kullanacaksan linayın dediği park yatak modeli çok uygun bende onu tavsiye ederim

Son düzenleme:

gunaydınnnnnnnn
ankarada hava cokk guzellll
oglusum uyuyor uynasın gezmeye cıkıcaz sonrada alısverıse
sheeda poşet fıkrı süper kaan cokkk mutlu oldu ))))
ogleden sonra da bahsettıgın seslı kıtaplara bakmaya gıdıcez :))))
tesekkur ederızzz

Günaydın hanımlar ve küçük kuzucukları... Kızım dün ağlaya ağlaya nasıl yorulmuşsa uyanamıyor.. Uyanmak için çabalıyor ama uykuya yenik düşüyor...

günaydınn ekinsu....
sana başka türlü günaydın demek istedim ama olmadı şekerim :))
talyacım cam rende bebekler için daha sağlıklı drlar metal rendeyi önermiyor metal tozu karışır diyorlaar

özlemcim bahsettiğin kitaplar nedir bende bakayım merak ettim birde benim gibi yapma dün tam öğle saati çıkardık çocuğu yüzü yandı güneşten valla sonra çok kızdım kendime en yakıcı saatte ne işim var dışarıda diye

biz dün 5saat falan dışardaydık, sonra da arkadaşlar geldi(ve bebekleri) çok güzel geçti maşallah, nazla dışarı çıkmaya korkmuoruz artık uyumasa da tatlı tatlı bakınıyo bunda sanırım evde fazla kucağa almamamızın etkisi de var pek kucak bilmiyo bizimki,tatil planları bile yapmaya başladım.dün benden tecrübeli annelerden aldıım öneriler doğrultusunda bugün nazı odasında yatrmaya karar verdim bana şans dileyin

sağol ekinsucum,o zaman bende cam rende alıyım.sizede günaydın kızlar.....

kzlar çamaşır yıkamıştım,hava çok güzel ve güneşli,ben bi koşu gidip kız uyuyorken onları asıyım,sonra görüşürüz...

Bende kızım uyurken bir kahvaltı yapayım... Gelirim sonra...

bizde çok kararsızız tatil konusunda acaba çıksak iyi olurmu çocukla çokmu zor olur diye düşünüyoruz gidersekte zaten ev kiralamayı düşünüyoruz otellerde falan olmaz çünkü

bende apart otel düşünüorm ekinsu, sadece kahvaltı olsun, çünkü çocukla yemek saatlerini ayarlamak çok zor olur, boşuna para vermiş oluruz, bi de kesinlikle araba şart arabayla gidilebilicek yakın bi yer olsun mümkünse annemler de gelsin öle çok rahat olur:)

naza bakın nası yayılmış hanım ağa benim kızım bi de su samuru:))

hahha sansürledik heralde, siz asıl orjinalini görün düşer bayılırsınız:)))oğlanların gözünü kapayın bakmasın naz üstsüz:))
reglim 5gün gecikti ya normalmi sizce

oo yaz geldi tatil planları başlamış valla biz bu ayz ecdeyiz belki yakın bir yerlere bir iki günlüğüne gideriz oğluşun sünnet olayı var onu halledicez kısmetse bu yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…