2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

ay hepsi çok güzel valla
güle güle kullanın canlarım
bebek sepetine bayıldım valla
süper olmuş

Sepeti de çok şık olmuş bacım ellerine sağlık valla becerikli hatunnn a.s.

kızlar ciciler çok güzel bebişler güle güle kullansın

burcu canım çok hoş olmuş sepetiniz.
ÇOk teşekkür ederiz teyzeleri beğendiğinize çok sevindika.s.a.s.

bir iki tane daha ekleyim dedim ama, küçük bir misafirim var, onla ilgilenmeliyim:1hug: üst komşum oğlunu bıraktı bikaç saatliğine. devamını sonra eklicem.

emziğimiz, emzik askımız ve emzik kutumuz.

bu da babamızın aldığı yegane şey kızlar, çok kıymetli:))) bakım setimiz.

cerencim gğle güle kullanın.yazlık tulum çok şık bende aldım kızıma çok tatlılar ya bebek kıyafteleri

bir iki tane daha ekleyim dedim ama, küçük bir misafirim var, onla ilgilenmeliyim:1hug: üst komşum oğlunu bıraktı bikaç saatliğine. devamını sonra eklicem.

emziğimiz, emzik askımız ve emzik kutumuz.

bu da babamızın aldığı yegane şey kızlar, çok kıymetli:))) bakım setimiz.

bu daa oğluşumun masal kitabı:))

işte bunu da bebişim yazlığa gittiğimizde giyicek, denize giderken,yaasırnaşık şey

Oyy hepsi çok güzeeeelll,güle güle kullansın yakışıklı, şortlu takım bende alıcam oğluşuma, bi ayağa kalksam..
:CüvCüv::CüvCüv:

teşekkür ederim kızlar:)) o yazlık tulumları bende çok seviyorum. inşallah olur kuzuma bu yaz. memlekete gidim, bir iki tane daha alıcam. burda bulunmuyor çok. ayy gerçekten doyamıoyurm almaya yaa!!

kızlar bu da benim DAĞHAN'ımın odası umarım beğenirsiniz...kaydirigubbakcemile3

eğer göremezsen yine beni bilgilendirde başka türlü ekliyim olurmu?bu arada senin memleket neresiydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…