2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

uleyn sen tokatlımısın sizin yöresel kıyafetlerinize bayılıyorum.kınamda hatta istedim o kadar pahalıydıki alamadım içimde kaldı.özellikle yeşil olanı.

evet cnm tokatlıyım ama ben bile giymedim o kıyafetten nebiliyim pek hevesim olmadı benim,o zamanlar tanışıyo olsaydık sana yardımcı olurdum bu konudaa ama artık geçti sanırım :))

evet cnm tokatlıyım ama ben bile giymedim o kıyafetten nebiliyim pek hevesim olmadı benim,o zamanlar tanışıyo olsaydık sana yardımcı olurdum bu konudaa ama artık geçti sanırım :))
kısmet değilmiş olsun artık kızıma okulda bende Tokat yöresi oynatıp ona giydiririm

Banucum çok güzeller cnm, kız nevresiminize bayıldım he, güle güle kullansın prenses

canım çok güzel örmüş halan hırkayla yeşil elbiseyi bayıldım çok şirinler

sağlun kızlar maalesef benim halam değil ki kendisini doğru düzgün görmüyorum bile kızımın halası göndermiş baya marifetlidir evlenirken eşimin çeyizi bir kızınkinden farksızdı sayesinde sağolsun

bende yeşil elbiseyi ve dantel gibi duran yeleği beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…