2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

güaydın herkese
umarım keyifler yerindedir
benim biraz canım sıkkın 3-4 gündür beynime saniyelik çok şiddetli ağrılar giriyordu
dün gittim doktora beyin emarı istedi perşembeye randevu aldık emar çekilecek
korkuyorum baya beyin sonuçta bişey çıkmaz umarım
ceylini de götürdük kontrolüne 2 ay önce gitmiştik 2 ayda 200 gr almış aman ne çok almış dedi doktor:))
hepatit a aşısı yaptı.sizler de yaptır mışmıydınız?
bu arada 3 haftadır diyet yapıyorduk eşimle beraber 2 kilo vermiştim ben ama dün bursaya gittik ya verdiğim kiloların yarısını geri alıp gelmişim( tekrar devam edecez kaldığımız yerden
1 hazirana kadar diyet varrrrr(
1 hazirandan sonra bizim de kararımız ceyline kardeş inşalah

AHU CUM korkmakta haklısın ama bence korkma. baş ağrılaRINDA ARTIK prosewdür gibi oldu mr istemek. umarım bişey çıkmaz çıkacağını da düşünmüyorum açıkcası gönlünü ferah tut..
kararınız haytılı olsun.. ay uykusuzlıktan yanlış harflere basıp duruyorumm

iyi hafta sonları

hava buz gibi şu yaz bir gelse artık. karda geliyormuş göya yarın bakalım napıcaz..

bugun taş devrine gittik biz çok sıkıldık ama ezgi sevdi :)) arı mayada bizde eglenmiştik bunlar sıkıcı geldi.

ama çok kalabalıktı. çok hoşuma gidiyor ya pazar günü kalkıp çocuklarını tiyatroya getiren aileler görünce...

ezgi bayagı konuşuyor hatta buyuk insan gibi herşeyi söylüyor artık şaşılacak şey...

mesela kulagına birşey söyliycem diyor

öyle olmaz diyor...

biraz önce maskeli adamlar çıktı ıyy iğrenç çok korkunç diyor :))

değişik kelimeleri çok kullanıyor hergün şaşırtıyor beni...
bu ne bu ne herşeyi merak ediyor.

merhabaaaaaa...
ay bi bebeğimiz daha mı gelecek:))ben vazgeçtim,hahhaha...ankaraya gidince okula döneceğim,belki mezun olurum !!
derya valla benim de hoşuma gidio insanların tiyatroya gitmesi,küçük yaşta alıştırmak lazım,annemle ben hep giderdik,çok severdim soona büyüdüm ihmal ettim((
burda da hava dün iidi parka bile gittik ama bugün yağmur ,soğuk,puff yani..yaz gelsin ama o deli yağmurlar olmasın bu sen.e.

çarşı pazar gezdik misafir ağırladık ev dağınık ve leş gibi ama yarını beklesin artık.
duygu siz ankaraya mı taşınıyorsunuz. ev bakıyorum demiştin bi daha da ses çıkmadı naptın..
tiyatro yu bende çok severim. küçükken sinema tiyatro görmedim hep küççücük yerlerde yaşadık ama büyüypte kendi paramı kazanmaya başlayınca değişti tabi durum. şimdi oğlumun herşeyi görmesini bilmesini istiyorum. vanda iki oyun var döndüre döndüre oynatıyorlar ama olsun hiç yoktan iyidir.
derya maşşalh senin kızda aştı olayı galiba bi çağan kaldı konuşmayan. bakıyorum da herkesin ki konuşuyo..

dün hastaneye geldiler acilde bi hasta yaıtııyordu. ayakkabısıyla yatırdım hastayı çaan bana adamı şikayet ediyo anne abi ııııhh derken ayakkabısını gösteriyo sonra bi daha ıııhh bundada yatmış işareti yapıyo. adam gülmekten ağrısını unuttu. hani konuşmuyo ama daha çok efor sabrediyo her kelimenin olması gereken yerde bi hareket var bizde..

günaydın hanımlar nasılsınız
hafifb yoğun bi h.sn geçirdim c.tesi dr. gittim genel cerrahide göğsüm iki tane kitle çıktı ama ultrosonla belli olucak aynıları geçen senede vardı ultrosonda bakılcak büyüme varmı diye ama ultroon doluydu çektiremedim heralde anca bu c.tesi çektiricem geçebn senekiyle karşılaştırılıcak kadın doğumda da herşey yolunda dedi yalnız regl kanamam çok diye kan vberdim kansızlık varsa ve gebelik düşündüğüm için bakalım dedi hastane çıkışı bakırköye gittim arkadaşlarımla buluştum gezdik dolaştık iyi geldi kızıma ciciler aldım ordan da anneme (zaten bülent beni hastaneye bıraktı defneyide anneme götürmüştü) pazarda eşime takım elbise almaya gittik akşam çayına arkadaşlarım geldi eşleriyle birinin 4, diğerinin iki yaşında oğlu var (c.tesi buluştuğum arkadaşlarım) defneyle bi oynadılar defne hiç gitmesinler istedi iki saat içinde börek salata tatlı yaptım yoruldum akşam sızmışım :)))
bugünde sabah erkenden kaltım yatak odasının camını sildim şimdi azcık dinlenim diğerlerinide silcem bu hafta rahatım hem bülent geç geliyo yemek derdi pek yok hem çamaşırım ütüm yok cuma akşamı 4saat ütü yaptım elim nasır tutttu :))) bugünde temizliğimi yaptımmı tamamdır bu hafta gezeriz kızımla diyodum ama öğleden sonra kar geliyomuş perşembeye kadar yağcakmış öffffffff

Günaydın hanımlar. Bende temizliğe giriştim. çağanda resim yapıyor bu arada. şimdi gelmiş bana pıss yapıyor. Iğne yapmak demek. Milletin çocuğu iğneden korkar bizimkinin pıslı anlatacakları var...
Neyse ara sıra bakarım hadi siz kaynatınn

Günaydın kızlar, hafta sonu epey yazmışsınız.
Biz c.tesi fethiyeye gittik sabahtan.Akşam geliriz diye düşünmüştüm ama arkadaşlar bırakmayınca kaldık.Ölüdeniz sahilinde oyalandık.Yaz gibi değil tabii, ama yine de çok güzel.Ege deniz deniz deyip duruyordu, o denize bol bol taş attı.Topuyla oynadı.Hiç olmazsa rahat ettim bende, araba derdi yok, yola çıkacak derdi yok.
Geçmiş olsun kızlar size de inşallah bir şey çıkmaz emarda, ultrasonda.

meralcim ezginin puzzleları bunlar 12 parcalı bazıları çok rahat yapıyor bunları ötekileri yapamıyor daha
Sağol deryacım, bende bakayım bu puzllelara, parçaları büyk olduğu için rahat yapar egede.
Evet nazo, gerçektende 30 dk da ancak alışma süreci olur.Ege sosyal bir çocuk, ama yine de alışıncaya kadar aradan en az yarım saat geçiyor.

ay bir hafta sonu bodrumda bir hafta sonu fethiyede işte hayalimdeki hayat :))))))))

Kolay gelsin sana da serpil:)))Yap bakalım temizliğini.Ben hafta sonu gezince, ütüydü, temizlikti kaldı.
Bu hafta gerektikçe bir tane iki tane ütülemeye çalışırım.Temizliğe de kadını çağırayım, olay bitsin.Uğraşamayacağım:))))

:)))))))
Evet deryacım, burada olunca böyle.Buradaki yaşamın en güzel tarafı bu, tüm tatil yerlerine 1-2 saatlik mesafedesin.Eh bir de meslek odasında bazı çalışmalar yapınca her ilçede arkadaşlar var.Onları görmeye diye çıkıyoruz, hem geziyoruz hem tatil yapıyoruz.Yaz gelse daha sık olur bunlar da:)))
Ama yazın kalabalığını sevmiyorum, tam bu havalarda tüm tatil beldeleri bize ait:))))
Denize girenler vardı bu hafta sonu.Ben de o yürek yok tabii, en azından haziran gelsin, o zmana girebilirim.

nasıl sessizdir oralar şimdi tabi size yaz curcuna geliyordur....

gidin memleketimizden diyormusunuz :)))))

ben fethiyeyi çok severim. antalyada okudugum için oralara giderdik bizde hafta sonu marmaris fethiye kaş alanya kemer hep bizim muhitlerdi :)))

ama şimdi antalyayı tercih ediyorum ezgiyle daha kolay oluyor. uçaktan inip 10 dk sonra hotelde olmak büyük rahatlık bizim için...

bu yazda 15 agustosa yer aldık kardeşim annemler hep beraber gidicez zevkli olucaktır

Evet ezgiyle en kolayı antalya.Oteller filan çok daha rahat olur çocukla.

Valla ben öyle demiyorum:)))yaz ayrı, kış ayrı güzel buraları.
Antalya da sanırım akdeniz üni. nde okudun. Hangi bölümden mezunsun_?

Antalya annemin memleketi, yaz döneminde teyzesinin oğlunun düğünü var, sanırım bizde oraya gideceğiz:)))

saol meralcim evet ibnşallah çıkmaz bişey ama sanbmıyorum yani alıbncak kadar büyük değil bu seferkiler galiba yalnız doktor dikişimi gördü şok bilmemne yapmış dedi sezaryende bölemi dedi evet dedim cildibniz hassas operasyon geçirmemeye bakın dedi dedim ikiside mecburi napalım gögsümdeki serçe parmağın yarısı kadar şişik kıpkırmızıydı çok kaşınıyodu yeni yeni rengi açılmaya kaşıntısı geçmeye başladı
bende çınarccığa gitmek istiyorum Allah keder vermezse bu sene mayıs başı istiyoruz geçen sene kuzenden dolayı gidemediydik erken

BİZDE 21 İNDE ANTALYAYA GİTCEZ.martta pek bişey olmaz ama hava çok güzelmiş. yeni ordan gelen bi arkadaş söyledi.. antalya da etkinliklere baktım çağan için ama doğru dürüst bişey yok. yine bi iki tiyatro denk gelirse gideriz tabi..

Sanırım egehan bir iki ay içinde klozete çişini yapmaya başlayacak:))Artık yapmadan önce anne kaka diyor.Bu sabah öyle deyince klozete oturttum ama oyun oynayarak yapmak istediği için üşür diye fazla tutamadım.
Havalar bir ısınsa.Ufff yaa her şey için havaların ısınmasını bekliyoruz.Oralara kar gelirse, soğuğu da buralarda olur.

Sabahtan beri ege için yapboz arıyorum:)))Hala doğru dürüst bişi bulamadım.((

bunlardan istersen alırım ben sana

eminönüne gidicem bu hafta içinde havalar ısınsın diye bekliyoruz :)))

ezgiyede alıcam ben bu tarzları seviyor dediğim gibi

küçükler 7,5 tl büyükler 10,5 tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…