2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada günaydınlar herkese kuşu uyuttum bakalım kaç dakika sürcek
birde dr a gitcez kızlar uyanınca hazırlayıp çıkcam anneme ordanda beraber gideriz dr a

günaydın inatçı ocak bebişlerinin cefakar anneleri:))ohh bugün uykumuzu aldık değmeyin keyfimize kuşum 1 de yattı 5.30da kalkıp mamasını içip yattı sonra 8.30 da kalktı yine ve son olarak da 10.15de başladık güne:)

günaydınlar herkese dr gidenler güzel haberler alın işallah bebişler güzel kilolar almışlardır ay kıslar ben bu hafta çok yoruldum kocişin konferansları okulda vizeleri var adam sabah çıkıyor gece dönüyor yemekti çağandı derken hiç vakit kalmıyor bana bu sütü sağıpta veren annelerin Allah yardımcısı olsun sütü sağ zorla içir kalk biberonları temizle oynat uyut altını al tekrar süt sağ arada zorda olsa yemek yap acaip yoruldum ay bu hafta bitesede kocişim normal düzene dönse bende rahat etsem :):)))))))))

canım valla Allah kolaylık versin ilerde anlatırsın kızım senin için neler yaptık diye büyüynce seni üzmez a.s

kıslar oğlum sdürekli çığlık atıyor hiç susmuyor ay nekadar devam ederbu böyle acaba önceden agulardı falan şimdi sadece çığlık atıyor tenor mu olcak bu

esracım üzülme sütün yetmediği ve doymadığı için kalkmıyodur belki.bak benimki mama içtiği halde 3 5 7 9 kalkıyorduk son bikaç gündür böyle uzun uyuyoruz.

nohcoy,calemity inşallah güzel haberlerle gelirsiniz doktordan.
nohcoy mama vericem diye korkma maşallah şimdiye kadar vermemişsin zaten yakında ek gıdalara başlıcaz mama takviyesiyle kilosunu toparlar.

alisha benim oğlan da kova.başka kova bebek var mı ya herkes oğlak galiba yükseleni de bi sitede baktım koç başka bi sitede balık çıkıyo ay inşallah balıktır.benim hem yükselen hem alçalan:) balık.oğlumla daha iyi anlaşırız öyle olursasırnaşık şey

geçmiş olsun daha iyi olcak inşallah.sen denedinmi z.yağını tadı kötü olmaz mı yaa:uhm:

günaydın özlemcim ne haber,kaan bey nasıllar ?

senin oğlan keyfine düşkün olacak galiba ,baksana seni bile gönderiyor yanından :))

iyiiilikk linaycım ne olsun hızmetcılıge devam bızde
kaan ıyıı, saltanat suruyorrr beyfendı, kendılerı uyandı alt degıstı karnı doydu ustu degıstı masajı yapıldı sımdı hava alacak bendenızde onun emrınde işte :))
sızden naber senın pasanın keyfı nasıl sen nasılsın

saol canım baktım cumartesı doktora gıdıcez bakalım o ne dıcek bısey oldugunu sanmıyorum ama içim rahat etsın a.s.

arkadaslar aklınıza takılan bısey varsa sorayım doktara

pembe işin var oğlun kovaysa, kova erkeği çok çapkın olur çok can yakıcak senin oğlan
ayol şiirim ne çok rep almış, hep şiir mi yazsam ne havaya girdim yeteneğim 25sene içimde saklı kalmış:))
dışarı çıkarıcam kızı ama havada baya soğudu güneş gitti kararsız kaldım

geçmiş olsun daha iyi olcak inşallah.sen denedinmi z.yağını tadı kötü olmaz mı yaa:uhm:

canım ben veriyorum doktor dediğinden beri.bağırsakları ısıtırmış zeytinyağı soğuk almasına karşı ve sindirimi kolaylaştırıp kaka atılmaya çalışırken kayganlık sağlarmış.

arkadaslar şimdi oglumu hazırladım arabayla dısarı cıkıcaz arka koltuga koyucam kaanı ya cokk korkuyorum sadece evın etrafında tur atıcam eger sorun olmazsa alısverıse gıdıcem
umarım sag salım donerız :)))

:ecrin_bebek:
hoşbulduk canım:))
benim göğüslerde genelde yumuşak ama çıkıo süt bozma moralini sakın:lepi:
valla bu uzun bi geziydi aslında ama işte istanbul trafikte evde geçirdiğinden daha çok vakit harcanıoklava:
araba için saraçhaneye gittik canım maclaren classic almaya meğer o model uzun zamandır çıkarılmıomuş,apışıp kıldık-tatlicadiarzu-gene maclaren xt ile xlr arasında kaldık ,bi satıcı biri için diğeri diğeri için ii dio:uhm:aklıma alishanın xt aldığı ve memnun olduğu geldi xt aldıkkafamçokkarıştı.batma işi dooru ama araba bizim en çok kullanacağımız şey olduğu için sana maclaren tavsiye ediorum.içine polar bi uyku tulumu gibi ayak örtüsü de aldık ,taam işte
pompa olarak medelanın mini electric die bi ürününü kullandım ,iiydi:ecrin_bebek:
şimdiden güle güle kullanındelikafadulden

slm kızlar doktordan geldik 4.ay aşılarımızı olduk 6 kilo olmuşuz 800gr. almışız dokmtor gayet iyi normalde bu ayda 600gr. alması gerekirdi üstüne çıkmışınız çok iyi dedi mama aldığımız için ek gıdalar geçebiliriz dedi meyve suları-püre, yoğurt ,muhallebi :))) tabiii ben ses etmedim ben meyve sularına çoktaaan başladım die gerçi bizim doktor gayet rahat deseydim de iyi yapmışınız derdi anne sütü varsa biraz erken dio ama anne sütü çok az olduğundan başlayabilirsin dedi gelirken arzumun yoğurt yapma makinesni aldım

hoşgeldin inannacm, arabanız hayırlı olsun bende keşke içine bişey alsaydım battaniye koyuyorm kayıp duruyo, tek kötü yanı bu, çok memnun kalıcaksın o kdr hafif ki merdivenleri bile kendim çıkıorm tek başıma hafif önden kaldırıp.keşke havalar güzel olsaydı da görüşseydik cnm ya

inanna güle güle kullan aldıklarını canım :) nazlıcan maşallah güzel klo almış işallah hep böuyle gider kaça aldın yoğurt yapma makinesini canım bende alıcam

merhaba kızlar dra giecekler inş ii haberlerle gelirsiniz

ben yine hastalandım delirmek üzereyim size tarihleri yazim bakın 9 mart,26 mart,16 nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…