2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

999. mesajımı kocam için atıom seni seviom kocişim(kızım kadar nerdeyse)

alishacım nazımız pek güzel maşallah ama biz nişanı yaptık ayol bizim gelin izmirde , onunda adı naz bak görüyormusun ama senin kıza buluruz bir tane aslan merak etme bencede boston da falan ne işi var kızın gönderme at sen o nişanı

annem bi ara marketten almıştı hazır bozalrdan ekşi geldi içemedım,humana ster tea dan alıcam artık

filiz benım kzıma çamur atıo ama buranın en çapkın kızı alishanın kızı maşallah:))

bizimde 4 mayısta sağlık ocağında aşılarımız war yine

ben artık prima kullanmıorum huggiesten daha memnun kaldım yan ve arka bantları çok güzel tutuo taşmıo hiç

valla oğlum çok güleryüzlü hep gülüyor biraz çok konuşuyor ama neşeli gibi şimdilik kaydirigubbakcemile3 inşallah öyle devam eder..hatta şimdi kameradan izliyorum gülüyor yine :))

ii ki varsın kk:enbuyukkk:
dağıttım senle kafa-tatlicadiarzu-
1000inci mesajımda
şiir yazıyım dedim sanasositososito
sakın kızmayın bana klava:
bu ilk şiirim hayatta:ecrin_bebek:
son sözüm de naza :CüvCüv:
kızım geceleri uyu artık çok yoruluyoruz babanlakafamçokkarıştı
:roflol::roflol::roflol:

999. mesajımı kocam için atıom seni seviom kocişim(kızım kadar nerdeyse)

valla ben oğlumu daha çok seviyorum geçen gün söyledim üzüldü biraz kocişim ama napiyim , dedim senide çok seviyorum aşkım ama onu daha çok seviyorum yalanmı söyliyim

alisha tühh sana bu şiir için rep vercektim ama olmadıdelikafaduldendelikafadulden

benim tontiş uyandı ben gidiyorum 2 saat sonra falan uyursa yine gelirim

alisha şiirin çok güzel tebrik ederim bende repliyemedim seni başkalarına vermem gerekmiş daha sana sıra gelmemiş tekrar:))

ayy ben de vericektim veremedim alisha ne güzel yazmışsın aferin sana :))
neden rep veremiyoruzki esra ya ekinsuya da veremedim bugün..

ekinsucum al bendende o kadar dünya biyana çocuklarım bi yana,onlardan çok kimseyi sevemem herhalde :))

replenmiş kadar oldum saolun kızlar, 1001. msjım da size armağan ediorum,iiki ocak annesi olmuşum sizi tanımışım şubat annesi olmayı hiç istemezdm şahsen:)

afiyet olsun dünürüm..bal kaymak olsun,bol bol süt olsun doldun taşsın gelinime yarasın :)

alisha iyiki başka ayların annesi olmamışsın,yoksa seni tanıyamıyacaktık :))

linay anadolu yakasındamıydın
sence bu havada bebek gezdirilir mi ya. çok korkuorm üşütücem diye havalar bi tuhaf

herkese gunaydınnnnnnnnnnnn
tatlı yavrumla bırlıkte uyuyalım dedık amma velaktın yanımdan kalk der gıbı mızırdanıp durdu napayım kalktım beyfendı benden sonra 1,5 saattır uyumaya devam ettı (

evet alisha anadolu yakasındayım,ataşehir de hatta ekinsu ile çok yakınız ,yakında çay kahve içmeye gidicez ekinsuyla birbirimize..

canım dünde biraz esintiliydi ama ben çıkardım iyice sarıp sarmaladım arabasında,iyi geldi uyudu,dikkatli kollarsan gezdir hava alsın bişey olmaz sanırım..eğer arabasıyla çıkaracaksan arabanın poşeti oluyor ya onu takarsın rüzgar almaz..

günaydın özlemcim ne haber,kaan bey nasıllar ?

senin oğlan keyfine düşkün olacak galiba ,baksana seni bile gönderiyor yanından :))

özlem cvp yazdım sana oku öteki forumda
ya bi de bizimki napıo uyurken diyelim eli açık parmaklar ayrık, o eller hep öyle kalıyo kendini bırakamıo sanki,dün gece öldük gülmekten yatırdık yatağına yatırırken biraz uyanır gibi oldu, karanlık göremedim tam cep telin ışığıyla bi baktım o da ne, bi kolu havada:)))hitler gibi öylece kaskatı ve uyuyo horluyo gülmekten uyandırıcaktık zorla indirdim kolu aşsğıyaD

dünürüm 1 kişiye rep verdıkten sonra 20 farklı kişiye wermeden aynı kişiye weremıosun

kızlar merhaba.çok vakitim olmadığı için tek bir topiğe giridm eski arkadaşlarımın olduğu mart topiğine.
kızımı dün doktora götürdük.debridat diye bir şurup verdi mamayı değiştirdik.çok vitamin kullanıyorduk 3 tanesini kestik.kızım dün geceden beri maşallah uyuyor.hala kaka yapamıyor ama hiç gazı kalmadı ve ıkınmıyor.reflü var kızımda.kusmasıda azaldı.sizler ve bebişler iyi inşallah.
birde mama veren anneler doktorumuz mamanın içine sabah akşam 1 çay kaşığı zeytinyağı koy dedi kolay sindirebilsin diye.sizlerde yapın bence.

günaydıınn herkesee-tatlicadiarzu-
biz yine 3 te 5 te 6.30 kakltık 8 de yatıp 9 da kaklktık yine ne harika dimi amakafamçokkarıştı

Canım bu bizim normal düzenimiz zaten ben bunda şikayetlik bi yan göremedim..
ay her bebek cins cins biz nerdeyse doğduğundan beri böyle diycem ama ilk doğduğunda saat başı kalkıyodum şimdi iki aydır bu tempoda 2 saatte bir canım ben ne yapayım ya,birde şimdi gündüz uykusunuda kaldırdı tamamen nerdeyse kısacık kısacık zorla uyutuyorum:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…