2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy gerçekten çook tatlı bebek ya..insan görünce istio ama gerçekten cadılarla zor..Allah bağışlasın..

alışveriş çok zevkli yaa şimdi bende çıkcam naza bişeyler bakıcam yarın anneler günü programı varmış anne kız çok şık olmalıyııızzz:))
biz gemiyle italya ispanya fransa yapıcaz nazı alamazdım ya cadı ortalığı birbirine katar ama ctesi antalyaya gidicez 1haftalığına amcası halası var ona da değişiklik olur
deniz allah bağışlasın 2.yi doğuranlara imreniorum ama ben de yapamıycam sanırım bu yetti bize yaa

Yurt dısına zor o yüzden ben bekliyorum büyümesini disneylanda goturucem 4 gün :))

merhabalar hanımlar
ay alışveriş ne güzel şey iyki defneye bikç bişey almışım yazlık daha şimdiden çok gezemiyorum
bende artık eskisi gibi yazamıyorum evin işine ve defney anca yetişiyorum sağolsun bayağğ yoruyo evin işinide eskisi gibi bi girişt yapamıyorum hep dinlene dinlene

merhabalar
hala iyileşemedik kızımla şimdi babamızda hasta geçen gün belimi incittim giripten heryerim ağrıyo kısacası döküüülüyoooruum:84:

Arkadaşlarım anneler gününüz kutlu olsun..
yavrularımızla birlikte nice güzel anneler günü geçirelim..
kendi elleriyle hediye aldıkları günleri de görelim inşallah :82:
sizleride yavrularımıda öperim sevgiler..

Günaydın herkezin anneler gunü kutlu olsun dünyadaki en harika duyguyu yaşadığımız için binlerce şükrler
kızım kalp ve çiçek yapmış bana kreste palp yaptım diyor :)) babasıyla gidip kolye küpe almışlar pipe aldım sana annede diye bağırıyor gelmiş :))

sınav öncesi olanlar yetmedi şimdide en kötüsü oldu. yavrum hastalandı. işte bu olmasaydı hiç olmasaydı. istanbulda bi gün ortada hiçbişeyyokken ateşlendi b, gece devam etti sabaha hiç bişey olmamış gibiydi. arada 2 gün geçti dün birden ishal oldu. karnım ağrıyo dedi bi baktık ihal hemde bembeyaz çıkıyo kakası. gece iki kere pırt yaparken altına kaçırdı bende bez baladım neden bağladığımı anlatarak. şimdi uyuyo büyük ihtimal sarılık diye düşünüyoruz. inşallah öyledir. lakin öyleyse bu haifi bi atlatma doğal yoldan da bağışıklık kazanmış olcak. ben sınavdayken babamız götürüp kanlarını alcak.

hepimizin anneler günü kutlu olsun..

mrb arkadaşlarr
anneler gününüz kutlu olsunn,gününüz en güzel olsun :)))
kocaman öpücük hepinizee
duygucum geçmiş olsun canım
serpil taşınma işiniz ne durumda canım ne zaman kısmetse gidiş.

sedacım o iş henüz netleşmedi. eşim 18 inde gidiyor ama benim tayin işinden ses yok henüz. evi 18 inde taşıyalım diyorda nasıl olacak bilmiyorum..çağan olmasa ben misafirhanede kalırdım ama bilmiyorum işte..
kısacası haziranda o işler tamamlanmış olur herhalde..

Annelergununuz kutlu olsun
Bizde babaanye geldik oysa bu gunu daha ozelgecirmek isterdim
Seril gecmis olsun,insallah hafif gecirir

anneler günümüz kutlu olsun,uzun uzun yıllar kutlanalım işallah:))
nilim de hediyeler yapmış banafotosunu çekip koyacağım nası şevkle verio anlatamam

Haticecim bizde babannedeiyiz :)) bekliyorlar napalim 3 kızı var biri yok ben geldim hayırlı gelinim :)) cikicaz şimdi gezmeye ezgi uyuyor

anne arkadaşlarım ANNELER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN :))) Allah evlatlarımızı bizden bizleride ondan ayırmasın

cuma doktora gittim ense kalınlığına normal çıktı bebeğimin ikili testte bikaç güne çıkıcak iki hafta sonra tekrar kontrolüm var cinsiyetine bakıcak :))))))

serpil çok geçmiş olsun

Günaydınlar,
Hepimizin geçmiş anneler günü kutlu olsun.Ben dün giremedim nete.Anca bugün:)))
Geçmiş olsun serpilcim, inallah düşündüğünüz gibidir.
Nazocum sana da hayırlısı olsun, sevindim ikili testte iyi çıkar inşallah.Bakalım yeni melek kız mı erkek mi_?:))))
Bizde iyiyiz, bugün kreşe bıraktık egehanı.Ben götürmedim, babası götürdü.Benimle olursa ağlayabilir diye düşündüm.Babasına baba işe, ben okula diyerek gitmiş:))))
İnşallah hasta olmaz bir daha.Havalar iyice ısınmaya başladı ama.

günaydınlar aol meralcim inşallah temiz çıkar
ben hala erkek hissediyorum bakalım hatta isimmi bile buldum sizde fikrinizi söyleyn ÇINAR :)))
uykum var yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…