2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

ıncihancım boramızın odası çok şık olmuş tatlım çok zevkliymişsin içinde mışıl mışıl uyumayı nasip etsin.

Burcucum hamarat arkadaşım altın yastığınız çok tatlı olmuş.

İncihancım boramızın odası çok şık olmuş tatlım çok zevkliymişsin içinde mışıl mışıl uyumayı nasip etsin.

Burcucum hamarat arkadaşım altın yastığınız çok tatlı olmuş.

sağol canım benim sevindim beğenmene inşallah senin yağızın gibi bir oğlum olur mışıl mışıl yatar içinde

Bengicim cok teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun inşallah

Melincim sizde beşiğinizi iyi günlerde kullanın cok güzel tatlım

kızlar bunları memlekete gelince yaptırabildiğim için resimleri ancak koyabiliyorum. bebişlerinizden fırsat bulup bakabilirseniz:asigim: umarım beğenirsiniz.
odamızın perdesi, sepet beşiğimiz, bebek şekerimiz, kapı süsümüz, şeker sepetimiz ve takı yastığımız.

Son düzenleme:

kızlar bunları memlekete gelince yaptırabildiğim için resimleri ancak koyabiliyorum. bebişlerinizden fırsat bulup bakabilirseniz:asigim: umarım beğenirsiniz.
odamızın perdesi, sepet beşiğimiz, bebek şekerimiz, kapı süsümüz, şeker sepetimiz ve takı yastığımız.

Çok güzeller kızlar. Güle güle kullanın inşallah a.s.

hepinize teşekkür ediyoruz teyzoşlar:) bebişime kavuşmak için son saatler!! heyecan doruktadelikafadulden

my.php

dün aksam eski sepetten yaptım kıslar mevlüt şekeri koyacam

Son düzenleme:
my.php

dün aksam eski sepetten yaptım kıslar mevlüt şekeri koyacam

Kız sen varyaaa, iki veletle uğraşırken bide bununlamı uğraştın, maşallah valla, çok güzel olmuş cnm eline sağlık

Ayşecim hepsi çok güzel cnm, güle güle kullansın oğluşun

X