2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saol canım ben evkurdan taksitle aldım 70 liraya cam kavonozlardan oluşuyo yani bi öğünlük yapıyosun ordaki kız bende kullandım çok memnunum dedi bakalım görcez
ayyy evet kilosu iyi ya bizimki ne şişman ne zayıf orta kademede :))) ama doğum kilosuna göre iyi gidiyo

barçli ilk aylarda böyle sık oluyor diye duymuştum sen yinede dr unada danış istersen

aaa bu arada bende ikinci kez regl oldum daha önce bittikten sonra 22. gün olurdum şimdi 24. gün oldum

merabalar arkadaşlar:))
alishacım çok istedim görmeyi sizleri ama off koştur koştur olduk gene,bi de yolları falan değiştirdiler ya ben çözemiorum çoğu zaman daha uzun sürüo:))arabadan memnunum ben de ii yapmışız:)
nazocum maşşallah:))
inaysacım teşekkür ederiss:)
nochoy ii habarlerle gelin işallah:)
kızlar türk kahvesi ya da filtre kahve için,..

kızlar nil 1 dk sırt üstü yatmıo,devamlı mekik çeker gibi,sizinkilerde öle mi??

aynen inanna defnede öyle kafa hep öyle dizimde yatırdığımda bile kase gibi oluyo kafa ve ayaklar havada :))) doktor artık sırt üstü yatmak istemiyoda ondan dedi hafif eğimli oturtabilirsin dedi ama bizimkişni eğimli koyuncada hemen kafayı dikiyo

inanna hoşgeldin canım ,güle güle kullanın cicilerinizi..nasıl geçti istanbul seyehatiniz :)
bu arada özet geçin demişsin ,bıraktığın gibiydik biz sadece montesori benim gelinime iftira atıp gelini elimizden almaya çalışıyor ama biz oğlumla asla bırakmayız diyoruz

nazocum gözünaydın defnoşumuz iyimiş ,canım bende sizlere soracaktım yoğurt makinasını..geçen gün arzumun carrefourda vardı 60 liraya ama karar veremedim almaya..sen bi denede memnun kalırsan alıyım bende..içinde 6 kavanoz var tek tek yapılabiliyormu yoğurt acaba,yoksa herseferinde hepsinimi yapmalıyız..bilgi verirsen sevinrim canım..

inanna bizim kaan da öyle sürekli mekik çeker gibi kaktı kalkacak yani :))

inannacım hoşgeldin bir dahaki sefere inşallah görüşürüz, neden türk kahvesi için dedin ne faydası varmış ?

dünürcüm geçmiş olsun dr sor istersen

saol linaycım valla kız yapabiliyosun dedi bende dedim her seferinde hepsinimi yapıcaz yok dedi kız tek kavonoz yapabiliyosun dedi hatta meyveli yoğurt yapma tarifi varmış bakalım iki güne gelcekmiş

hadi bakalım senden tecrubelerini bekliyoruz nazocum ona göre bende karar veriyim :)

oo nazlıcan şekerim hoşgeldin nasılsın egecik iyimi keyifler yerinde mi ?

egecik iyi teyzeleri
hoşbuldum
oğlumla kızların resimlerine bakıyoz birini beğenip gelin yağıcaz ama kalmaömış ki bize herkes kapmış kızları yokmu bana dünür:))

kucağımda tutarken yanlış yazıyorum kusura bakmayın
bu arada benhergün duble türkkahvesi içiyorum bişicik de olmuyo

olsun adaşım zengin olur derler hem kız büyük olunca
biz resmen defneye talip olalım o zaman gerçi senin kız benim oğlanı döverde 2.5 kilo daha toplu nede olsa:))bak kızın oğlumu dövmesse talibiz defneye :))

ay valla bilmemki bizim bey ne der :))) BEN BİLMEM BENİM BEYİM BİLİR :))))))))))
valla babası urfalı aşiteriz biz ağa kızı almak kolay değil bayağğğ başlık parası istermiş verebilcenizmi :)))) tabiii ona takılıcak takılar hariç 2 metre köstek :))) 10 adana burması :))) altın kemer beş tane beşi bi yerde :)))))))))))) v.s tabiii yüz görümlüğü el öpmesi falanda olcak :))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…