2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlarr

bunlardan istersen alırım ben sana

eminönüne gidicem bu hafta içinde havalar ısınsın diye bekliyoruz :)))

ezgiyede alıcam ben bu tarzları seviyor dediğim gibi

küçükler 7,5 tl büyükler 10,5 tl

eminönünün neresi canım ya bende haftaya ist gitcem 1 ay ordayım orayada uğrayıp çocuklara oyuncak bişeyler bakmak istiyorum hiçte gitmedimki ne desem tarif ederler

merhabaaaa...
nazocum geçmiş olsun canım..
meralll bizim için de gesss:))
çağan yemek yer işallah!!:)
temizlik mi o neydi,hahhahahhah....

kız sende bitirdin kendini o ne bu ne ev ve ev işiyle ilgili herşey neee:))) deli kızz

ne şekilde hazırladın canım bende denip gerçi durunun yeme sıkıntısı pek yok ama arada değişiklik yapmak ii oluyo heleki severek yemesine bayılıyorum.

oyy uyudu sonunda. uykusu var inat ediyo. açtım netten türkü ona beyaz giymeyi çok sever üstüne zahidem dderken uyudu kaldıı

gözünaydın canım iiymiş türküyle uyuma falan çok güzel:))

duruyuda doktora gönderdim ateşi 2 günüdr sık sık çıkıyo ii deil bebeğim başka bi problemi yok ne burun ne boğaz nede kusma sadece ateş bakalım dr ne diycek.
ben kaanla kaldım evde kaanıda götürmek istemedim sağlam çocuk havada kötü hastalanıcak die korkutm sonuçta muayanane hasta çocuklarla dolu oyun alanı var duruyu zaptetmek mümkün deil çocuklar hep hasta hapşırıp duruyolar bulaşıyo birbirlerine ayy şu hastalık halleri bitsin ya bende yaz gelsin istiyorumm
önümüzdeki hafta istanbula gidiyorum 1 ay orda annemlerde kalcam değişikliklerime başlıycam kuaföre gidip saçlarımı kestircem boyatcam,cilt bakımı yaptırcam,karın aml ve lipo olcam vede kalıcı makyaj yaptırcam ama tabi hafif bişeyy :))) estetik harikası olmaya gidiyorum. artık doğum olayımda yok hayatımın kalan kısmını bu sarkmış karınla ve fazlalıklarla geçirmek istemiyorum.hakkımda hayırlısı bakalım

Son düzenleme:
kız sevda bu yaşta yaptırma onları beee biraz sporla toparlarsın bence
annenler istanbulun nbersinde de eminönünü bilmiyosun sen eminönü bilmeyenmi var turistler bile ilk oraya bgidiyo

Hadi bakalım sevda sana kolay gelsin, yenile gel istanbuldan:)))Yaza yepyeni gir:)))

kız sevda bu yaşta yaptırma onları beee biraz sporla toparlarsın bence
annenler istanbulun nbersinde de eminönünü bilmiyosun sen eminönü bilmeyenmi var turistler bile ilk oraya bgidiyo

canım aasıl bu yaşta yapılması kolay operasyonlar bunlar yaş ilerledikçe hem sorunları çok olur hemde şuan böle gezdikten sonra emin ol 50-55 ten sonra hiç gerek kalmaz :)) vede sölediğim şeyler öyle eskisi gibi korkunç şeyler deil canım eskiden yaşandığı gibi deil bu tarz aml çok daha kolay...sporla verilicek gibi olsaydı emin ol verirdim ama toparlanması gerek.
eminönünü biliyorum ama bu tarz alış verişler için hiç gitmedim sadece gezmek amaçlı gittim.fakat ne nerde satılır pek bilmem sen ii biliyosun sanırım tarif edermisin.

Hadi bakalım sevda sana kolay gelsin, yenile gel istanbuldan:)))Yaza yepyeni gir:)))

tşk ederim canım inşş aslında aml hariç öyle büyük şeyler deil her kadının yaptığı bakımlar ama çocuklardan işte çok saldım biraz toparlanmam lazım benim iç karın kaslarımda kaandan sonra yırtılmalar çok oldu ve iş yaparken çok sıkıntı verir hale geldi dr görüştüm oda sonuçta bunu yapmakla toparlamak arasında fark yok istersen onuda yapalım dedi bende ok dedim

Son düzenleme:
doğrudur sevdacım artık herşey daha kolay
oyuncaklar daha çok tahtakale tarafında oluyo

hadi bakalım sevda yeni seni merakediyorum şimdiden. resim yüklersin artıııkk..
çağanın mamasını hepsini ezip karıştırıyorum. ayrı ayrı yiyemiyo mu yiyo ama yok bana inadı varya. benim bu mama meşhur oldu buralarda çok besleyici oluyo. içine dövülmüş ceviz fındık gibi şeylede katıyorum. eğer tatlılığı azsa bal veya pekmezde karıştırıyorum. bizim bakıcının komşusuda çocuk bakıyo oda veriyomuş hepsi afiyetle yiyomuş.

ayy akşam çağan bi tutturdu ki sormayın. herhalde klozete bişey atmış bende farketmedim wc ye girdim sifonu çekip salona gelmemle çağanda bi ağlama en az yarım saat ağladı anlatıyo ama anlaşılmıyo şapur şupur beni öpüyo alıyım diye ama ne olduğunu bilmiyoruz ki. yenisini alalım diyorum yokk böyle tutturdu akşam yemeğide yemedi zaten akşamları yemiyodu da yinede her sofrayı umutla kuruyorum belki bu kez yer diye ama bugünküde hayal oldu..

İyi aksamlar kizlar
Sevda gecmis olsun duruya,simdi nasil?ecede 2gundur bogazlari kizardi olmayan istahi gitti gene
Nazli sanada gecmis olsun :94:
Bu sabah krese gitmek icin nasil can atiodu ece anlatamam.gittik ogretmen geldi yapisti bana ben burda kalmam,sende gel.nasil agladi ne dediysek dinlemedi.ogretmen kucagina alip goturdu.bekledim biras sonra eve geldim.hem sevindim hem uzuldum,boyle davranmasi normalmisya bana hic tepki vermicek gibi geliordu.icim rahatladi
o kadar hosuna gidiyoki cok mutlu oluyor.oyunevi diyoruz krese anne ço eglendim ço mutluyum deyip sarliyo

Evet serpil acayip bisey anlatamam.onu almaya gittigimde nasil heyecanla anlatiyo neler yaptigini sarilip duruyo.yanagimi tutup gozlerime bakiyo anne sende mutlusun
İcimi eritiyo resmen.bide onceleri bu ne bune derdi 10defa falan simdiler neden demeye basladi.neden dediginde once bi dusunuyorum.mantikli bi sekilde acikliyorum.soruyorum anladinmi annecigiim eeeet annaadiiimm

Kizlar bi baska heyecanimida paylasiim sizlerle.bu ay sonu ogrenci secme sinavina girecegim.yasim 30.yillar onceki hayalimi ancak simdi gerceklestirebilicem.buruk bi mutluluk:84:

tşk ederim canım ii deil canım bu sefer boğazlarda enfeksiyon varmış dr öle demiş iğne olucak kuzum 5 tane bu kış ikinci iğne oluşu kaanda iki kez oda inşallah kaanada bulaşmaz.
ecenin tepkisi gerçekten normal ama bu düzene alışır zamanla zaten çok uzun süre bırakmıyorsun.çok güzel bi olay bende seneye kışa vericem inşş zaten tek bi kreş var inşş severiz

Kizlar bi baska heyecanimida paylasiim sizlerle.bu ay sonu ogrenci secme sinavina girecegim.yasim 30.yillar onceki hayalimi ancak simdi gerceklestirebilicem.buruk bi mutluluk:84:

Allah gönlüne göre versin canım.

sevdacım duruya geçmiş olsun, yenilenme harekatını kutluyorum.
serpil senin meşhur mamayı hemen deneyeceğim.
Offf yarın Düzce'ye gideceğim, gözümde büyüyor. Hepinize iyi geceler...

sevdacım duruya geçmiş olsun, yenilenme harekatını kutluyorum.
serpil senin meşhur mamayı hemen deneyeceğim.
Offf yarın Düzce'ye gideceğim, gözümde büyüyor. Hepinize iyi geceler...

tşk ederim hayatım

yüklerim tabi hayatım .)

iyi geceler nasılsınız unuttunuızmu beni uzun zamandır giremiyorum ekranı kırık bilgisayarla idare ediyordum eymen tamamen kırdı...

geçmişi biraz okudum...durusu senide tebrik ederim içinde kalmıyacak en azından hayalini gerçekleştiriyorsun ne güzel..

serpil ne zaman antalyaya geliyorsun tatil içinmi geliceksiniz_?

oyuncaklarda güzel bende burada bulamıyorum hiç böyle oyuncak fethiyeye gidersek ancak öyle bu eşleştirmeli ahşap oyuncakların fiyatı benim baktığım oyuncakçıda 20 tl civarındaydı pahalı diye almamıştım...istanbulda nerden alıyosunuz eşime söyleyeyimde birkaç oyuncak getirsin en azından
bu hafta sonu eşimde istanbula gidecek lafta benide götürecekti ama yine götürmüyr..bende bu defa çok sinirliyim sabah akşam her fırsatta laf sokuyorum gidinceye kadarda tavrıma devam edicem kendisinede söyledim...eşimde 1 hafta devam etsen bişey değil asıl döndükten sonra 5 yıl başıma kakarsın diyor dediğinide yapıcam çok sinirliyim ya..

ayyy çokmu yazdım ne küçük canavarıklar nasıl..benim oğlan iyice azıttı çok konuşmuyor ama ters cevap vermeye geldimi üstüne yok...yemiyosun diyorum yiyom yiyom diyor...gezmeye gitmicez diyorum gidiyom diye el sallayarak kapıya gidiyor...aramıza yatmak için korktum diyor...en komiği kaka yapınca yanıma gelip pokluyum diyor..yapmasaydın diyorum bezini değiştirmicem diyrum anneee pokluyuuuummm diyo pantolonu çıkartıyor....ah birde yapmadan önce söylese keşke..birde çok sinirli saçımı başımı yoluyor ısırıyor bu hali benide sinir ediyor...yemek problemi hala aynı sabah 1 yumurtayı ancak yiyor peynir zeytin tadını bilmez ağzına bile koymuyor..işte böyle....uzun zamandr girmeyince amma çok yazdım...

neyse kendinize iyi bakın arada uğrarım yine

serpil yenilenmek için ne yapıyorsun bir ara yağ aldırma filan diyordun diyet nasıl gidiyor kaç kilo verdin_?

Son düzenleme:
günaydııııın herkese nasılsınız , biz iyiyiz karı bekliyoruz yağsın diye

Sevdacım geçmiş olsun kuzucuklarına
Komşum hasta mı oldu Ece boğazları kızarmış kreşten kaptı hemen , tepkide vermeye başlamış sevindim senin sınava girme kararınada sevindim hadi bakalım hayırlısı
Faziletcim bende geçen gün dedim bu kız yok hiç ne oldu acaba diye hatta dedim Eymen o kadar hareketliki fırsatı bulamıyor herhalde diye düşündüm iyi olduğunuza sevindim
bizde yine ananemize geldik babamız işi için geldi bizde takıldık peşine öbürgün dönücez

ay kar başladı koşa koşa işe geldik eşimle yollarda kalmayalım diye...

şuan yollarda birşey yok bakalım akşama nolucak... bayagı hızlı yagıyor...

oyuncakçılara gelince eminönünde yeni cami var. onun sırasından gidiyorsunuz kahve dünyasına doğru büyük oyuncakçılar var orada çok var bu tiplerden... çin malı olanda çok var onlar aynı gün kırılıyor o yuzden ucuzmuş alıyım demeyin paranıza yazık...

ben bugun gidicektim kar yagınca kaldı heralde haftaya ancak giderim.

Günaydın kızlar,

Hadi bakalım hayırlısı olsun canım, istediğin bir yer olsunda:)))Eceye de geçmiş olsun bu arada.Kreşte bir şekilde kapıyorlar diğer çocuklardan.
Burada yağmur var, dün akşam annemi aramıştım, bursada kar var demişti.Bursaya bu sene ilk kar yağışı, bekleyip duruyorlardı.Hava iyice soğudu buralarda yine.

Merhaba fazilet, nasılsın canım.Uğrayamıyorsun hiç:))

Emel snaa da merhaba canım.

merhaba meralcim biz bursanın ilçesindeyiz ya daha burada kar yok bursada yağmış demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…