2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın demeyi unutmuşum.. Eğer randevu alabilirsek kızı başka doktora götüreceğiz. Arkadaşlar tavsiye etti, bakalım ne diyecek kızımıza.

günaydınlar arkladaşlar bende artık elma suyu vermek istiyorum bir iki kaşık ama nezaman vericemi bilmiyırum öğlenmi veriyosunuz siz açkenmi emzirdikten sonramı hele bir el atın arkadaşlar başlim bende elma suyu ile bugün :))

güzel anneler ve güzel bebkleri bugün dışarda galiba kimselr kalmamış forumda :))))))

Tünaydın herkese,
1,5 gün girmedim 35 sayfa kaçırmışım, okuyamadım. Umarım tüm bebişler ve tatlı anneleri iyidir. Dün itibariyle işe başladım, hızlı bir şekilde.... Süt iznimi erken çıkarak kullanacağım dedim mırın kırın ettiler ama kullanacağım. Yoksa akşamları çok geç kalırım kuzucuğuma dayanamıyorum zaten. Allah ikimize de yardım etsin.

ıyi pazarlar arkadaşlar..

kızlar bugün oğluşum 4.ayına girdi..nice 4 aylar yıllar yaşlarr hep birlkte geçiririz inşallah..

inaysacım hava güzel evde kimse kalmaz bugün :) elma suyunu emdikten 1 saat sonra falan verebilirsin..

inannaaaa seni rüyamda gördüm dün gece..oğlumu emzirmişsin sütünü helal et dedim etmedin :1shok:
ay nasıl üzüldüm nasıl bağırdım sana ama yinede etmedin,çok kavga ettik seninle hihoyyyt

accu hem gözünaydın hem allah sabır versin diyim..alışana kadar çok zorlanıyor insan..süt izninede kimsenin mırın kırın etmeye hakkı yok bu senin yasal iznin..kim bakıcak bebişine?

sağol linay'cım.Komşum bakacak tatlışıma. Ne söylerlerse söylesinler kullanacağım iznimi, zaten eve koşa koşa geliyorum, 1,5-2 saat daha fazla ayrılığı dayanamam..

merabalar:)))
accu kullan tabi canım iznini boşver kıvırıp dursun onlar burunlarını:))
dünürcüm benim bi saatim yok aklıma gelince veriorum sadece muhallebiyi açken veriorum.
nohcoy işe yaradığına çok sevindim canım afiyet olsun..ben yazdığım ölçüyü veriorum..dr dönüşü yaz :))
linay demek aldın mama sandalyesi,ne aldın??ay umarım yemek seçmez bizim gibi:)
waterfull araştırınca paylaş canım:)

hera linay teşekkür efderim kıslar bende öyle yapayım emzirip 1 saat sonra vereyim elam suyu bakalım aralık annelerinde bir yazmış dr listesini orda sabah 10 gibi verilmesi iyidri demişler yarın 10 da ,denicem bakalım işallah sever kuzum

ay dünürcüm seni görmedim sanada teşekkür ederim maşaşlhh nil hepsinden tadıyor annesi hızlı :)))))

nice 40 yıllara canıma.s.
ay helal olsun yahu şaşırdım yani ama tersi olurmuş rüyalların arkadaşım:1hug:

benimki çok sevdi severek içiyor az geliyor tabi 1-2 kaşık :))

inanna e bebekten chicconun mama sandalyesini aldım canım..bende hep dua ediyorum yeme konusunda inşallah ablasına benzemez çok çektirmişti ablası bana..

kızlar nili kulağı kaşınıo bööle şener şenin bi filminde ben karı istirem diyen dede gibi yapıo ve gece kanatmış,niedir bilen var mı??

işallah benzemez canım valla eşim de ben de seçioruz ,ben de korkuorum:teselli:
güle güle kullanın canın chicconun hangi modeli?

ay yaz geldi gene başladı davul zurna!!!kastamonuda bi bu düğün olayını sevmiorum(
bi de nilin bitmeyen pırtlarını!!

kızlar günaydın puanlar için teşekkür ederim ama daha yolum uzun :)
güzel bir başlangıç oldu brnim için verdiğiniz puanları görmek:)
dün akşam yemeğini dışardan istemiştik gece inanılmaz bir mide bunaltısıyla yattım yatağa inşallah geçer diye ama yok 4de uyandı kerem zor emzirdim sonra tekrar tekrar derken bu saat oldu halla bunaltım var azalsada şimdi web sitelerinden şikayet yazcam adi hereflere önce nasıl korktum üşüttüm sandım ama sonra yemekten oldğnu anladm

tünaydın kızlar....
herkeslere bebişleri ile iyi bir pazar diliyorum....
calemity geçmiş olsun canım,yaz tabii şikayetini ki dikkat etsinler bundan sonra....
kızlar bende özendim sizden elma suyu bende mi versem acep....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…