2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

teşekkür ederimsırnaşık şey

gonca 640'ı seçtim,yine aynı oldu:çok üzgünüm:

peki kopyalayacağım linklerden hangisini seçicem? acaba onu mu yanlış yapıyorum?

burcu sen resmi eklerken ordaki seçeneklerden hangisini seçiyorsun da büyük çıkıyor?
Cerencim çok güzel cnm,güle güle büyüt oğluşunu içinde
Cnm ben imageshack 'ten yüklüyorum, boyut ayarlamasını bilgisayara resmi aktardıktan sonra resmin üzerinden modify/resize diyerek ayarlıyorum
kaydirigubbakcemile5

Ayşecim kız bu kurbağaya bayıldım beeeen,komidinin üstündekiiiigamyoncuiremsu

AyŞecım Çok gÜzel olmuŞ odanız.yeŞıl yeŞıl bahar gıbı valla..gÜle gĞle bÜyÜt canım kuzunu..

okey canım hal oldu linkle alakası yok zaten valla hep maviş oluyor erkek odaları seninkide çok değişik ve güzel olmuş

okey canım hal oldu linkle alakası yok zaten valla hep maviş oluyor erkek odaları seninkide çok değişik ve güzel olmuş

çok güzel canımm bebişin sağlıkla büyüsün içinde

sağolun kızlar gamyoncuiremsu aslında bende maviş olsun isterdim ama sonra düşündüm, eğer bide kızım olursa ilerde yeşil ikisine de uyar diyekaydirigubbakcemile3

kızlar, boyamızı da yapınca (inşallah ) detaylı resim eklerim ama bi tane ekleyimde oğluşumun odasını görün istedim.sırnaşık şey

Çok güzel olmuş canım . Yeşil yeşil ohhhh. Güzel günlerde kullansın inşallah a.s.

o benimdi,oğluşuma miras kaldısırnaşık şey
ooo teyzesi,daha bizde neler varnaniknanik

Benim kızımın odasındaki bütün oyuncaklar benim aslında kaydirigubbakcemile3 Çocuk ruhlu olmak işe yaradı kaydirigubbakcemile3

ıncıhan ayse canım cok gusel olmus odalarınız masallah...
gusel gusel uyusun ınsallah ıcınde bebişleriniz....

teşekkür ederim kızlar. bikaç da kıayfetimiz var eklenecek ama akşama dizim var. vakit bulursam onları da eklerim. öpücükler:))

herşeyi mükemmel olmuş tatlım allah güzel günler geçirmeyi dilesina.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…