2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

eymende kalablık yerlere gitmeye alışık değil o yüzden yaptı sanırım.

günaydın kızlar

dün bir temizlik yapmışım her yerim tutulmuş gece nasıl uyudum bilemedim birde oğlan 2 saatte bir uyandı hep dinlemedim valla hala yorgunum

ctc hoşgeldin evine canım , bebekle olunca bir yere kalmaya gitmek eziyet gerçekten

linaycım dediğin yere gidelim bakalım teşekkürler tavsiyen için kuru kuru olmadı ama teşekkür izin vermiyorlar henüz :)) bu arada açık süt kullanma eguşa pastörize edilmemiş süt sonuçta, sen istediğin kadar kaynat içerisindeki zararlı bakterileri yok edemezsin birde çok kaynattığın için yararlı bakterileride öldürürsün canım bence günlük pastörize sütler var onlardan alıp yap eguşa yoğurt

heracım sende sütlemi mamaylamı yoğurt daha sağlıklı demişsin bence farketmez canım ikiside olur

seda bencede bir kaç ay için kullanacaksan linayın dediği park yatak modeli çok uygun bende onu tavsiye ederim

Son düzenleme:
inanna ben linkteki mama sandalyesini aldım,ana kucağına oturtuğumuz gibi oturtabiliyoruz sırtı ayarlanıyor..

E-Bebek | Mama Sandalyesi | Lüks Mama Sandalyeleri | Chicco | Chicco Polly Çift Kılıflı Mama Sandalyesi

inaysa ben geçen gün baktım ayakkabı 3 numara oldu ayağına..

Nohcoy geçmiş olsun canım..

işte sandalyemiz :))

[img=http://img12.imageshack.us/img12/9823/dscn5366i.th.jpg]

[/QUOTE
çok güzelmiş sandalyeniz,güle güle kullanın,maşallah pekte güzel kurulmuş seninkisi hiç kalkmayacak gibi sevdi galiba

iyi geceler hanımlar bende izmirden döndüm evime. yerleşmeye çalışıyorum ay bu çocuklarla seyahat etmek ne zor öyle dünya eşya vallaha kendileri küçük ama maşallah eşyaları çok :) kuzucuklar artık ek gıdalara başlıyor ne güzel bizde ddr tavsiyesi üzerine 3 hafta önce armut püresi ilebaşlamış olduk sanırım en erken biz başlamış olduk böylece ama birkaç sefer verdikten kestim çünkü bağırsakları düzene girsin die vermişti dr cam rendede posası ile beraber ver demişti süzmeden her gün yarım armut veriyorduk 3-4 gün devam etti sonra kestik hanımlar bir sorum var park yatak almayı planlıyorum birde mama sandalyesi tercihleriniz neydi belirtirseniz sevinirim kuzucukları öpüyorum

hoşgeldin canım,ben 3 saatliğine ev gezmesine gittiğimde bile yanıma 2 çanta eşya alıyorum ve eve gelince eşyaları yerleştirmeye sinir oluyrum allah sana kolaylık versin.
iyi geceler herkese.

bizde akşam akrabanın düğününe gittik.ama gittiğime pişman etti benim oğlan.oturmamla kalkmam bir oldu:eek:.giderken arabada ne güzel uyumuştu düğüne vardık açtım üzerini bakınıyor ama gözleri fal taşı gibi olmuş.duruyor diye tekrar örttüm üzerini sonra bir baktım sesinide duymamışım kalabalıktan gözlerinden nasıl akmış yaşlar:çok üzgünüm:arabaya geldik sustu.uyusun diye arabayla turladık limana indik limanda konser varmış karşı kıyıya geçtik.hem şöyle hava alalım diye indik arabadan ne güzel manzara müzik sesi eşimle eski günlerden konuşuyoruz biranda paşamız yine ağlamaya başladıkaydirigubbakcemileküçük beyimizin bizi rahat bırakmaya pek niyeti yok geldik artık evimize.eve gelincede uyudu:ecrin_bebek:

eşimde olsun en azından hava almış olduk diyelim teselli edelim kendimizi diyor-tatlicadiarzu-bu çocuklar çok inat olucak çok.şimdiden kendi istediklerini yaptırıyorlarya sonrası nasıl olur artıkCADIARZU

bizimkide öyle balım dışarı çıkınca çok huzursuz sürekli ağlıyor inşallah düzelirler.henüz çok küçük oldukları için çevrede ilgilerini pek bişicikler çekmiyor 1 ay sonra farklı olur heralde...

kızlar niye cam rende kullanıyorsunuz ,dr mu tavsiye etti,bende yok ama sağlıklı ise bende alıyım, eeee bizde başlıycaz ufak ufak,hatta dün 2-3 çay kaşığı elma suyu verdim bi hoşuna gitti,ama sonra vermeyi bırakınca çok ağladı meme verdimde öyle sustu.elma suyu bağırsaklarınıda çalıştırdı heralde çünki normalde günde 1 kere kakasını yapan kızım dün 2 kere yaptı....

gunaydınnnnnnnn
ankarada hava cokk guzellll
oglusum uyuyor uynasın gezmeye cıkıcaz sonrada alısverıse
sheeda poşet fıkrı süper kaan cokkk mutlu oldu ))))
ogleden sonra da bahsettıgın seslı kıtaplara bakmaya gıdıcez :))))
tesekkur ederızzz

Günaydın hanımlar ve küçük kuzucukları... Kızım dün ağlaya ağlaya nasıl yorulmuşsa uyanamıyor.. Uyanmak için çabalıyor ama uykuya yenik düşüyor...

günaydınn ekinsu....
sana başka türlü günaydın demek istedim ama olmadı şekerim :))
talyacım cam rende bebekler için daha sağlıklı drlar metal rendeyi önermiyor metal tozu karışır diyorlaar
gunaydınnnnnnnn
ankarada hava cokk guzellll
oglusum uyuyor uynasın gezmeye cıkıcaz sonrada alısverıse
sheeda poşet fıkrı süper kaan cokkk mutlu oldu ))))
ogleden sonra da bahsettıgın seslı kıtaplara bakmaya gıdıcez :))))
tesekkur ederızzz

özlemcim bahsettiğin kitaplar nedir bende bakayım merak ettim birde benim gibi yapma dün tam öğle saati çıkardık çocuğu yüzü yandı güneşten valla sonra çok kızdım kendime en yakıcı saatte ne işim var dışarıda diye

biz dün 5saat falan dışardaydık, sonra da arkadaşlar geldi(ve bebekleri) çok güzel geçti maşallah, nazla dışarı çıkmaya korkmuoruz artık uyumasa da tatlı tatlı bakınıyo bunda sanırım evde fazla kucağa almamamızın etkisi de var pek kucak bilmiyo bizimki,tatil planları bile yapmaya başladım.dün benden tecrübeli annelerden aldıım öneriler doğrultusunda bugün nazı odasında yatrmaya karar verdim bana şans dileyin

sağol ekinsucum,o zaman bende cam rende alıyım.sizede günaydın kızlar.....

kzlar çamaşır yıkamıştım,hava çok güzel ve güneşli,ben bi koşu gidip kız uyuyorken onları asıyım,sonra görüşürüz...

bizde çok kararsızız tatil konusunda acaba çıksak iyi olurmu çocukla çokmu zor olur diye düşünüyoruz gidersekte zaten ev kiralamayı düşünüyoruz otellerde falan olmaz çünkü

bende apart otel düşünüorm ekinsu, sadece kahvaltı olsun, çünkü çocukla yemek saatlerini ayarlamak çok zor olur, boşuna para vermiş oluruz, bi de kesinlikle araba şart arabayla gidilebilicek yakın bi yer olsun mümkünse annemler de gelsin öle çok rahat olur:)

hahha sansürledik heralde, siz asıl orjinalini görün düşer bayılırsınız:)))oğlanların gözünü kapayın bakmasın naz üstsüz:))
reglim 5gün gecikti ya normalmi sizce

oo yaz geldi tatil planları başlamış valla biz bu ayz ecdeyiz belki yakın bir yerlere bir iki günlüğüne gideriz oğluşun sünnet olayı var onu halledicez kısmetse bu yaz

X