2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

marlyın sibiko fıstıklar bebişler güle güle kullansın cicilerini:)) hepsi çok güzel

Kızlar iyi günlerde kullanın bende inş eklerim bir ara anca eve çıkınca evdeki pc bozuldu dün akşam

Bacılar günaydın. Dün aldığım Bebeğimin İlk Yılları adlı kitaptan almak isteyenler içeriğini görsün diye bikaç sayfasının resmini çektim. Bakın karar verin sizde. Öpüyoruuummmm a.s.

Bu arada Sibiko'cum ciciler çok güzel canım. Sağlıkla giysin inşallah a.s.

Bedef bekliyoruz bacım yeni resimleri :1hug:

sibiko Allah güzel günlerde giymeyi nasip etsin inş bebişlerine
hepsi çok güzeller

[/URL][/IMG]

Kızlar buda sondu babanemizin ördükleri

Bi arada kendi pijama-gecelik-sabhlıklarımı koyarım umarım beğenmişsinizdir.Bizim çoğu alışverişimiz bitti çok şükür sadece ufak tefek bazı şeyler kaldı.Küvet falan.

ayy sibiko ne güzel şeylerbunlar... inşallah bebişinin kokusunun sindiği günleri de görürsün... ben çorap dışında bi şey almadım bugün alacağım balıkesir' e gideceğim öğleden sonra... çok güzeller yaa canım çekti

Hepsi çok ama çok güzeller canım. Allah güzel günlerde sağlıkla kullanmyı nasip etsin inşallah... a.s.

Kızlar çok teşekkürler daha güzelleri sizin yavrularınıza olsun.Öle durup bunları seyretmek bile başka bir duygu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…