2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

beğendinmi gerçekten :)))) ne blim banba çok sıcak geldi hem defneylede uydu defne ağacı çınar ağacı :))) falan

Gerçekten güzel bir isim, beğendim tabii.Birde isimler çocukların yaşamlarına yön verirlermiş ya.Çınar ismi de çocukla bütünleşince çok güzel oluyormuş diye duymuştum.
İnşallah istediğin gibi olur:)))Defne ağacı çınar ağacıda güzel bir ikili oluşturmuş:)))

sağol meralcim bende katılıyorum sana isim önemli diye düşünüyorum çınar ağacıda soylu köklüağaç :))) defne ağacıda öyle yaprakları hep yeşil kalan bi yaprağı toprağa düşse köklenen bi ağaç

merhabaa..
nazo ne zaman geçti o kadar hafta:)))çok sevindim işallah 2li testte sorunsuz olacak..çınar adını ben de sevdim:))
meral burda hava buz(
kızlar yarın davamız var gidip gitmemek hakkında karar veremioruz(

sağol duygucum beğenmene sevindindim
bende anlamadım nası geçti hele anneme aaaa 3 ay bittimi diyo zaten normal geliyo hamile işte gibi :))) ikinci ya pek heycan yaratmadı heralde :))) şimdilerde yengemle abimden bekledikleri için
canım bence gitmeyin yani bence siz böle bişeye hazır değilsiniz napıcanız yani evden beraber çıkıp arabaya binip mahkemeyemi gitçeniz

valla kızlar cuma günü gittik 4'e çeyrek vardı hadi acele edin hemen bitirelim dediler..şaştık.:26::26:.ben bi kahkaha attım daha hazır değilim die:18:baktılar bön bön
deryacım gidemedik ankaraya kaldı o işte..emin olamıoruz zaten..istio muyuz istemio muyuz??
yarın karar veririz işallah,hakkımızda hayırlısı

merhabalar,
öncelikle gecikmeli olarak anneler günümüzü kutluyorum.
Çağanım hastaymış, çok geçmiş olsun.
Duygucum yüreğinin götürdüğü yere git, o sana doğruyu söyler.
Hepinize iyi geceler

teşekkür ederim kızzlar geçmiş olsunlarınız için. çok şükür geçti..sarılık ta çıkmadı. heveslenmiştim oysa...ayyy ne acaibim dimi...
bi gece bezledim çağanı. gece iki kez yapınca. ama korktumda bezlerken. geri dönerse diye ama gece hiç yapmadı. bi kaç gün önce wc ye gelmişti beni pet koyarken gördü şaşrıdı annneee beeeezzz dedi. bende ne diyim afedersiniz popomdan su geldi ondan koydum dedim. iki gün sonra onuda bezleyince anlattım bak oğlum bazan abide olsan annede olsan bez koyman gerekebilir. sen yine de abisin bebek olmadın üzülme dedim. popondan su gelmiş ondan bezledim dedim. tamam anne benn abii dimi dedi raatladı.
ay bişey söylerken çok dikkat etmek lazım yaaa
neyse ben yine nöbetteyim. yarın çıkarım ev toplamaya başladım daha rahatım artık sınavda bitti ya.. gerçi çok iş yapmıyorum evden eve alcak ama tam geçiş zamanı yaa kışlıklar zaten kalkacaktı onları yıkayıp yıkayıp öyle hurçluyorum. giyerken kıyafetim az geliyo ama toplarken yuhhh diyorum bidaaa hiç bişey almıycammm

duygu ne diyim ki güzelim allah hakkınızda hayırlısını versin. ama böylede kötü yaaa duruşmaya git gel dense hiç gitmeseniz. sen bi okut kendinizi..kapıya kadar gidip geri dönüyosunuz ne istediğinizide bilmiyosunuz demekki. sen çalışmıyodun dimi. ayrılırsan nasıl olcakkii çocuğun sorumluluğu maddi manevi yanii.. hani seviyosun gibi eşinide sevmesen katlanma (ekonomik açıdan) bunun için de denir ama ne biliiim işte hayatımıza çocuklar girdikten sonra herşey başka düşünülüyor yaa. sen uzun zamnadır kimbilir neler düşünüyorsun orasıda ayrı tabii...

günaydın erkencisin serpilcim
şekerim zaten rahatsızsın heralde iyce hasta etmeye çalışıyosun kendini bırak evi toplamayı yaaa
bu arada geçmiş olsun bişey çıkmamasına sevindim

Günaydınlar kızlar, nasılsınız_?
Serpilcim kolay gelsin canım sana.Çiş olayını çözdünüz iyice.
Egede canı istediğinde söylüyor, sabahları kalktığında, akşamları yatarken illa tuvalete gitmek istiyor.Götürüyorum yapıyor çişini , ama kakasını yaptıktan sonra söylüyor.O yüzden hala bezini çıkartmadım.
Duygucum sizin içinde hayırlısı olsun canım.

slm herkese bizde bir düğün telaşı hiçbirşeye bakamaz olduk kız kardeşim evleniyor 20 gun sonra sürekli bir koşturmaca içindeyiz kına gecesi gelin hamamı çeyiz serme kıyafet alma :)) vs vs tatlı telaşlar ama ...

duygucum sen vazgeç bu işten... serpilmi yazmıştı unuttum şimdi çalımıyorsunda ailenin yanına mı gidicen kızını aıp bu kadarmı sorun var gerçi ilk nil doğdugundan beri sorun var hatırlıyorum ben ...

tünaydın herkese...
işler yoğun bakamıyorum bir türlü aklımda hep bura inşallah tüm çocuklarda anneleride iyidir.!
duygu iyi düşün bende bazen düşünüyorum diyorumki ben bugün ayrılsam maddi anlamda sıkıntım olmaz. ama kızım babası yurdışına gidsin 2.günü resmini öpüp kokluyo çocuk için çok zor yaşadıklarını senden iyi kimse anlayamaz ama katlanılmayacak gibi olsa gel git yaşamazsın bencede iyi düşün !

ah derya ne güzel zor ama tatlı telaşlar hatta inan geçen aklımdan geçtiniz ay dedim şimdi hergüne bişey vardır herşey programlanmıştır senin kıyafetin ne renek aman pişti olmayalım saçın nasıl yapıcan falan :))) aman kuaför randevusunu unutmayalım...........

merhabaa..
serpil kolay gelsin canımm,ii olmanıza sevindim:))
kızlar teşekkür ederim düşüncelerinizi yazdığınız için..ailemin evine dönmeyeceğim tabi ama istanbula gidecektim boşansaydık ama gitmioruz valla şakaya döndü bu iş..
biz sevioruz birbirimizi ama burak çook çalışıo ben de çok yalnız kalıorum ee burda işim de yok..faaliyet yapabileceğim bişi de..sarıp duruoz işte..
neys deryacım kolay gelsin gerçekten çok güzel heyecanlar bööle şeyler duyunca nile kardeş istiorum:))
dün bi dergide roman reklamı vardı toz pembe bi elbiseli ben de onu istiorum bizim düğüne,bana da beğendiklerini yaz tatlım..

Merhaba kizlar
Duygu seni cok iyianliyorum.bende cok bunaliyorum calismak istiyorum ama ne is yapicam:44:
Derya ne guzel tatli telas. benim 3 kiz kardesim daha var bekar. Evlenselerde biz bole kosustursak:94:

Duygu yap bir cocukta sarma buraga nilde kreste sıkılıyorsun heralde :))

elbisem tafta petrol yeşili mavisi gibi çok güzel
Kuafor Yeşilköy'de makyaj mac ten gelicekler hersey hazır :))

Çok güzel telaşlar bunlar canım, ama bir yandan da zor.Kolay gelsin size.
Duygucum, bir şekilde kendini oyalayacak birşeyler bul. Bunu sen yaparsın, madem seviyorsunuz, o zaman sen bir şekilde kendine bir düzen tutturman lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…