2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

esra yay burcu nasıl oluyormuş bilgin var mı:)) biz 3 günle oğlak burcunu kaçırdık,yay olduk..
linaycım ben yay burcuyum,en büyük özelliği büyümez hep çocuk kalır,maymun iştahlıdır ve özgürlüğüne çok düşkündür,şen şakraktır,beraber eğlenceli bir ömür geçirirsiniz inşallah.

Ya kızlar bişey soracağım.. Ben Aybüke iki tane ayaklı pijama, bir kısa çorap ev serin olduğundada ek olarak patik giydiriyorum.. Ama bacakları hep soğuk oluyo.. Ayaklarını ısıtamıyorum... Göbeği, kolları felan sıcak ama ayak ve bacakları soğuk.. Sizdede oluyor mu???

nohcoycum iyiym canım miskinlik yapıyorum bugün dün bütün işlerimi yaptım yemeğimde var akşama bugüne iş bırakmadım akşama kadar ya kızımla uğraştım yada dinlendim ii geldi valla.

linaycım oğlum yay burcu 11 aralık 97 doğumlu çok uysal,zeki,çalışkan,düzenli,samimi büyümüşte küçülmüş bi çocuk bunlar yay burcu özelliğimidir bilmem,burçlardan çok anlamam ben oğlumun özelliklerinden bahsettim.he bide yine yay burcu özelliğimidir bilmem ama çokta yakışıklıdır:dilcikar:
aa iki üç çocuklular diğer çocuklarada dünür olak hade iki dünürlü olalımsırnaşık şey

valla canım ev genelde 22 üzeri olduğundan ben hep iç badi üstüne patikli alt üsttişörtü birde çorap giydiriyorum salon mutfak kapısı yok bizim evde odadan oralara geçerken yelek giydiriyorum yada üstüne ince battaniye örtüyorum okadar sen biraz< fazla giydirmiyormusun

bende uzun kollu çıtçıtlı badi üstüne bi daha badi külotlu çorap ve pijama giydiriyorum gece üstüne çok örtmememe rağmen başı çok terlioo sadece çıtçıtlı badile yatırsam üşür mü kii?? hem sobada yanmıo neden bu kadar terlio başı anlamadım

inannacım hoşgeldin bir dahaki sefere inşallah görüşürüz, neden türk kahvesi için dedin ne faydası varmış ?

dünürcüm geçmiş olsun dr sor istersen

nescafe içmeyin die dedim canım,evde en rahat ikisi olur makineniz yoksa..

hoşbulduk arkadaşlarhihoyyyt
aman bırakmayın gelininizi,bu devirde kolay mı kanının kaynadığı gelin bulmakkaydirigubbakcemile3

ay bu saat oldu bu kız uyumadı hala bağırıoo..yıkandık,gezdik herbişi yaptık yok uyumuo..
demek sizlerde de var bu mekk durumu çok zor ya oturmak istio nilim valla gülüo oturunca ama oturtturmamak lazımmış,gerçi niesini bilmiorum bilen yazsın ne olur??

inanna cnm biz desteksiz bırakmıyoruz ki arkasından tutuyorum ben drlar sanırım kendi başına oturtmaktan bahsedioo bizimki kucağımda yatık durmadı hiçbi zaman kendini itiyo öne doru ben kolumu arkasına koyarak oturtuyorm

Ama bacakjları hep soğuk. Sadece sabah uyandığında sıcak oluyor...

nohocy gözün aydın kzıın kilo almış sağlığıa iiimiş

ay valla anlamıorum drları da ..ben de senin gibi oturtuorum..
bu kız durmuo öldüm bugün dişleri kaşınıo kesin karar verdim artık,salatalık soydum soğuk soğuk ölee bi emdi ki..
bi de demin bişi oldu..ben yazıodum sayfaya nil gene başladı ben de aaaaaa bi dur kızım die bağırdım o kadar korktu ki sonra ağlamaya başladı,halbuki bende onla bağırıorum hep ama bu sefer kızdığımı anladı ,ben de ağladım sonra,nappçaz bööle??

nohcoy canım ben biraz azalttım artık 2 haftadır daha az giydiriyorum.bir çıt çıtlı badi üstüne kısa kollu tşort altınada bir eşofman altı,çorap ve penye badi gezdirirkende ince bir battaniye atıyorum sırtına yetiyor.zaten sıcağı seven bir çocuk deil ve benim kızında bacakları ayakları soğuktur ve elleri bunun pek bi sakıncası yok canım doğduğundan beri öyle.
inannacım kalçaları ve kemikleri tam anlamıyla gelişmediği için oturtmayın diyorlar şekil bozukluğu olmasın diye büyüklerde kalçası batar oturtmayın derler ne kadar doğru bilmem.bende oturtuyorum ama destekli yada yarı yatar şekilde.

teyzeleri oğlum bugün 4 aylık oldu :lepi: aşılarını,kontrolünü oldu. bir sorun yok çok şükür :Saruboceq: . 900 gr almış bu ay çok hareketli uyanık olduğu süreler kıpır kıpır hiç durmuyor valla yaramaz olacağının sinyalini veriyor sanırım şimdiden:)

benimki de oturuyor valla inşallah bi sorun olmaz ya. yatmıyor artık napim.

bende kucağımda oturtuyorum,bir sorun olsaydı canları acır,huzursuz olurlardı herhalde diye düşünüyorum.

heracım maşallah batuhan a..açılışı sen yapmıştın di mi..bugün biz de aşılarımızı olduk, kilo alımı da fena değil..sağlıklıyız çok şükür

heracım maşallah ay bizimde 10 günümüz var 4 aylık olmaya zaman hızla akıp geçiyor işallah burda konuştuklar9ını yürüdüklerinide konuşuyor olurıuz

Bebişler büyüyor... ılk başlarda hiç büyümeyecekler gibi geliyordu ama nasılda çabuk büyüyorlar maşaAllah...

Allah bebişlerimize sağlık sıhhat versin...

Benden bukadar. Gidip yatacağım. Hiç sütüm yok nerdeyse.. Kızım çekti çekti gelmeyince yorgunluktan uyudu... Ne oldu anlamadım Düne kadar süt dolu göğüsler havası inmiş balon oldular birden..cnm çok sıkkın...

evet ayça açılış bendendi:)

inşallah inaysacım o günlerde gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…