2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

paylaşımlarınız için teşekkür ederim,gerçekten bin biliyorsanda bir bilene danış demişlerya çok doğru bir söz.tecrübelerinizi paylaşmanız benim için çok iyi oldu.

merhaba kızlar

Serpilcim hayırlı olsun yeni eviniz , kreşin fiyatıda bence çok iyi

kıyafetlere bayıldım, Aslı bu aralar hep elbise giymek istiyor, aralarından seçeceğim.
Bugün hava güzel olunca biraz dışarı çıkalım dedik, süperdi, bebişim çok eğlendi.

serpilcim gözünaydın, ev, kreş halletmişsiniz, tayin konusunda dualarım seninle.

günaydın kızlar

umarım herkes iyidir bizde oğlumla ananemize geldik yaz sezonunu açtık hemen 15 gün kalıcaz herhalde burası mayıs haziranda güzel oluyor kalabalık ve sıcak değil tam Onata göre bütün gün sokakta duruyoruz :)

merhabaa..
nasılsınız??
emelcim çok sevindim umarım çok güsel geçer tatiliniz:))

saol duygucum burada denize girilmiyor ama havası güzel sahilde kum olan yerler var en azından oynuyor rahat rahat ama bugün pantalonla denize yürüdü dizlerine kadar ıslandı :))) yavrum burayı antalya sandı herhalde

amanınnn nasıl da tatlı olmuştur,dizlerine kadar ıslak:))aman canım sonuçta tatil demek deniz demek diiil benim için,annene bırak onat'ı azcık hava al,git bi kafede dergi karıştır kahveni yudumlarken..ütü yok yemek yok..:))ii tatillerrr.......

selam kızlar
kimsecikler gelmemiş yine bizim oğlan akşam ateşlendi ne zamandır ateşlenmiyorduk bugün gündüzde bir ara ateşlendi ama sürekli değil ara ara ateşleniyor görünüşü zehir zemberek maşşallah koşturup duruyor burun akıntısı falan yok sadece ateş neden oldu anlayamadım

slmlar herkese gerçi pek kimseler yok ama hayırdır kızlar noldunuz kaç gündür hadi ben hastaydım sizin neyiniz var :)))
annemlerde tadilat var onunla uğraiıyoruz gerçi ben kalamıyorum tabi ama işte telefonda falan derken c.tesi gittik banyo dolabı falan alındı ogün boğazım batıyodu akşamına arkadaşlarla yemekteydik orda da üşüme başladı eve zor attım kendimi bi titreme bi boğaz batması ateş neysse uyuyamadım pazar bgünü yataktan çıkamadım bütün kaba etlerim ağrıdı boğaz ağrısı falan gecede hep ateşlendim dün sabah gittim doktora faranjit olmuşum dinlen bol sıvı al dedi ilaç verdi daha iyiyim yalnız çok başağrısı çekiyorum sanırım oda hamilelikten çünkü defnede de aynı haftalarda çok baş ağrım olmuştu doktor hamilelikten demişti

selamlaaar hepiniz iisiniz inşallah biz çok iyiyiz uzun uzun yazmak isterdim ama nazı almam gerek okuldan. uğrıycam yakında merak ediorum herkesiiii

Geçmiş olsun onat paşaya, bugün daha iyidir umarım.
Nazo sana da geçmiş olsun canım.Hamileik ve çocuk olunca hastalık gerçekten çok zor.Aman çabucak atlat inşallah.

merhabaa..
ayşegüll nerelerdesin??
nazocum geçmiş olsun ben 10 gün çektim,sen 2 canla Allah kolaylık versin..
onaattt geçmiş olsun,nil de gece ateşlendi(aylardan soona ilk defa yemeğe gittik arkadaşlara)..

Merhabalar hanimlar
Bizde hastayiz kizimla.son 5 gundur atesi 38den asagi inmedi. Sukur bugun 36.7 yi gordum.
Gunlerdir bisey yediremiyorum.bagris cagris azda olsa yedigini 5 dk sonra oksurup kusuyordu. Bugun daha iyi.biranevvel atlatsak su hastaligi .bu ay krese gondermeyi dusunmuyorum.evde kalsin toparlasin biraz bi deri bi kemik kaldi:KK43:(

Slm hastalara gecmis olsun doyum bizde Pazartesi kreşe başladık yarım gün kalıyor gidiyorum ağlıyor gelmek istemiyor :)) bakalım ne zaman hastalanicaz 2 aydır rahattim evde hastalık yoktu öğretmenlerine çok değişmiş geldi boyu uzamış sacı uzamış dili açılmış diyorlar biz hep yanında olunca farketmiyoruz tabi ama bir esofmani vardı giydirdim gecen kısalmış paçalar Sarlo gibi oldu :))

X