2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ii ki varsın kk:enbuyukkk:
dağıttım senle kafa-tatlicadiarzu-
1000inci mesajımda :nazar:
şiir yazıyım dedim sanasositososito
sakın kızmayın bana :eek:klava:
bu ilk şiirim hayatta:ecrin_bebek:
son sözüm de naza :CüvCüv:
kızım geceleri uyu artık çok yoruluyoruz babanlakafamçokkarıştı
:roflol::roflol::roflol:

tuh bende veremedim vermisim sana daha once

Ama cok guldum devamini diliyorum basarilarinin

Esra inat etmede vitamalt all icc guzelim bir kacc gun Icc faarki gor hemen kilo almazsin 3 siseyle

Nazlican iyi olmana cok sevindin arada ses ver guzelim benim kizda evde kaldi

Buyusunde pesinde gezecek hepinizin pasalari biz yuz vermiycez

kızlar 17 ocak doğumlu çok biliyorum da 16 ocak doğumlular var mı ceylin 16 ocak aksam 5 buçukta doğdu

ii ki varsın kk:enbuyukkk:
dağıttım senle kafa-tatlicadiarzu-
1000inci mesajımda :nazar:
şiir yazıyım dedim sanasositososito
sakın kızmayın bana :eek:klava:
bu ilk şiirim hayatta:ecrin_bebek:
son sözüm de naza :CüvCüv:
kızım geceleri uyu artık çok yoruluyoruz babanlakafamçokkarıştı
:roflol::roflol::roflol:

selam herkese..oku oku bitiremedim..çok yazıyosunuz yaaa,oynamıyom ben..-tatlicadiarzu-

bu süpermiş bu arada, daha nice 1000 mesajlara alisha :içelim:

emzirip dr a çıkıcaz..biraz viyaklayıp dönücez..herkese iyigünleer...:eek:

teşekkür edrim kızlar beni duygulandırdınız:eek: ve gaza getrdinizgamyoncuiremsu
her an kitap yazmaya başlyabilrm,2000. msjımı bekleyin bu ne kinaniknanik
kızı bi yıkadım mest oldu, suda yatmaya oynamaya bayılıyo benimki bıraksam 2saat kesin durur içinde. buarada çok moralim bozuk naz bizle konuşmuyo artık, bi ördek vardı dün nerden aklıma geldiyse gösterdim artık sadece onla konuşuyo gülüyo dil çıkaryo gagasını seviyo, babsıyla çok üzülüoz bu durumasenağlama

alisha şiirin çok güzelmiş cnm

inanna cicişlerini güle güle kullanın

nazobülo gözün aydın cnm sende güle güle kullan makineni

alishacım valla senin doğumdan sonra performansın arttı hamiloşken hiç böyle şiirler falan yazmazdın sen ikinciyide bekliyoruz canım senden

Marsgcım senin kızı seve seve gelinim olarak alırdım valla ama ilk önce elvini gördük biz çok üzgünüz

Marsgcım senin kızı seve seve gelinim olarak alırdım valla ama ilk önce elvini gördük biz çok üzgünüz

dünürüm nasılsın onat nasıl??? ii geldi mi krem???şşşş bacılar girmeyinnn dünürümlen aramızaa

ekinsu ikinci derken 2.bebeğimii yaa zaten çok korkuom bugünler hastalanmam lazım geciktimi ne

dünürüm nasılsın onat nasıl??? ii geldi mi krem???şşşş bacılar girmeyinnn dünürümlen aramızaa
saol dünürüm damadın iyi kremi kestik bakalım tekrarlamaz ise düzelmiş demektir şimdilik beklemedeyiz şu an iyi, hala başındaki konaklarla uğraşıyorum bugün taradım bir sürü yine geçecek inşallah

ekinsu ikinci derken 2.bebeğimii yaa zaten çok korkuom bugünler hastalanmam lazım geciktimi ne

evet canım 2. bebek demek istedim aman dikkat et çok erken ama sen normal doğum yaptın olabilir sezaryanda 2 yıl ara vermek lazım sen beklemesende olur

saol dünürüm damadın iyi kremi kestik bakalım tekrarlamaz ise düzelmiş demektir şimdilik beklemedeyiz şu an iyi, hala başındaki konaklarla uğraşıyorum bugün taradım bir sürü yine geçecek inşallah

evet canım 2. bebek demek istedim aman dikkat et çok erken ama sen normal doğum yaptın olabilir sezaryanda 2 yıl ara vermek lazım sen beklemesende olur
ayy ekinsu ödümü koparma, düşünsenize ben seneye gene ocak annesi olurmuşum, kk nın daimi ocak annesi, töbe töbe yoktur inşallah bişey:1no2:

Ben hala hastalanmadim aman be guzel coksancili olurum ben

2.leri konustugunuza inanamiyorumben hic dusunmuyorum valla kizim bana yetti

marsg müjdemi isterim,sancı falan olmıycak, normal doğumdan sonra olmazmış, ben anlamadım bile hatalandıımı hayatımda ilk kez çok rahat geçti
aman cnm ben de ikinciyi düşünmüom Allah olmayanlara versin, bi çocuk ideal benim için

Bugün kü hastane serüvenimiz de bitti çok şükür. Kızımın kilo alımı birbirini hiç tutmuyor yaa.. Geçen hafta gittiğimizde 14 günde 150 gr almıştı.. Bu hafta gittik 7 günde 200 almış. Doktora yalancı çıkardı bizi yaa... Allaha şükür bu hafta iyi kilo almış.. 5600 olmuş. ınş her hafta en az 200 alırda biran önce toparlanır... Sizlere yetişmemiz lazım.

Benim kızımda 12 ocakta doğdu bende 15 ocak doğumluyum.. Ocakların en belirgin özelliği inat olmaları.. Babamız yandı, iki keçiyle nasıl uğraşacaksa...

alisha inş dediğin gibidir.. Ben hep düzensiz ve sancılı olurdum.. ınş sancılar uçup gitmiştir.. Ama ben yiede yaz bitene kadar hastalanmak istemiyorum. Böyle rahatım yani...

slm herkese---
nohcoy masallah bebisine canim merak etme toparlar o kilosunu saglikli olsun yeter ki.marsg ben de hastalanmadim canim ya hapa tekrar basladim.ne olacak bilmiyorum.ben de cok sancili olurdum ama artik duzene girmesi gerek..

X