2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayşegül yeni gördüm ay çok geçmiş olsun bi manyakta benim kayınvalidemin düğünde taktığı seti götürdü hala benden başka kimsenin haberi yok sööyleyemiyorum..insan deli oluyo biliyorum Allahndan bulsunlar ne diyelim ..gittiğim yerde napcam nasıl biri bulcam bende korkuyorum samiye ablamız süperdi onu çok arıycaz

gamzee ben AOÇ nin günlük sütlerinden ve pınar organik veriyorum sadece ama gittiğimiz yerde ne bulurum bilmiyorum:)

derya geçmiş olsun umarım hava güzel olur geldiğinizde

Ya Ayşegül çok geçmiş olsun cidden..Maddi değeri çok olmasa bile bikaç tane kolyemi yürütmüştü bi hatun çok üzülmüştüm..Mardin den falan getirtmiştim özene bezene..

Slm.. Hasta meleklere geçmiş olsun... Bizim evler iki gündür soğuk 21-22 derece.. aybüke hapşuruyor bende pekmez verip mandalina yedirmeye çalışıyorum... İnş kışa hasta girmeyiz.. Bir başlayınca öyle gidiyor bizim hastalığımız.. Sıkı giydirdim, gecede üstünü örtmediği için benimle yattı... ..

Aybüke bırakmıyor ama yazmadan edemeyeceğim. Ayşegül üzüldüm valla, ne insanlar var ya...İnsan böyle birşeyi nasıl yapar hele hele de ekmek parası kazandığı yere?

Kızlar temizlikçi dedinizde ben de geçen hafta aldım durumu kötüymüş dedi öğrt arkadaşlar..Onlara gidiyomuş memnunlarmış zart zurt..Haftalık anlaşcaktım işte.Perde as diyorum asamam diyor* ütü yap diyorum yapamam diyor..ocak silmeyi sevmiyormuş .ayna silmeyi sevmiyormuş..Yeminle çıldıracaktım..niye geldin bacım dedim..O sanıyomuşki sadece süpürüp toz alınacak ben de bunun için hatuna yarım gün 40 lira vericem..Oldu canım dedim olmassa üstüne ben de sana gelip temizlik yapayım..Çünkü gittiği insanlar perdelerini falan yıkayıp kendi asar ve ütülerini kendi yaparlarmış..Valla o da bizzat arkadaşların salaklığı dedim..Hadeeeeeeee dedim..İhtiyacı olan adama bak yaaaa

:))) sanada tam nazlısı gelmiş valla...

benimkide akşam 8 oldu iş bitmedi hala dedim sen git artık kalan kalsın...

ütüde yapıyor tülde indirip takıyor valla çok becerikli... inşallah öyle gider...

Ah canım Başakkkk
Ben de aoç başladım hayatım..Canım ben seni 2 kez aradım ulaşamadım..Direk kapalıydı telefonun
ama 1 ay falan oldu..Bugün arayım yarın arayım derken kaldı gitti okul açıldı koş koş işte..perşembelerim boş haberin olsun..Bu yıl ekders yok ..

gamzecim samiye ablayı şiddette tavsye ederim istersen dediğin tüm işleri yapıyo en önemliside gözün kapalı güvenebileceğin birisi..

filiz bebeleri büyüttün ne güzell canım o iştah açıcı şurup hakkında hiç iyi şeyler duymamıştm sadece kullandığın zaman açarmış sonra bırakınca aynı iki 3 defa kullanmakta bağımlılık yapabiliyormuş onsuz hiç yemeyen çocuklar gibi doğalına bırakmak lazım,iştahsız çocuk çok zor biliyorum ama onlar ihtiyaçları kadar yiyor zaten çocuğım yemek yemiyor adlı bi ktap okuduktan sonra benim olaya bakışım baya değişti kitabı okumanı öneririm

kızlar öksürük için bir şey buldum araştırıken gecende doktor dedi...

ezgi öksürüyordu hatırlarsınız balgam çıkarmaya çalışıyordu atamıyordu sekrol kullandık bayagı işe yaramadı...

sonra bal limon ve zeytinyagı karışımını denedik sabah öğlen akşam bir kaşık şurup diye içirdim şıp diye kesildi öksürüğü aklınızda olsun lütfen

gamecim telefonu ben leyla otelde unuttum yazın ağustosta kapalıydı bi dönem o ara aramışsındır..
görüşelim g,itmeden biz perşembe olabilir hava güzel olur umarım kombi yakıyoruz gece valla kış geldi sanki

İyi olur Başak Samiye abla nerde oturuyor?Her hafta yarım gün istiyorum..Ve kaç para istiyor?Valla çok sevinirim hele güvenilirse falan ooo süper

deryacım öksürük şurubunu önermiyorlar canım
hatta izlediğim bi filmde IQ su çok yüksek olan bi adam düzenli öksürük şurubu içiyordu IQsunu düşürüp normal bi insan gibi olmak için gibi bişeyler diyordu kanıtlanan bi yan etkisi buymuş
dr lar pek vermiyor diye biliyorum en güzeli bal hakiki bal diye biliyorum ama karışımını aklımda tutcam

sitelerde gamzecim ama heryere gidiyor tel veririm sana 40 tl yarım günü
mecburi hizmete gidiyoruz gamze:KK43:(( cuma belli olacak

deryacım öksürük şurubunu önermiyorlar canım
hatta izlediğim bi filmde IQ su çok yüksek olan bi adam düzenli öksürük şurubu içiyordu IQsunu düşürüp normal bi insan gibi olmak için gibi bişeyler diyordu kanıtlanan bi yan etkisi buymuş
dr lar pek vermiyor diye biliyorum en güzeli bal hakiki bal diye biliyorum ama karışımını aklımda tutcam

işte bende verdim işe yaramadı zaten bu karışım çok işe yaradı gecen gün dr tv de de tekrarlayınca tesadüf tam içime yattı zaten 2 günde etkisini gösteriyor.

birde doktor pekmez tereyag limon söyledi onu denemedim...

Amanınnnnnn
Ayyyyyyy hayırlı bir yer olur inşallah..Benim damat hangi ellerde olacakkk..Çok merak ederim muhakkak haber ver neresi olduğunu

teşekkür ederim derya listede ki yerlerin içinde en iyi yerler giresun tirebolu ordu gölköy tokat zile tokat erbağ ve sivas gerisi ığdır bingöl bitlis siirt muş diyarbakır şanlıurfa bunların hepsinin ilçesi birde şehir merkezi bile değil kısmet heryer bizim vatanımız ama çocukla olunca insan endişeleniyor işte

Kızlar benim kocam gelmek üzere bi çorba koyiiiiiim de pişsin..Hepinizi öpüyorum..Başak cım ne zaman müsait olursan sen beni ara..Çok öpüyorum

Emelllllll
Nerelerdeysen seni ve Onat ı da öpüyorum..Nasıl olsa okursun sen bu satırları

gamzecim damadın sazı sivas ellerinde çalınacak zannımca ilk tercihimiz bu şartlar altında sivas çıkarsa göbek etcam valla kayınvalidem orda olmasına rağmen eşim sivaslı ya benim:))

kolay gelsin gamze bende kalkıyim çorbam var tavuk yapcam yanina
eşimde yolda şimdi aradı ben de kaçar herkesi öper öperrr:))

X