2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

eğer göremezsen yine beni bilgilendirde başka türlü ekliyim olurmu?bu arada senin memleket neresiydi?

Cnm tıklayınca açılıyor ama sayfada görünse daha kolay olur, bunun için:
ImageShack® - Image Hosting, açılan sayfadan browse seçeneği çıkacak, ordan yüklemek istediğin resmi seç, sonra , start upload butonuna bas, açılacak olan sayfanın altındaki Hotlink for forums (1) u kopyalayıp cevap yazdığın sayfada bulunan işaretlerden dağa benzer olan şekile basınca çıkan kutucuğa yapıştır, tamama bas, böylece resimleri sırayla yükleyebilirsin,yüklediğin resimler direk açılan sayfada gözükecek:teselli:
Bu arada ben tekirdağlıyım cnm,sen nerelisin:uhm:

CERENCIM gule gule kullansın canım oglusun...
hepsıde bırbırınden guselll...ii gunlerde ınsallah...

kızlar defneye aldığım son ciciler patikle hırkayı iş arkadaşımın annesi göndermiş taa ankaradan sağolsun eline koluna sağlık

kızlar bu da benim DAĞHAN'ımın odası umarım beğenirsiniz...kaydirigubbakcemile3
güle güle huzurla uyuyup oynasın odasında canım çok beğendik.

cnm bende tokatlıyım,Mersine gidecek olan bi arkadaş vardıda senmiydin diye merak ettim...teşekkür ederim cnm.

cerencim,marlıyn sizinkilerde çok güzel kızlar yavrularımız güzel günlerde kullansınlar..

evet evet o benhihoyyyt haftaya inşallah mersin'e gidiyorum. sen de mi mersinlisin böcekcim? bu arada odanız da çok şık, güle güle oynasın bebişin.

gonca canım defnenin cicileri de hayırlı olsun, çok güzeller:))

cnm bende tokatlıyım,mersine gidecek olan bi arkadaş vardıda senmiydin diye merak ettim...teşekkür ederim cnm.
uleyn sen tokatlımısın sizin yöresel kıyafetlerinize bayılıyorum.kınamda hatta istedim o kadar pahalıydıki alamadım içimde kaldı.özellikle yeşil olanı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…