2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada gymboreecilar yeni gümrük kanununa göre bir kisi yurtdışından 5 kez koli getirebilecek 2 ay ara olması lazimmis ayrıca anne es kardes isimlerini kullanın gonderilrde

geçmiş olsun haticecim ya çok üzüldüm iyileşir inşallah bian önce
derya siz de mi ara verdiniz kreşe ii olmuş toparlamıştır kışın tam hastalık yuvası, tesadüfmmü bilmiorum ama benm göndermediim 3ayda naz 2kilo aldı boyu inanılmaz uzadı dr u da evde büyümüş bu dedi hatta, biz nisanda başladık tekrar 11-5kalıo artık orda uyuyo pek hastada olmadı maşallah zaten bu ay da yazdırdım haziran yazdırmıycam önümüzdeki hafta antalyaya gidicez sonra anneme döniyim de toplanalım kızlarla herkes tatile kaçmadan.buarada bezi hala atamadık ya bi cesaret edemedim aslnda hazır her halinden belli ama bende yürek yok siz naaptınız sölüolar mı

biz nazsız tatil ayarladık ya içim bi garip bi hafta annem bakıcak temmuzda,ii mi ettik kötü mü bilmiorum..

Slm aysegul özledik valla çok bosladin bizi 2 ay ara verdik mayisla başladık cis olayını 2 günde çözdük emin ol çok kolay hiç gözünde büyütme bezini çıkar ve 1-2 saatte bir lazimliga oturt arada yapicak cisin ne olduğunu ogrencek bezle farkında değiller iki gün sonra kendi baslar söylemeye
biz beraber Ağustos'ta gidicez ben bırakamıyorum kızımı ya onunla keyifli oluyor tatil eziyeti olmuyor hiç

geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun kızlar faranjit açısından daha iyiyim ama başağrısı öldürcek beni mahvoldum yaaa gözümü açamıyorum nerdeyse
derya ezginin gelinkli fotosunu tekrar yüklermisin ben göremedim
bizde yazlığa gidicekti iki hafta önce eşya götrüdük bu haftada temelli gitmeyi planlıyoduk ama annemin evdei iş sürpriz oldu tadilat bitti boya yapılıyo o bitince temizliğe girişiriz heralde anca 15gün sonra gideriz

naber meralcim ben burlardayım ama kimse yok maglesef :))

Spor Marketim a bir göz az nike ayakkabılar var hele bir tanesi 26 milyon tabi o kızdı ama belki birşey begenirsin... site aramaya bebek yaz bizimkiler hala bebek geçiyor 27 nooya kadar nike alırsan bir numara buyuk al kalıbı dar ezgi 24 giyor mesela nike 25 oluyor

Sağol deryacım, iyilik valla bizden.
Bir bakayım, hoşuma giden birşey olacak mı?
Aslında yaza giriyoruz burada artık 1 ay sonrasında spor ayakkabı filan giydiiremeyiz çocuklara, Egeye sandalet tarzı birşeyler bakmam lazım.

dogru haklısın ama ben aldım şimdi krese giysin diye kışa giyerkende giyer zaten kuculuyor hemen

Senin o söylediği yanlış anlamadıysam, açıkmış zaten.Keşke onun gibi erkek içinde olsaydı.Gerçekten güzelmiş.

merhabaa..
ay derya yapma ya..nerden buluosun bunları..alışveriiş canavarı:)))
ben de sandalet bakıorum nile şimdik ordan

benden bin beterleriyle arkadaş oldum valla onlar buluyor ben faydalanıyorm :))

hahhahah...
süpermiş..
biz de yararlanıoruz bak,selam sööle benden arkadaşına

Kızlar, deniz doğum yapmış sanırım.Facebookta Burak alp tüfekçibaşı diye bebiş resmi var:))))

söylerim gymboree alanlar face de grup kurdular onlara katıldım ..

herseyden haberim oluyor valla zehir gibiler :))

meralcim 12-15 mayıs arası indirim varmış gymboree da haberin olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…