2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

CERENCİM oda güzel olmuş yatağın parmaklıkları kısa durmuyor ama sen daha net görüyosundur.Güle güle kullan bebişinle canım
İNCİHAN cım seninde oda çok tatlı olmuş kız kaç önlük aldın öyle herşeyi fazlasıyla düşünmüşsün tatlım.
YENİANNE kız hamaratsın işte maşallah sanada yastıkta güzel olmuş.bol altınlı olsun inşallah

herşeyimiz tamam ama şirin şeyler görünce dayanamıyorum. bunlar da melih kaan'ımın son cicileri teyzoşlar.

bunu ananemiz yeni örmüş.

bunlarda kot ve tişörtümüz

canım resimde güzel dursun diye dışından astım yan koruyucusunu.ondan görünmüyor korkuluklar. benneyaptımki

burcucum,incihancim,cerencim cicileriniz cok güzel :) Rabbim mutlulukla kullanmayi nasip etsin kizlar a.s.

Kızlar sepetimiz ancak şimdi bitti, ben ekleyeyim sabah görürsünüz artık,rengini beyaz yaptım çünkü doğum telaşı bittikten sonra yatak odasına koyucam
yerimseniben yerimseniben

Son düzenleme:

burcucum,incihancim,cerencim cicileriniz cok güzel :) Rabbim mutlulukla kullanmayi nasip etsin kizlar a.s.
Kızlar çok teşekkür ederisss, a.s.
İncihancım, Ayşecim çok güzel cicişleriniz bayıldımkaydirigubbakcemile5

canım çok ciciler sen oğlanı doğuştan fanatik FB li yapcan sanırım
Kızlar sepetimiz ancak şimdi bitti, ben ekleyeyim sabah görürsünüz artık,rengini beyaz yaptım çünkü doğum telaşı bittikten sonra yatak odasına koyucam

bak kıskanıyorum ama hepsi çok güzeller canım poponu kaşı tamam mı
canım resimde güzel dursun diye dışından astım yan koruyucusunu.ondan görünmüyor korkuluklar. benneyaptımki
Hııııııııııııı bende normal görünce aslında kısa değil dedim sen ihmal etme ozaman

ay hepsi çok güzel valla
güle güle kullanın canlarım
bebek sepetine bayıldım valla
süper olmuş

Sepeti de çok şık olmuş bacım ellerine sağlık valla becerikli hatunnn a.s.

Bacım herşeyi harika olmuş. Cicilerini yerim ben onun hihoyyyt Allah nazarlardan saklasın Güzel günlerde kullansın inşallah a.s.

sağol canım seninde herşeyin çok güzel maşallah

[k] {n} [k];6350063 .!.:
herşeyi mükemmel olmuş tatlım allah güzel günler geçirmeyi dilesina.s.

cok teşekkür ederim teyzesi

çok güzel olmuş canım bora beyin herşeyi. ağız tadıyla yaşayıp gitsin inşallah!

sağol canım seninde odan cok güzel olmuş sende güzel günlerde kullan tatlım

icihan canım hepsi çok güzelhihoyyyt iyi günlerde kullansın bebişin:lepi:

sağol semracım hepimiz inşallah

teşekkürler canım annesi pasaklıdır birazda şimdiden önnemini alalım dediksırnaşık şey

amin canım hepimiz mutlulukla kullanalım tatlım

Kızlar çok teşekkür ederisss, a.s.
İncihancım, Ayşecim çok güzel cicişleriniz bayıldımkaydirigubbakcemile5

sağol burcucum seninde sepetin cok güzel olmuş

ay hepsi çok güzel valla
güle güle kullanın canlarım
bebek sepetine bayıldım valla
süper olmuş

sağol canım

a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…