2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

meral abla sende tribundeymişsin canım ama konuşamadık
sizi de çok öptüm geçmişe çok dalamadım umarım iyisinizdir umarım herkesler iyidir görüşmek üzere
sevgilerleee...

meral abla sende tribundeymişsin canım ama konuşamadık
sizi de çok öptüm geçmişe çok dalamadım umarım iyisinizdir umarım herkesler iyidir görüşmek üzere
sevgilerleee...
Sağol başakçım.Açık kalmış kk. Ama sizlerin yazdıklarını okudum.Hayırlısı ile inşallah rahat edebileceğin bir yer çıkar canım.Bizde sizi öptük.

kuzi sanada şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum az kalmış sayılır artık...

sevda yeni evinizde hayırlı olsun çok sevindim...

tşk ede3rim canım

canım hayırlı olsun eviniz şu reklamlardaki 10 milyar peşinatlı olanadan mı aldınız ...
bizde gidip bakalım dedik fırsat olmadı şartları neler ara ödemeleri taksitleri falan ne kadar canım

tşk ederim hayatım evet reklamlardakinden bizimki 3+1 ona dahil bide elbise,ütü odası var 10milyar peşinat 7800aylık toplamı 370 cıvarı canım ama 1+1 ve 2+1 ler 130dan başlıyo cephesine ve içeriliğine ona göre değişiyo ee bide tüm beyaz eşyalarda mevcut ankastre

Kızlar merhaba:)
Bakalım beni özleyen olmuş mu:)
Son 4 sayfayı falan okuyabildim ancak salgın var arkadaşlar çok çok geçmiş ol
sun hasta yumurcaklara.iki kelem yazacaktım kızım uyandı

hoşgeldin canım

sende hoşgeldin kıs bugün k k nın kabul günü maşallahh :))) gelen gelene

ay canım geçmiş çok üzüldüm nedir senin bu başına gelenler salak kadın bide üstemi çıkıyo sen onun gittiği başka yerler varsa ara söle bence onlarda ona göre davransın

geçmiş olsun canım Allah şifalar versin

tşk canım hayırlısıyla gidin sizde canım Allah gönlünüze göre verir inşallah aldıklarınızıda ii günlerde kullanın

tşk canım bizde aslında ist yaşamıyoruz amaçoluk çocuk kışın hemen hemen her hafta sonu gidiyoruz ee gitmişkende dayalı döşeli evimiz olmalı ama bizim evimiz merkezlere çok uzak kaldığı için değiştirmek istiyoduk ne zamandır zaten kısmet bölesi oldu ii oldu

cnm ben çok kadın değiştirdim 7-8tane hiç birinde böle bişey görmedim tamam işleri ii diildi ama asla en ufak bozuk paramı bile kaybetmedim evde..en son da bayram başından beri kimseyi almıodum o yüzden biliorum başkası alamaz bu yaptı işte ben hemen karakola gidicektim hani değerli eşyam yok ama bu kadın hırsız yarın öbürgün başkasının çalmasın die, eşim istemedi hem nasıl ispatlıycan kadın çingene bas bas bağırıcak seni suçlu çıkarır boşver dedi ben de boşverdim allah verir nasılsa cezasını
ben 2haftadır tam gün alıorum kadına 200lira verdim bi de üstüne eşyam gitti boşver almassın bidaha helal olsun de:)
ay inanmıorum senin çok betermiş cnm insan diyemez de..napalım cana geliceğine mala gelsin başka yerden Allah sevindirir milletin çocuunu çalıolar bebek arabasından artık şükredicez böle şeylere..
Ya Ayşegül çok geçmiş olsun cidden..Maddi değeri çok olmasa bile bikaç tane kolyemi yürütmüştü bi hatun çok üzülmüştüm..Mardin den falan getirtmiştim özene bezene..
evet işte o kötü sen hatırası var die sakla kadının teki pis elleriyle alsın götürsün ama o güzel günde kullanamaz onları onu takan boynu kopsun, benim ayakkabımı giyen ayakları kırılsn inşallah buarada gayet kapalı temizlikçi karı benim bershka skinny jeanimi nerde giycek merakta etmio diilim:)))
teşekkür ederim arkadaşlar ya ALLAH hepimizin önce yavrularını sonra ailesini,sağlığını korusun

Derya senin karışım bana da mantıklı geldi. Bende limon ve kestane balını karıştırıp veriyorum çok işe yarıyor. Zeytinyağıda katacağım senin tavsiyen üzerine...

Başak eşin Sivas'lı mı? Eğer 6 yıl önce olsaydı Sivası niye yazdın derdim ama bu 5 yılda çok gelişti.. Özellikle sosyal ortam olarak... Hakkınızda hayırlısı olsun. İnş çok doğu çıkmaz...

İyi akşamlar...

slm kızlar herkes toplanmıs bugun ne güzel
basak bak merak ettim neresi cıkıcak diye haber ver bize keremde cicilerini güzel günlerde giysin
ayyyyyyy günümüzün konusu temizlige gelenler anlasılar aysegül üzüldüm giden eşyalarına....
bizim ayten teyzemiz sagolsun yemegimizi ütümüzü yapıyo cocuklarımla harika ilgileniyo ev zaten küçük temizlik bana kalıyo oı da fazla vaktimi almıyo
sevda eviniz hayırlı olsun canım
gamzeeeeeeeeee nerelerdesin bakem
nil e gecmiş olsun
meralim nbr
derya dediğin gibi ben saglamım ama eşim sıyırdı oda sagolsun ben kadar ilgilidir cocuklarla
bu arada şu ojeden kullanan var mıAnneCocuk.Com - Forum
lavanta grisi chanel de pahalı da belki uygununu bulurum
bu arada oxxo da dar paca kotlar var 40 lira renk secenegi fazla kaliteli duruyo benim vucuda güsel durdu sizlere daha cok yakısır bakın derim
cok heyecanlıyım biliyo musunuz haftaya cuma teyze olucam gizem bebek dünyaya gelicek kardesim dogum yapıcak okuldan izin alırsam dogar dogmaz yanında olmak istiyorum:ecrin_bebek:
neyse iyi geceler

kızlar merhaba aklımda kalan varmı bilmiyorum ama kaldığı kadarını yazıyım atladıklarım lütfen kızmayın şimdiden öptüm hepinizi:))

duygucum geçmiş olsun

aybükede hastalanmaz inşallah tuğbacım

ayşegül yazık nedir senin çektiğin şu kadınlardan bizim kadını al biraz fazla verirsin yol parası için uzak kalıyor ya ama biz memnunuz ben, hatice, aylin, benim komşum, aylinin kardeşleri, benim burada başka arkadaşım hepimize bu bayan geliyor

gamzecim okudum satırları canım bende sizi özledim bayramda geliyorum ankaraya yine bir kaçamak yaparız hem bu sefer benim oğlanı babasına bırakırım yalnız buluşuruz rahaaaat rahaaat

başakcım hayırlısı olsun inşallah istediğiniz bir yer çıkar sende hemen gitmezsin herhalde bayramda olurmusun ankarada

sevdacım sizinde yeni eviniz hayırlı olsun

incicim izleyicinim ben senin merak etme güzelim:)))))

fifooşcum sayfayı açamadım ama acı ojemi bu? sen ne için merak ettin ben böyle bir acı oje tarzı bir şey kullanmıştım

Son düzenleme:
filiz çirkin bir renge benziyor güzelim bu :))) kahverengi gibi :))

Son düzenleme:
günaydın ....
duygu geçmiş olsun canım yeni gördüm mesajını
umarım dah iyidir nil bugün

Merhaba kızlar nasılsınız_?
Dün epey yoğun bir sohbet olmuş, aman maşallah diyeyim:))))

slm hanımlar bagışık güçlendirici kullanan var mı?
ezgi tatilden döndüğümüzden beri (bayramdan beri ) 3 gün iyiyse 10 gün hasta fenalık geldi artık dr gecen yıl bitkisel bir ilaç varmişti ona başlıycam sanırım yine...

Ooo hoş geldin Deniz. Nerelerdesiniz...
hoşbuldum tuğbacım aslında buralardayım da sadece okuyup çıkıyorum yazmaya pejk vaktim olmuyo yaa...

deryacım geçmiş olsun ya bu zamanlar çocukların tam hastalık kapma zamanı galiba şahapta 1 haftadır rahatsızdı şimdi şimdi iyi biraz...

Geçmiş olsun deryacım.
Niye böyle oluyor bu çocuklar yaaa_*

meralcim tam sonbahar ya bizler bile dayanamıyoz mevsim değişikliğine onlar nasıl dayansın dimi ama... rabbim hepsine şifa versin...

Haklısın denizcim, öyle aslında.Kaç gündür benim burnum akıyor, egeninde geceleri burnu tıkanıyor.Dün gece kalın uyku tulumunu giydirdim, o da fazla geldi.Aşırı terledi.Ne giydireceğimizi de şaşırıyoruz bu havalarda.

selamlar :))
bende yazmaya pek vakit bulamıyorum okuyup cıkıyorum herkezler ii dir umarım

filiz çirkin bir renge benziyor güzelim bu :))) kahverengi gibi :))

heeeeeeeeeeee cirkin bir renk ama dünya yıkılıyomus bu rengekaydirigubbakcemile
emeeeeeeel yok bea acı filan degil leylak grisi...
aylin e gelen kadın nasıl kaca geliyo
egehan a da gecmiş olsun metin i bugun okula götürdüm güzel durdu makas calısması yaptık biraz eski dergileri kesti durdu şimdi uyuyo yarın okul tatil kocamla kahvaltıya dısarı cıkcaz

ezgi makası açıp kapamayı seviyor kesme işini beceremiyr ama ona zımba aldım çiçek deseni çıkartıyor onu çok sevdi...

elişi kagıtlarıyla yapıştırma yapıyoruz bizde

bagışık güçlendirici tamamen bitkisel immuzinic aldım... dr vermişti geçen yılda zaten ona başlıycam

mürver
ekinazeya
propolis
vitaminc
beta glukan
çinko var içinde

ekinazeya çayıda grip ve çok iyi geliyormuş bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…