2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selammm hanımlar nasılsınız....
ne zamandır girip okuyup çıkıyom yazamıyorum bir türlü...
hastalara acil şifalarr diliyorum...
başakçım yeni yeriniz hayırlı olsun...
ceyline de maşallahh bizimki tembel tek kelimeleri yeni yeni söylüyo biz ne dersek demeye çaışıyo..
kızlar ya çok mu bilmiyorum ama geçen gün tartıldı oğlum
kilo :14800 olmuş dr umuz çok hızlı gidiyo bu gidişle obeziteye gider dikkat et diyo ya...
napıcamı bilemedim... yememizde okadar iştahlı diil aslında...

Basakcim hayırlı olsun istediğiniz yer olms merkez olmasıda çok iyi
ezgi ortakulak iltihabı oldu o yüzden gidemedik Ankara'ya havada birden buz oldu zaten

deNiz ezgide aynı kiloda Dr kilo alımı yavaşlamış normale gelmiş dedi çünkü 6 aylkken 10 kiloydu ezgi
bizimde iştah sıfır hep bagris çağrısı yemek yiyoruz

Bizde çok sıkıldık bugün birsuru puzel yaptık çatladık sıkıntıdan

İyi akşamlar... Aybüke de hasta oluyor.. Burun akıntısı, tıkanıklık, az az öksürük süreklide hapşırıyor.. 18-19 dereceye dayanamdı kuzum... Dün bir kaç komşuyla yöneticiye baskın yaptık, üstüne bir de eşleri gönderdik adam sabah yakmış kaloriferleri.. Gitmesek yakmayacaktı..

Başak hayırlı olsun... Sivas kışın çok soğuk ama yazları güzel. Kaplıcaları var:) kızını da alıp gidersiniz beraber. Bİz her yaz gidiyoruz. Tabi Ankara gibi olmasa da diğer doğu illerine göre çok güzel diyeb,ilirim... Bence de biran önce eve bakmakta hayır var. Çok soğuklara kalırsınız yoksa. Kolay gelsiin...

Kızlar bu arada grip aşısı yaptıran var mı? Biz şimdi geç mi kaldık?

Biz dün doktordaydik yaptırma dedi çok grip olmuyorsa dedi
pnomokok yaptiricaz bu yıl yenilenmiş icerigi orta kulak iltihabı önleyen icerigi varmış

kaydirigubbakcemile
merhaba kızlar dün tayin yerimiz belli oldu sivas merkez :)
sevindik yerimize en azından büyük şehir çok madur olmayız gibi tercihlerin en batısı ayrıca :)
bunlar iyi yanları kötülere girmiyorum hiç:)
hayırlı olsun canım,herkes ii şeyler sööler sivas için ,umarım sizin için de öle olur:))

ah be canım daha yeni hamile olduğunu öğrenmiştin,ne çabuk geçti..hayırlı doğumlar olsun işallah:))

herkeslere de çok çok geçmiş olsun,bizim geçti gibi,darısı başınıza..
,nil bugün gene 1 dk uyumadı,8 gibi de kafayı sehpaya gömdü,mosmor ve kocaman şişlikle 9 daçıldırınca uyuttum ama kafam olnda kaldı,bişi olur mu,gayet iidi aslında ama

gerçekten komiikmişş napsınlar işte bizimkide öle duru beni hep yanında istiyo özellikle yanımda yatarken babasını arada istediğinde okadaar mutlu oluyoki anlatamam babacım babacım diee haykırıyoo.ee onlarında mutlu olmaya hakkı var canımm.

çok az kalmış canım Allah kolaylık versin vlla sen yine iisin en azında elifin 22 aylık doğurduğunda inşallah kolay atlatırsınız canım ve yine inşallah bebeğin uslu olurda ne alif ihmal edilir nede o ilgisiz kalır.yanına birini almayı düşünüyorsun bakıma yardımcı?

merhaba kızlar dün tayin yerimiz belli oldu sivas merkez :)
sevindik yerimize en azından büyük şehir çok madur olmayız gibi tercihlerin en batısı ayrıca :)
bunlar iyi yanları kötülere girmiyorum hiç:)

hayırlısı canım ii yere denk gelmişiniz zaten istiyodunda hakkınızda hayırlısı

geçmiş olsun duygu sen nerelerdesin kıs görünmüyosun ne zamandır benmi kaçırdımmm

teşekkür ederim kızlar...
derya geçmiş olsun ezgi çabuk iyileşsin inşallah.evet havalar birden buz oldu ankarada çok soğuk artık dikkatli olmk gerekiyo ben çarşamba sivasa gideceğim keremle korkuyorum yolda hasta olmasından arabayla gideceğiz ama akşam yola çıkmak zorundayız bakalm hayırlısı

filiz oxxodan o bahsettiğin pantolonun siyahından aldım bugün yeni siyah bir pantolana ihtiycım vardı arayıp taramadan sayende elimle koymuş gibi bulmak çok işime yaradı tşk:) hemde small beden ay ne mutlu oldum kalıpşar bıraz genişti sanırım ama olsun small smalldur işte:))
kereme de mothercarenin uzun kollu badilerinden aldım çift tabalı kalın yün çoraplarından vede kışın çok iyi olur bilginize..

deniz 14.800 bence çok yakın değil obezite sınırına ama aylık kilo alımı önemli hızlı alıyorsa onun için demiş olabilir kerem de aşağı yukarı 14 ama şişko gibi değil hiç..ve inanılmaz iştah sorunu var yapı meselesi bence

meral abla kreşiniz hayırlı olsun ege çok mutlu olur umarım kısa zamanda uyum sağlar..

süt olayını ne yapıyorsunuz kızlar günlük vermeyi hedeflediğiniz bir miktar var mı ne kadar içiyo sizinkiler? ben 500 cc içirmeye çabalıyorum peynir ve yoğurt yemediği için ama baya işkence oluyo ikimizede ve süt içince uzunca bir süre yemek yediremiyorum sütmü yemek mi tercihi yapmam gerekiyo

günaydın kızlar

başakcım hayırlı olsun yeni tayin yeriniz en azından dediğin gibi yakınlarınız orada insana yinede can yoldaşı olur bu arada işin ne oldu şimdi sen gidince oradamı görev alacaksın ? desene ben ankaraya gelince göremiycem artık seni tüh dahada yeni tanışmıştık

duygucum geçmiş olsun yine morarttı kafasını desene bizim bızdık

deryacım ezgiyede çok geçmiş olsun aybükede hastaydı galiba tuğba sizede geçmiş olsun canım

filizcim sanada hayırlı sağlıklı doğumlar canım

bizde dün kızlarla buluştuk ayşegüle gittik ama bu sefer foto yok çünkü çok zor bir aradaydılar vede bu kez çok zor oldu birbirlerine saldırdılar çünkü, çılgın naz ilk kez dayak yedi ve ağladı neye uğradığını şaşırdı şoka girdi çocuk, nasıl olur ben nasıl dayak yerim diye :)))) dayağıda egeden yedi bu arada

Son düzenleme:
merhaba:))
morarttık valla amaan 3 gündür derdi bitmiosempatiksalakcinni
ay ne güsel görüştünüz gene ha ama naz'a üzüldüm nie yeedi dayaa??
şu pantolanu ben de merak ettim ney:umursamaz:miş,bi de bana bot,çizme gibi bişi lazım nil içinzemuszemus
dawgs mı ne bişi gördüm uggnin küçüğü gibi nette gerçeğini gören var mı?
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:)) bende gelsem naz ve ezginin kapışmasından korkuyordum ezgi de iyi dövüyor çünkü :)) ama daha baskınları varmış :)

Merhaba kızlar,
Duygucum, nil düştüğünde hemen çarğtığı yere zeytinyağı sür.Morarmasını önlüyor.Biz öyle beyaz tutuyoruz vücudundaki vurmaları.Görenler bu çocuğu dövüyor musunuız diyecek:)))Geçen gün yanağını vurdu, hemen zeytinyağı sürmedik, bişey yok diye hemen morarmaya başladı.Sürünce azaldı.Düşer düşmez vurursan ne şişme ne de morluk oluşuyor.
Başakçıım hayırlı olsun güzelim.Sivas fena değil.Sende en kötüsü oarası olsun diyordun.
Denizcim, egehanda 91 cm e 14200 filan.Dr. Normal diyor.Zaten çocuk kilolu değil.Kilolu obez dese ben karşı çıkarım.Bence sen de çok takma kafanı.
Bugün ilk günümüzdü kreşte.Şimdi babası aldı.Çok iyi geçmiş günleri, uyumlu bir çocuk demişler.Sanırım kızdıran olmadı daha:)))))Akşam ateşi çıkmıştı biraz,burnu da tıkalıydı.Sanırım hafif bir üşütmemiz var.Sabahleyin gönderip göndermemekte sorun yaşamıştım.Sonra göndermeye karar verdim, nasıl olsa yarım gün diye.Ama orada tembih üzerine tembih, bişey olursa beni arayın diye:))))Hafif ateşi varmış hala, evde ateş düşürücü verecek annem.Tabii sabah kahvaltısını ne yaptı, öğle yemeğini tam yedi mi sormamış babamız.Aklıma gelmedi dedi.Neyse yarın bırakırken öğreneceğim artık ben.

:))) ah babalar... beimkide sormaz hiç ...

güzel geçmesine sevindim ... hiç aglamamış olmalarını ben ddaha küçük olmlarına baglıyorum.
2,5 yaşındakiler avaz avaz ağlıyordu ezginin kreşte bizim masumlar anlamıyor olayı...

ezgide hasta ya bende göndersemmi göndermesemmi sonra hadi gitsin dedim evde çok sıkılıyor genel hali de iyi...

4 gündür evde yemek yemiyor orda kahvaltı ögle yemegi hepsini yemiş valla şaşılacak şey ya...

akşam yemeklerinede göndermek istiyorum bazen :))

Evet küçük olmalarından dolayı daha rahat alışıyorlar ortama.
Ben batıkandan biliyorum, 4 yaşında vermiştim kreşe bir ay boyunca hergün bırakırken sorun yaşamıştım.Bir ay sonra şıp diye kesmişti, ama o bir ay ne vicdan azabı çekmiştim.

saol canım ya hiç bilmiodum bi dahakine işallahkaydirigubbakcemileilk gününüzün ii geçmesine sevindim işallah hasta da olmuodur rahat rahat gider geliropuyorumnanaktan

www. gymboree.com bir sürü indirim var yine iyi incle kargo ücreti 25 dolar 2 günde geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…