2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

güzelim birde bu kitaplardan alın... stikerlı hayvalar vs... stikerları çıkarıyor aynı hayvanı bulup üzerine yapıştırıyor biz 5 set bitirdik sıkıldı artık ama inanamazsın günde 3 kitap bitiriyordu çok keyif almıştı...

iek kartmal Kitaplar | iek Yaynclk | iftlik,savan,deniz,orman,hayvanlar,kartmal kitap

güvenilir bir site ben hep burdan aldım başka yerde de bulamadım çok kitapçı gezdim. bir kere CarrefourSA da buldum oda tek kitap

Son düzenleme:
birde şu zımbalardan aldım çiçek çıkıyor bunu makastan çok sevdi... elişi kagıdını sokuyor arasına bastırıyor birde hemen altına bakıyor heyecanla çıktımı çiçek diye...

ben 9 tl ye almıştım... bu büyük boy olabilir

Umix Sper Boy iek ekilge 2'' | Umix | ekilge

Sağol deryacım , sipariş verdim valla buradan.Hem kitabı, hemde zımbayı.Farklı boyutları vardı.Orta boyu seçtim.6 tl ye geldi.
1,6 cm lik şekiller çıkartıyormuş.
Birde prittle elişi kağıdı alırım oğluma.Bakalım, kitapları seviyor ama bunlarla oynamayı sevecek mi_?

süpersin canım ya bende hemen sipariş veriyorum eminim sevicek duru tşk ederim

Ben çıkıyorum kızlar.İyi akşamlar.

ii akşamlar cnm öp egeye

merhaba:))................
herkes ii inşallah..nil de daha ii..biraz öhö öhö..
derya zeyland yazmış istanbul da da varmış bi arkadaşım ordan gs kıyafetleri alıo nile devamlı:))
neys mcukss:)

merhaba kızlar bugün kimse uğramamış yine açılış bana kısmetmiş:))

derya verdiğin site çok güzelmiş bir sürü şey sipariş verdim hemen gelir inşallah

Merhaba kızlar,
Bugün egeyi kreşe yazdırdım, ptesi başlayacak.Bir liste hazırlamışlar alınacak listesi diye:))))Sanki ilkokula başlayacak:)))
Neyse deryacım sağol, verdiğin siteden diğer alışverişlerimi de yaptım.Hepsi birden gelecek sanırım.
Duygucum, geçen gün deryanın söylediği bir karışım vardı.Zeytinyağı ve balı karıştırıp verirsen öksürüğü kesiyor diye.Ben bal ve limon veriyordum, iyi geliyordu, ama bunu da annemde denedik ilk önce.Bir aydır kadının öksürüğü kesilmemişti. Zeytinyağı bal karışımı bir günde bitirdi.Egede evvelki sabah öksürmeye başlamıştı, bir kaşık verdim kesti.Sende bir dene.

Meralcim hayırlı olsun okulunuz bizden hicbirsey istemediler sadece kıyafet götürüyoruz herseyi onlar veriyor Elisi kağıdı oyun hamuru hep onlardan
yarım gunmu gidecek
bu arada karışım süper bal zeytinyağı ve limon canım eksik yapmissin ama ise yaramasina sevindim

Sağol deryacım.Evet yarım gün gönderiyorum canım.Hafta içi hergün.Haftanın 3 günü istiyorum dedim, o zaman 2 saatlik etüd bölümümüz var dedi.Haftada 3 gün 2 şer saat.O bana mantıklı gelmedi.Çocuk alışamadan tekrar dönüş yapacak.
Sanırım malzeme istemelerinin sebebi, burada yeni açtılar.10 senedir filan Fethiyedelermiş.Buraya da bir şube açmışlar.Ondan olabilir.
Limon koymadık canım, ama işe yaradı.Bir daha ki sefere limonda koyarız:)))

merhaba:))
teşekkürler canım yaptım ben de bugün ballı reçeteyi:))daha ii zaten ama gıcıklığından 1 gr inmio.bburda da bi kreş var geçen görmeye gittik.hiç içime sinmedi.merdivenleri,müdürü??hem servise bincek sabah??7,5ta..öğlen 1'e kadar falan..ben gidip alacağım.odada tv var,sorduk akşam servisi beklerken açıorus sadece dediler ama çok da mantıklı diil!!
doktor yok,pedegog yok..offf bi akıl verin:))
mcukss:))

ah bi de foto yüklemek i,çin bi site adı var mı?şu image..bişi yüklemio (,
derya bişiler daha tavsiye et şu siteden hepsini bi alayım:)

duygu bence sen boşver o kreşi, tv olan kreşten fayda gelmez merdiven olayıda önemli bence

derya gelene kadar ben siteden neler aldım sana söyliyim o zımbadan ve kitaptan aldım elişi kağıdı resim defteri aldım, 4 parçalı yap boz aldım, oyun hamuru aldım şu kovalı olandan kalıp varmış içinde bu kadar onat çok seviyor oyun hamurunu her gün amuur amuur diyor bana :))

duygucum birde parmak boya aldım çok tavsiye ettiler bu yaşta parmaklarıyla yapmayı daha çok severlermiş ki gerçekten onatda suluboya yaparken parmaklarını kullanmayı tercih ediyor

Merhaba kızlar, nasılsınız_?Onat, nil nasıl_?
Ben daha boya yaptırmaya başlamamıştım.Ama evdeki yeni aldığım koltukların hepsinin kolları tükenmezle çizildiği için , onu vermektense çıkabilir pastel boya bulup onu almıştım.Ama biraz sert geldiği için zorlanıyor çizerken filan.Ama koltuklarımı kurtardım:))))Bu arada tükenmez kalem lekesi deriden nasıl çıkar bilen var mı_? Ne denediysem çıkartamadım.Beya üzerine mavi şekiller çizdi benim oğlum.
Duygucum benim aldıklarım
Faber Castle Suluboya 8 Renk ,Faber Castell 12 Renk Pastel Boya,
Faber Castell 6 Renk Parmak Boyası ,4lü Hamur , Elişi Kağıdı 10lu ,Alex 10lu Karışık Fon Kartonu ,Dolphine Kedili Matara,Pritt Stick Yapıştırıcı 10gr.,Çiçek Çıkartmalı Kitaplar SET
Caretta Emniyetli Çocuk Makası , Orta Delgeç

slm kızlar iyisinizdir umarım..........
ayyyyyyyyyy birde anaokulu ögretmenlerinin halini düşünün yawf sınıfımda tv var:))
bir ihtiyaç listesi verdim sanki cocuk üniversiteye baslıcak:))
ege nin okulu hayırlı olsun bu arada
metin sakır sakır konusuyo herseyi söylüyo anlıyo yani işine geleni :))anlatıyo da
hatice emel bakkalköyde mavi balon varmıs arkadaslar cocuklarını gönderiyo sizde bir bakın derim size yakın bizim okulda 5 ögretmen oraya gönderiyo cocugunu fiyatı da uygunmus
derya verdiğin siteyi incelicem
metin okulda hamur oynuyo da sürekli bana yedirmeye calısıyo o yüzden eve almayı düşünmüyorun kaan ın menü hazır olur :))o zaman

deli gibi yagmur yagıyor içim daraldı kocam da yok evde cocuklarda uyuyo gec kalkarlar canım sıkıldı kasvetlendim birden...

bu arada metin saniye durmuyo yaaaa accayip hareketli arkadas geldi gecen cakma caki ismini taktı metin e öbürü mini dagıtma makinesi digeri de tazmanya canavarının insan versiyonu dedi:))
nasıl isimler ama :))

İsimler süpermiş:)))))
Maşallah metine, daha bizimki o kadar dillenmedi.Herşeyi anlıyor ama, anlatmakta zorlanıyor:))Kreşe başlayınca biraz daha düzelir sanırım.
Kızlar geçen gün incinin bahsettiği bir kitap vardı ya.Çocuğunuzun yeteneğini keşfedin diye.Orada çocukların yeteneklerini ölçmek için testler var, 2 yaştan başlıyor.Ama 2 yaş için 24 aylıktan itibaren diyor.Bence testler pekte uygun değilmiş gibi geldi.
2 yaş ve 2,5 yaş testlerinin hareket ve lisan yeteneği sorularını ege şıp diye yaptı.Sadece çizgi aralarında kalemi hareket ettirmek, birde boyamak zor geldi.Onları da zaten daha önce hiç denememiştik. Ben kalemi oyalansın diye eline veriyordum, o da kendine göre istediği yeri karalamaya çalışıyordu.Kitapta bilmediği konularda önce öğretin diye yazıyor.Onları öğretirsem ege 2-2,5 yaş testlerinde hiç sorun yaşamayacak anlaşılan.Ama bence 2,5 yaşındaki bir çocuk hala ağzını burnunu gösteremiyorsa sorun vardır diye düşünüyorum.
Siz aldınız mı, incelediniz mi bu kitabı_?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…