2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Emelcim deprem olmuş duymadık bizde ay 14. Kattayiz aşağıda inemeyiz valla off

az kalmış doğuma hangi hastanede doğumu yapıcaksın ?

Hospitaliumda yapıcam, gittiğim doktor orayla anlaşmalıymış, bu sefer epidural istiyorum ama bu hastanenin anestezisti nasıldır bilmiyorum, inşallah bişey olmaz

ben ilk zamanlar keçi sütü ile başlamıştım ama sonra her markette bulamayınca, normal pastörize inek sütü vermeye başladım. o çocuk sütlerinden hiç vermedim, güvenemiyorum doğal gelmiyo bana.

deprem 4.4 şiddetinde marmara denizindeymiş, deprem olduğunda ben asansördeydim o yüzden duymadım, iyiki de elektrik falan gitmemiş asansörde kalacaktım eyvahedigeldismile

slm kızlar
filizcim çok az kalmış canım sana hayırlı doğumlar diliyorum canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasaip etsin inşallaah
filiz(monte) canım hayatındaki değişiklikler güzel canım kendine gelmişsindir kısmen tabi daha çok yorulmakla beraber eşinede üzüldü inşş çabucak atlatırr
kızlar çok sevinçliyim ist ağaoğlundan ev aldık aslında düşünüyoduk ama orası olması yoktu planda çok ani oldu evimiz vardı istda amabeylikdüzünde olduğu için uzak kalıyodu heryere orayıda kiraya vericez tabi 2012 yeni evi teslim alıncaa hayırlısıyla.
bebeklerimde çok iiler keyifleri yerinde

kuzi sanada şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum az kalmış sayılır artık...

sevda yeni evinizde hayırlı olsun çok sevindim...

canım hayırlı olsun eviniz şu reklamlardaki 10 milyar peşinatlı olanadan mı aldınız ...
bizde gidip bakalım dedik fırsat olmadı şartları neler ara ödemeleri taksitleri falan ne kadar canım

merhaba:)
kızlar dün nil uyandı,38,5 ateş..foto yüklüyemedim
bugün de ii diildi meğer boğazı şişmiş(..
kuzicim hayırlı doğumlar cannım şimdiden:))
sevdacım hayırlı olsun eviniz..bebeklerimi de öp:)
fifoşşş aradım geçemlerde açmadın ,sen de öp oğullarımı:))
derya cicileriniz çok güsel güle güle giyin,şu beden işini yazar mısın?
ay ne vardı unuttum,nil uyandı gene uyutup geldim de

Kızlar merhaba:)
Bakalım beni özleyen olmuş mu:)
Son 4 sayfayı falan okuyabildim ancak salgın var arkadaşlar çok çok geçmiş ol
sun hasta yumurcaklara.iki kelem yazacaktım kızım uyandı

ev buz gibi...biz merkezi sistemle ısındığımız için emir bekliyoruz elektrik ocağıyla falan idare ediyoruz..Alt kattaki kızların doğumgünü partisi varmış çıldırttılar beni.öyle çok gürültü varki Bade uyuyamıyor birtürlü...Ya kızlar ben devam sütü kullanıyorum 5 aydır falan...Aptamil i bıraktık..Kutu sütler hakkında da hiç hayırlı şey söylemiyolar..günde 1 bardak veriyorum az mı sizce?Sadece ytarken..Gece vermiyorum zaten..Süt içtimi bişi yemiyor çünkü..Günlük süt alıcam bundan sonra..bir koli kadar devam sütüm var sonrası günlük süt kullanmayı düşünüyorum

kıslar merhaba bloğumda kampanya düzenledim tresandan set hediye eiyorum katılmak isteyenler için blogum
inciserules
haftayada anne bebek çantalaından bir kampanya düzenlicem en azından bloğumu izlemeye alın

çok şartın var güzelim ya :)))) hayırlı olsun blogun

geçmiş olsun canım ezgide 2 gün iyiyse 3 gün hasta yine kışş geldi yandık artık...

beden işine gelince gymboree kalıplar dar değil normal ezgi 14 kilo 2 yaş olanlar rahat oluyor ezgiye yazlıkların hepsini 3 yaş aldım ben canım...

2 yaş: 13,5-14,5 kg
3 yaş : 14,5-16 kg arası

güle güle giyin deryacım bak ctesi kızlar gelio seni de bekliorum müsait olursan gel özledik sizi
kızlar gene başıma ne geldii 2 haftadır yeni bi temizlikçi deniodum bisürü şeyimi yürütmüş inanılmaz canım sıkıldı ben kadına kendi ellerimle yemek hazırlıyım üstüne para veriim o benim gelin ayakkabıma kadar alsın((en acısı da hiçbişey yapamamak aradım sordum bulamadıım şeyleri o çöplükte bişey bulamassın diye saydırdı bana...Allah belasını versin

burdan adını yazıorum ki googleda çıksın şerefsiz kadın.nezahat tüsüz büyük bi kaybı olan bana burdan ulaşabilir

ay ne diyorsun güzelim ya geçmiş olsun nereden buluyorsun bu delileri...
banada başladı bir tane yeni çok memnun kaldım bakalım haftada bir alıcam her salı gelicek... korkutma beni böyle deyip nelerini almış götürmüş... çöplük ne demek güzelim ya vay terbiyesiz eve çağırıp bir güzel poliside dikseydin tepesine terbiyesizin..

hafta sonu ankaraya gidicez canım yüzde 90 görümcem ameliyat oldu...

çok ihmal ettim sizi biliyorum ama hiç fırsat bulamıyorum deli gibi geziyoruz
gözümüzü açar açmaz atıyoruz kendimizi kapıya haftasonları akşama kadar dışarda
ankarada son günlerimiz malum cuma günü mecburi hizmet yerimiz belli oluyor hayırlısı olsun
bunca yıldır gitmediğimiz süper yerler keşfettik marmelatte cafe favorim ümitköyde kocaman bahçe oyun alanı açık büfe kahvaltı yada pazar brunch çocukla gidilecek en ii yer ankaralılara duyrulur:))rahat rahat kahvaltımı yaptığım tek yer kerem oyun oynuyor bahçede ama bu haftasonu hava soğuktu gidip kapıdan geri dondük kapalı mekana gittik ..
bizden böyle iyiyiz ufak bir nezle atlattık keremden bize geçti e e o kadar gezmeye iiyi bile ,yazarken burnnum akıyo:))
hasta bebişlere geçmiş olsun,,sevda eviniz hayırşı olsun canım
derya kıyafetler çok güzel güle güle giyin ama ben internetten almaya ısınamaım bi türlü dinazorus olarak
illa elliycem almadan:)) bende kredi kartını tavan yaptım bu ay gidiyoruz diye mahrumiyet bölgesi sanki gideceğimi yer:)) kereme bi dünya kıyafet aldım jokerde nike eşofman takımlar çok uygundu 55 tl snırım kalın tam kışlık ondan aldım montumu aldum nikean yine çok güzel 90 cıvarı bakabilrisiniz daha erken gerçi ama ben aldım gittiğğim yerde olmaz belki diye e malum internetten de almayı sevmeyince bot almadım daha andy wawa dan sweatt shirtler aldım yumuşacık 25 tl cıvarı pijama takımları aldım 3 tane kışlık ,,aklıma gelen ler bunnlar kendimede siyah gece ayakkabısı aldım gittiğim yerde ok lazım olabilir ddimi:)))onu aldım bunu aldım oldu ama hakkatten düşününce bu ay sadce alışveriş yaptım sanki:)
real ve migroslarda prima 2 ıslah mendille 16.5 tl sınırlı sayıda kerem uyandı

Hoşgeldin filizcim, Metinin durumuna sevindim, hiç olmazsa bişiler yemeye başlamış.Ama eşine üzüldüm:)))Sanırım sürekli evde kalan o olduğundan mı panik atak olmuş.Deryanın dediği gibi , biz daha fazla koşturuyoruz peşlerinden ama yorulan onlar oluyor bir saat baksalar.

Hoşgeldin canım,
bu arada da geçmiş olsun güzelim,
iyi gezmişsin ama maşallah sana :))

bu arada metin i ara ara okula götürüyorum gecen bana ögretmenim dedi :))
Akıllı bıdık ne olcak:)))Babaya da anne demeye başlarsa şaşırma...

Merhaba faziletçim.Ben günlük taze süt veriyorum. Annem 2 günde bir sabah gezmesinden dönerken alıp geliyor.Kutu sütte kullandım, juniorda kullandım ama açıkçası hiç içime sinmemişti.

Az kalmış canım seninde, allah koay doğum nasip etsin.

Eviniz hayırlı olsun sevdacım, güle güle oturun bittiğinde.Ben biraz inceledim, aslında güzel ama istanbuldan almak mantıklı gelmiyor bana.

Kızlar merhaba:)
Bakalım beni özleyen olmuş mu:)
Son 4 sayfayı falan okuyabildim ancak salgın var arkadaşlar çok çok geçmiş ol
sun hasta yumurcaklara.iki kelem yazacaktım kızım uyandı
Hoşgeldin canım sende.

Apartman da oturmanın en büyük derdi yaa.Senin en ufak gürültünde tıklatırlar kapıyı, ama kendileri olduğu zaman bebek varmış, rahatsız olurmuş düşünmezler.

Geçmiş olsun ayşegül, tanımadığın insanlar olunca olabiliyor böyle şeyler.Ama terbiyesize bak neler söylemiş bir de.

Deryacım çok güzel şeyler almışsın, güle güle giysin ezgi.

Kızlar temizlikçi dedinizde ben de geçen hafta aldım durumu kötüymüş dedi öğrt arkadaşlar..Onlara gidiyomuş memnunlarmış zart zurt..Haftalık anlaşcaktım işte.Perde as diyorum asamam diyor* ütü yap diyorum yapamam diyor..ocak silmeyi sevmiyormuş .ayna silmeyi sevmiyormuş..Yeminle çıldıracaktım..niye geldin bacım dedim..O sanıyomuşki sadece süpürüp toz alınacak ben de bunun için hatuna yarım gün 40 lira vericem..Oldu canım dedim olmassa üstüne ben de sana gelip temizlik yapayım..Çünkü gittiği insanlar perdelerini falan yıkayıp kendi asar ve ütülerini kendi yaparlarmış..Valla o da bizzat arkadaşların salaklığı dedim..Hadeeeeeeee dedim..İhtiyacı olan adama bak yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…