2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

BEDEFCİM ve ILGINCIM Allah giydirmeyide nasip etsin inş :Saruboceq:

BEDEFCİM bu arada bi fanatik tulum gördüm sankiiiiiiiiiiiiiiiii , bide yeşilli olan zıbın setide çok hoşuma gitti tatlım,güle güle giysin bebişin inş.

bızım bır kız bır erkek olunca mecburen boyle yaptırdık :)

Seherimmmm çok güzel bacıııım,bende yapıcam bi ara bakalım ne zaman olucak

çok güzel ya:) Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin

Bedefim ve Ilgıncım... Cicilerin hepsi harikalar. Allah güzel günlerde sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah...

Seherim çok güzel olmuş süsünüz ya bayıldım. Güle güle kullansın kuzucukların... Bende bu sitede bi arkadaşınkini gördüm pembe tüy tüylü. İzne çıkayım malzemesini alıp yapacağım inşallah...

ilgin canım çok güzeller ya kadife tulumları nerden aldın benimde kalın bişiler almam lazım.birkaç tane.. battaniyede harika olmuş ellerine sağlık canım arkadaşım.allah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin hepimize.

iLGİNCİM ve bEDEFCİM aldıklarınız çok güzeller yaaaa. valla hepsinede bayıldım. güle güle giydirirsiniz inşallah. onlara baktıkça yine gidip alışveriş yapasım geldi.

kızlar ya bir şey soracam. aldıklarınızın hep markamı olmasına dikkat ediyorsunuz.mesela ben bazen geçerken birşey görüyorum hoşuma gidiyor. alasım geliyor marka olmasada.mesela tulumları filan ne kadara aldınız sorması ayıp? ben dün normal bir yerde sordum. tulum,şapkası,eldiven,önlük 18 tl dedi.

Valla canım ben hep marka olmasına dikkat etmiyorum açıkcası. Ama kumaşına, dikişine ve üzerinde nakış varsa eğer içten bebeğin cildini rahatsız edecek bi nakış mı diye kontrol ediyorum. mesela kayınvalidemlerin orda çok güzel bir bebek mağazası var. Çıtçıtlı badi aldım ordan 3-4 tane. Tanesi 4.-TL. Çok da kaliteli kumaşları vardı. MotherCare'den pembeli bi takım almıştım. O 42.-TL'di. Yani hem marka hemde normal bi yerden alıyorum...

canım açıkçası hiç marka takıntım yok ne normalde kendime olsun ne eşime ne şuan bebişime.zaten bebek bu alınanları ne kadar giyebilecekkio aldığım beşiktaşlı tulumu meselazaten doğar doğmaz giyemiyecek anca 3 aylıkken felan tam olacak 5 aylıkken olmayacak mesela o aldığım pijama 2 ay felan giyecek yani bebeklere bence okadar çok masraf yapmaya gerek yok güzelbulduğum şeyi alıyorum tabi uygun olanını zaten daha birsürü şey alınacak hepsini marka almaya kalkarsak oooooo batarız.e birazda kaliteli şeyler olsun tabi mesela ben o beşiktaşlı tulumu 12 tl dedi diyer aldıklarımıda ynı yerden aldığım için 10 tl ye verdi adam.bugün de gideceğim dr kontrolum var bakalım bebeğim ne durumda tabi gitmişken çarşıyada geçeceğiz.birşeyler alırsam fotoları koyarım

canım bende rastgele alıyorum.mesela bady çıtçıtlı uzun yarım sıfır kollu aldım 4.tl. özellikle kumaşı dikişi bebeği rahatsız edermi diye bakıyorum.

bide mesela ben arkadaşıma hediye pijama takımları falan almıştım çok kaliteli kumaşları vardı her birine 5 tl verdim.kendimede alıcam onlardan.

kızlar benimde marka takıntım yok alırken kumaşına dikkat ediyorum sadece birde etiket kısmına çünkü bebeklerin cildini tahriş ediyor

BEDEFCIM ILGINCIM SEMRACIM bayıldım cicilerinize...Allah saglıklı gunlerde gıydırmeyı nasıp etsın inşallah......guzel gunlerde gıysın bebişler...!!!

ılgıncım,bedefcim aldıklarınız çok güzel iyi günlerde giyerler inşallah

yeni anne canım senin ördüğün battaniyemi o çok güzel olmuş maşallah

sehercim o kapı süsü hazırmı yoksa senmi yaptın:1shok: valla sen yaptıysan brova canım ne becerikli anneler var maşallah

canım çok beğendiğim güzel birşey olsun hiç dikkat etmem markasına malı güzel olsun bebeğe batmasın ,kaşındırmasın ona daha çok dikkat ederim nerde ne görürsem zaten bebeklerle ilgili girip bakıyorum

teşekkürler fıstıklar Allah hepimizim meleklerine giydirmeyi nasip etsin cicilerini kızlar :)))

pardon kızlar o battaniye ılgınınmış karıştırdımkafamçokkarıştı yeni annede sanırım battaniye örüyordu onun yaptığı zannettim neyse canım yeni annede koyar battaniyesinisırnaşık şey

kızlar bende çektim bir kaç şeyini defnemin ekleyeyim bakın teyzeleri aldıkça eklerim hepimize fikir oluyor sık sık ekleyelim hepimiz

hastane çıkışlarımız

dayımızın aldığı kadife yastık

çoktandır bu başlığa bakmamıştım.
kızlar hepinizin cicileri birbirinden güzel. iyi günlerde kullanmak nasip etsin. Allah nazarlardan saklasın kuzucuklarınızı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…