2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

canım bende rastgele alıyorum.mesela bady çıtçıtlı uzun yarım sıfır kollu aldım 4.tl. özellikle kumaşı dikişi bebeği rahatsız edermi diye bakıyorum.

kızlar benimde marka takıntım yok alırken kumaşına dikkat ediyorum sadece birde etiket kısmına çünkü bebeklerin cildini tahriş ediyor

kızlar çok teşekkür ediyorum.sağolun. banada fikir oldu böylece.:teytey:

marlyıncım çok güzel kıyafetler yastıkda öyle iyi günlerde kullanın hayırlısıyla tatlım cicileri:)))

MARYLİN canım hepsi çok güzel cicilerin... Kuzun güle güle güzel günlerde giysin inşallahhhhh

çok güzeller canımya insanın sürekli alışveriş yapaıs geliyor bunları gördükçe:))

sağ olun kızlar ya valla ne zaman gitsem bebe mağazasına cebimde para bitmiş geri dönüyorum eşim biri seni durdursun diyor bu ada netten sipariş vverdiğimiz şeyler geldi bir ara onlarıda çekicem

marlyn hepside çok güsel canım meleğin güzel günlerde kullansın inşallahh Şeniz

MARYLİN canım çok güzel ciciler bunlar... benim de aldıklarım ve örülenler var ama daha çekmedim çekeyim yüklemeyi becerebilirsem yükleyeyim ben de

cicivim sağol canım gazelinkiler de çok güzel canım allah hepimize sağlıkla mutlulukla giydirmeyi nasip etsin

sehercim o kapı süsü hazırmı yoksa senmi yaptın:1shok: valla sen yaptıysan brova canım ne becerikli anneler var maşallah

hazır canım yaaa yoksa nerde bende o marıfet :))))))))))

sehercim o kapı süsü hazırmı yoksa senmi yaptın:1shok: valla sen yaptıysan brova canım ne becerikli anneler var maşallah

hazır canım yaaa yoksa nerde bende o marıfet :))))))))))
Kız seher sana hep sorucam seninde ikizdi değilmi?Cinsiyetleri neydi?Bu arada kapı süsü için deniz köpüğü yada strafor kullanabilirsin sonra tülle kaplayıp süslersin:içelim:

Kız seher sana hep sorucam seninde ikizdi değilmi?Cinsiyetleri neydi?Bu arada kapı süsü için deniz köpüğü yada strafor kullanabilirsin sonra tülle kaplayıp süslersin:içelim:

ıkız canım bır kız bır erkek ondan kapı susunu beyaz yaptırdım
evet asında yapımı basıtmış ınceleyınce anladım ama cokta pahalı degıl zaten 30 tl ye aldım

ıkız canım bır kız bır erkek ondan kapı susunu beyaz yaptırdım
evet asında yapımı basıtmış ınceleyınce anladım ama cokta pahalı degıl zaten 30 tl ye aldım

Canım ben kapı süsünü şimdi gördüm çok tatlı ya süper ya ikiz ve bir kız bir oğlankaydirigubbakcemile5 Allah sabrını ve dualarını kabul etmiş inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da alırsın. Allah bana da minik bir kız nasip etti.O kadar mutluyum ki onca acıdan ve bekleyişten sonra kucağıma da alırsam daha ne isteyim.Doktorun bi tanesi bana bu bebekler kıymetli demişti o anda evet demiştim ama şimdi kendi dr gittiğimde benim gibi bu yollardan geçenleri ve heyecanlarını görünce neden kıymetli olduklarını anlıyorum.Ve onlara dua ediyorum.Özellikle karnım biraz belli olmaya başladığında bir çift bana baktı ve gözleri doldu o günden sonra randevumu saat 4 ten sonra ya alıyorum.Biliyorum ki 4.-5.-hatta8. denemesi olanlar var ve artık sabırları da bitiyor.O kadının üzülmesi beni çok etkiledi ve üzülebilen olur diye geç gidiyorum.Aslında ben hamile gördüğümde daha çok ümitleniyordum.
Neyse kapı süsüne bayıldım çokta uyguna almışsın.Ay ben evde bebeğin odasının kapısı için bişey yaptım ama böyle tüllü bi tane doğum odası için alıcam.

Son düzenleme:
bende yine ciciler aldım oğluşuma kıslar bi ara foto çekip eklerim buraya sanırım alacaklarımda bitti gibi bişey yani giyim üzerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…